Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


De most már elég legyen!
A fetrengőst akarom.......
Azért annyit hozzátennék, hogy ahol komoly innováció van, folyamatosan újabb és újabb cuccokat, fícsöröket tesznek a gépbe, ott óhatatlanul megnő a meghibásodások aránya, mert annyira felgyorsult minden, hogy nincs már idő éveket tesztelni. Lásd számítógépek, okostelók, folyamatos a frissítés, csak itt nem fáj annyira, mint egy járműnél. "Könnyű" egy Banditnak atomstabilnak lennie, amikor huszonéves kiforrott konstrukció az egész, ráadásul az eredeti teljesítményének a 70-75%-ra visszafogva. Szóval benne vannak a BMW mérnökök rendesen a problémákban, de szerintem nem abból szemszögből, ahonnan nézed.
Triumph Tiger Zoli az jobban be jönne....
Igazából nem,a Daty féle sprint St-t imádnád de azért itten akasztás jár ha emlitem.
Nem értem mi a gond: a szalonban adnak.
BMW-t kell venni na...Nem kell itt a görögtüzet csinálni...Én nem BMW-vel járok de igazán alám tehetnének egy új példányt tartós teszt erejéig.
Nem kell, hisz nem 100%-ot írt, sajna én is látok propelleres márkatársat vérbunkóként. De nem mindenki az és ugye nem is kötném egy márkához, de tény, hogy sokan megdolgoztak eme előítéletekért...
Legalább Pocses asszonyától elnézést kérhetnél a sztereotip ámokfutásodért
Klassz a jelmezed, de mit szólnak hozzá a vevők a boltban?
Brutális. egyik kollégám minden év dec-jan között rokonainál pihen kenguru földön. Öreglegény ráér látogatóba menni.
Akkor én cáfolom, a nejemnek köszönni szokták a motorosok, ha lehúzódik előlük. Az irányjelzőt szigorúan használja és előzékeny.
Na így már helyreállt a bioritmusom.. hálálkodó smile. Amióta átváltoztál kenguruvá, sokkal jobban tolod + nyugodt szívvel mondhatom, hogy : Te állat!...állatokat etető smile
Az autósokra teljesen igaz amit írsz.
Nemhinném.
A BMW-sek jó nagy %-a autós motoros kb szekrénnyi arccal és habzó szájjal döngeti a mellét és minden cselekedetével az utakon azt a látszatot kelti hogy szarik mindenre csak ő legyen 3 méterrel előrébb.mintha egy fosadék németből hozott tizenéve minimotoros rozsdásodó 3-as erre feljogosítaná.Index meg nem tartozik a géphez.Ez az autós vonulat.Motoros annyira nem ismerős de ha te a címeres példány vagy minden 2. egy pöcs.(fetrengős smile)
igy elbaxi ezt az oldalt,tudom, egyéni szociális probléma.de hát akkor is

gatyát letolós smile
Legalább a hirdetőnek legyen szép karácsonya...a homályban gyufával világító smila
Hát lefikázottságban tuti.... értelmes arcot vágó smile
A fesszabot magamra vettem:) Teljesen igaz, hordok is egy tartalékot magammal minden hosszabb túrára. Kupec: Az idegen nyelves poén tényleg jó volt. Még van aki nem ismeri ezt a nigériai trükköt?
Anno az én 650-em is járt visszahíváson a fesszab csaréje miatt,és az nem is az állandóan meghibásodó BMW volt.
Nofene! Drakulálok! ;-))
csak az a kérdés hogy miben ?
Kezdesz megijeszteni. Haverok leszünk? Így rettegés lesz az életem...gyanakvó smile