Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kevesen tudják, de minden 1200-es banditot lenyom.... mutató ujjal orrban turkálos smile.... majd gyorsan elmenekülő smile
A kollektív emlékezet fura dolog.
Erre emlékezetes példa eme topikban a "miért 650-es,az 1200-as nem volt drágább csak minimálisan" féle felkiáltás.
Na ja akkor mikor a többség vette nem volt,most meg egymilla.
Az idő szépíti meg a dolgokat.Mindenki arramlékszik ogy a japo olcsó.Na igen amikor egy Mt09 3 milla egy tracer meg 3,5 nnyira nem lcsó.
Amikor a legendásan megbízható japokról emlékezünk a homály fedi a megpusztuló fesszabokat,vezérmű feszítőket,mikronnyi lekopó váz és tank festékeket,harmatgyenge fékeket,amiket garban cserélnek munkahengerestöl csövestől,vagy esetleg 30-40e-nél fogazó váltókat.
Sajnos A bmw így járt,a sztereotípiák áldozata,mag a mérnökeiké mert tesznek róla hogy legyen alapja.
Ua. 850r csak 2003-as és már 6gangos...trambulinon ugráló smile
Piarcos még mindig teccik a bimmered.
Ha adsz egy mail címet kapsz mindenféle fotókat/Te kis kiváncsi/..... ígérem nem várom, hogy válaszolj rájuk...objektiv smile
Ezen most tényleg tudtam nevetni!! Smile nélkül
Mit?
Az oktatás ügyi minisztérium ad fel ilyen hirdetéseket, evvel is ösztönözvén a lakosságot az idegen nyelvek elsajátítására
Arra gondolsz hogy ideje lenne nekem is felraknom 1 db profilképet? Most néztem meg az adatlapod és a kép alapján már értem a hozzáállásodat. Nem emlékszem hogy bárkitől is elvártam volna itt bármit. Írj még erre valami igazán frappánsat, ígérem el fogom olvasni még ha nem is válaszolok rá.
Mondjuk amitt vettem annak szétégette a tulaj a blokkját.... minimum 10 fetrengős smile
Látod tudud te mi a jó.
Ja és koktélt szürcsölő smile
Most vettem még egyet, hátha megkotlik a másik
Bizony-bizony. Én ilyen kis gyöksi vagyok. Azért szeretném megköszönni, hogy távollétem alatt felpörgetted a topikot az inteligens hozzászólásaiddal, érdekfeszítő túrabeszámolóiddal, saját motorod "tartóstesztjével", pont úgy ahogy másoktól is elvárod........hálálkodó smile
Sziasztok!
honan tudnék informáciot szerezni 1 mocirol
http://hasznaltmotorok.hu/hirdetesek/74077/suzuki-gsf-1200s-bandit#
ha jobban megnézitek a rendszám nem stimmel mintha montázs lenne ! a tel szám sem jó az email-re angolul válaszolnak!
Neked meg van még??
Dörgölőggyé csak..lájkoló smile. A nagy objektivitásban furcsa módon csak lángoló, törött bömbiket találunk, ha visszahívásról van szó akkor is csak a bmw-jét dobja föl az objektív kereső.....azon gondolkodó smile, hgy ez tényleg így van-e
Ja, hogy Ő ilyen stílusú. Akkor ennyi.
Ez a képzelőerő hiányával megspékelt objektivitás miatt lehet. ......cuppantós smile
Valószínű hogy azt érti ez alatt miszerint amiről kering mendemonda az eladott gépek töredékét jelenti (kivéve a Féktartó)De nála tököm tudja picit zakkantka és mindenen muhaházik.
Meg osztja az észt.
(fetrengős)
Az adott típust próbáltam, azért írtam hogy szerintem nagyon jó. Nekem az nem elfogadható ami egyes példányaival történik. Hogy ebben mi ilyen marha vicces neked azt meg még csak nem is sejtem. De örülök ha jó kedved van.
Bruhaha! Objektivitásról papolni, amikor a kommentjeid java része arról szól, hogy éppen miért szar egy olyan motor vagy miért nem éri meg megvenni amit sosem használtál.......na ezeket a faszságokat meg Te írtad...muhaházós smile
Ezt a faszságot Te írtad nem Én. Így azután jogos a tökönszúrás. Szép dolog a hit valamiben, de pont az objektivitást homályosítja el.
Igazad van 180 az előírás,de nekem a 200-al sosem volt gondom,így mindig annyival járom.
Lehet, hogy ezért fogy nálunk a népesség, mert egyre több gs-t adnak el.....tökönszúrom magam smile