Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1250-esen?
Nekem is az Angel jött be. Ráadásul 62-65 között megkapod a garnitúrát.
Szerintem a pr4 nem ér 30%-kal többet. Túlárazott.
Nekem is a Pr2 fut be ma elvileg!
Megnézhetnéd pedig milyen a PR2 után a PR4. Cserébe leírom majd a PR2 vs Angel St-t.
Tavasszal kerül majd föl, addig a szobában várja a jó időt. Talán majd még egy Contit is kipróbálok a szezon 2. felében, utána viszont márkahű leszek, csak még az a kérdés melyikhez?! Emocionális alapon a Pirelli a nyerő...
Emlékszem. Erik volt a másik, a kolléganőm egy harmadik.
Megjöttek a gumi árak. PP és PR2 egy árban van, úgy döntöttem, nem most leszek dzsentrit, PP-t kilőttem. A PR4 viszont pont 30%kal drágább, erre még alszom egy kettőt, de ha most ez lenne a milliós kérdés Vágó Istvánnál, akkor a PR2-t jelöljétek meg :)
Meg a motech oldala sem pontos.
Csak hogy érdemes-e ekkora melóba belefognom... Jobban áttekinthető lenne...

Mondjuk az SW-Motech cuccokhoz is gondolkozom valami hasonlón, mert az is néha olyan kaotikus....
anó=annó
Én 1-el kisebb kis fogaskereket használok,tőled is rendeltem anó egyel kisebbet,csak már biztos emlékszel rá.Tudom-tudom nem nagy változtatás.
Ja,úgy könnyű.
Szerintem jó lenne.
Szereny nepper tapasztalatom, a nepek betegesen ragaszkodnak a gyari attetelhez.
Olyan V2-n is, ami 50 nel rangat 3 ban, de ne legyen rovidebb, mert sokat fogyaszt meg szetporgi magat. Szerintem a 4 aktiv evem alatt 5 darabnal kevesebb alternativ attetel ment el.
Én még ellenörzéssel sem találkoztam :-)
Biztos, sokan szeretnek elszórakozni ilyesmivel ráadásul hasznos is.
Kérdés a webáruházakban vásárlókhoz:

Láncszett vásárlásnál használnátok-e egy úgynevezett "Láncszett konfigurátor" menüpontot, ha lenne...? Mondjuk a Bandithoz 12-16 fogas első lánckerekek (4 márkából), 42-49 fogas hátsó lánckerekek (5 márkából), és láncok (5 márkából) választékából egy szettet összeállítani (mixelni)? A konfigurátor pl. automatikusan az áttétel szerint adná meg az aktuális lánchosszt meg ilyenek...
Németben ,nem mérik a a mintamélységet a rend őrei?
Ja csomagtartóban tényleg jó ilyen hidegben.
Zöldi:
Nekem ugyan már nem Banditom van, viszont Power gumim van elöl-hátul. 7000km után nem hogy kukás lenne, de még kopás sem igen látszik rajta. Megcsúszásnak még nyoma sem volt, mondjuk nyugodt motoros vagyok.
Nálam a felni a kopásjelző :-)
Ilyen hidegben a csomagtartoba tettem ket vagott sliccet.
Meg eletemben nem hasznaltam,asse tom jo e,szerintem felesleges a tudasomhoz de a regi cbr re kakucsringi korozeshez tok jo lesz es nagyon jo aron van.
Igy miert ne?
Amugy utcara power elore pr2 hatra oszt jolvan.tatasan elvagyok vele.
Csak ne fogyna el 13e alatt mindketto.
A legjobb első gumám egy vágott slick volt, azzal került hozzám az egyik gép. Nem olyan rossz az csak hát szabálytalan.
Ilyen hidegben?
Valószínűleg igazad van,de nálam a 4-es jóval többet bírt a 3-asnál és legalább annyit mint a kettes.Igaz jóval drágább....Ilyen xar időben 3-4 fokban kb,rohadtúl csúszkált nekem a kettes, párás-nyirkos ,vagy vizes úton.Már rendesen idegesített,lehet,hogy a sok csúszkálástól kopott el.Aki előttem ment 4-essel meg csak simán döntögetett egyszer sem csúszott neki.Hátul volt a kettes,elöl meg power 2ct ,na az eleje egyszer sem csúszott meg.
Így gondoltam!