Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pirelli Angel St. Szerintem pont jó.
Pistám, mikor dolgozol bazze, amikor ennyit és mindenhová irkálsz :-D
A legjobb márka a Masculan Pur, azt egyszerű felhelyezni.. Durexet semmikép.. egyszer nálam elszakadt egy..nem volt kellemes... Lifestyle az jó, 3-4 éve azt használom.. :-D
hát nem vagyok vad motoros nem szoktam nagyon gyilkolni inkább nyododtan szoktam menni
kicsit pontosítsd , hogy használod a gépet, ha sokat mész tartósabb kell ha keményen csapatod szerpentinen is nem árt a tapadósabb ....
hello van egy 1200 es banditom milyen márkáju gumit javasolnátok
Nem tudom, miről beszélsz
Hat,mikor uresjarat van,pl varoterem,de ejjel egykor ha nem tudsz aludni stb.
Tétlen időkre? Az mi?
Majd januárban jön az Expanse sori azt érdemes nézni vagy a könyveket olvasni.
Egész olvasható/nézhető kirajzásos,összesküvéses,idegen vírusos,önállosodós népes klasszikus űropera tétlen időkere.
Ingyen letölthető formátumban olvasásra vagy az első részt már lenyomták kedvcsinálónak.
Asszem 6-7 éve gondoltam még ezt és hittem az összeesküvés elméletekben....ma már nem.
Szerintem igen, de az jelenleg sci-fi viszont csak ez az egy út van.....kirajzás, előbb-utóbb sor kerül rá ha addig nem intézzük el magunkat.
Már évek óta recesszíó van a világgazdaságban, ezért már régen fenntartaható hanyatlásról írunk. Amit látunk az csak a "potemkin village" .
A tözsdéket csak a FED fedezetlenül nyomtatott pénze pumpálja.
Ha azt hisszük, hogy bejelentik nekünk a main stream médiában, hogy elbuktak, és akkor kivonul a a szimpadról az imperialista háttér világhatalom, akkor tévedünk. Ök az utolsó pillanatig tologatják elénk a színes karácsonyfa gömböket, technikai újdonságokban alakot öltve, amíg ámulatban tudnak tartani, éber hipnózisban ennyi embert.

Amúgy tényleg úgy van...van aki leéli az életét az elfántcsont toronyban, megeszi amit eléraknak, és akkor nincs "izgalom, megmérettetés". Ha viszont valaki felébred, ott 180 fokot fordul az értékrend. Azt is tudom, hogy az álomvilágból nézve az éberek a hülyék, és az éberek oldaláról nézve az alvók. Bár elöbbiért nagyon komoly lejártaó hadjárat is folyik több ezer éves stratégiákkal amiket akárhányszor képesek beszopni a tömegek az öskórtól napjainkig...csak mivel hamis, elferditett történelmet tanítanak, amúgy meg a legtöbb ember egy legyintéssel elintézi, hogy az már régen volt...
Csak egy példa Magyarország esetében...nézzük meg a teljesen azonos párhuzamot az ókori Egyiptom népe hogyan lett idegen (kufár) népek hatalomszerzése után saját országában földönfutó...
Mivel liberális maszlaggal teljesen tönkretették a nemzetek immunrendszerét, és nemzetek helyett egyének néznek szembe a hatalmi elnyomó törekvésekkel, így túl késön, csak mikor már mi ís érintve vagyun, akkor veszük észre hogy baj van.

Azt hiszzük véletlenek áldozatai vagyunk, közben elökerülnek dokumentumok amikben 20-30 -100 éve kidolgoztatták terveket pl európa iszlamizálásara, cserében a mindig elérhetö energiahordozókért. Terv az is hogy a szinesbörü lakosság legyen túlnyomórészben, ahogy azt már amerikában elérték (60%)...

Sokakat az sem érdekel, hogyan tünt el a privatizációval a nemzetünk vagyona az "rendszer váltás "óta, és az mellett hogy eltünt még hozzácsaptak egy pici hitelt is. Ezt az állami szánvevö szék egyik magaszintü Volt alkalmazottja ecseteli egyik pár órás elöadásán . Melynek mondandója az, hogy egy buznyák adósága nem lenne az országnak, és nem gyarmati sorban várnánk a multik "kegyeit".

Nemzetiségi kérdések, trianon, ösi kulturánk, ösi nyelvünk, müveltségünk, legendáink, höseink, ösi vallásunk, ösi tudósaink-táltosaink...ezek ma már nem vehetik fel a harcot egy "Izaurával vagy pár szines képet mutató vacakkal"...
Én ilyenbe nem bonyolódom be.
Vannak erre nálam felkészültebb emberek akiknek kész mondandójuk van.
Nekem amíg vagyok megfelel ami van.Ha más lesz az is megfelel.
Hát igen, a fenntarthatóság igen kérdéses sajnos minden téren. Mivel a világ a folyamatos növekedésre rendezkedett be, de az hosszú távon nem tartható fenn.
Természetesen,bár sokan vitába szállnának hogy jó e ez az előre nekünk.
Bár nekünk jó de hogy utánunk következőknek az kérdéses.
Néha töprengek milyen alternatívák lennének.
Most hogy nézek egy Philip K. Dick The Man in the High Castle című alternatív világban játszódó sorit szerintem nem is olyan rossz a világunk ahogy van.

Nya szóval ilyen világrengető nagy világnézeti vitákat nem kéne elkezdeni mert megint flame lesz.
Köszi ezek kellemesebb áron vannak!
Mert nekik az volt eladó.
Nekem Puig van, ott azt mondták csak egyben kapható!
Akkor olvasd a legújabb sportmotor cikket, pont az átalakításokról szól!
Ott ezt ajánlja (Állítólag 20-25e-ért): [url=http://www.x-bike.hu/MRA_motorkerekpar_plexik.html]http://www.x-bike.hu/MRA_motor...[/url]
Ezt találtam: csak ez 40 ezer pénz. link
Köszi....de nekem csak az állítható magasító kellene!
Puig.tv
40e
Motostyling.hu-tól tudod megrendelni
Az is több mint túlzás, hogy egy háztartási felhasználású hagyományos izzó nem működik egy hónapig, kiég.