Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a kis jelülés ami KB 1,6 mm-re áll ki a gumi mintaárok alljából.

Amúgy vágott slicc az igazi.
Én már nem tudom, ki mit ért kopásjelzőn.
Szotyi az mintát.
Ferivagyok az acélszálat.
Én azt a kis felöntést, de Te melyikre gondoltál? :D
Hát! Cáfolj rám!
A kihívás szigorúan kopásjelzőig tart!
Hátdehát elöl is kibír tizet
Egyszer volt fent egy hátul, mikor mentünk az őrségi találkozóra ketten, emlékszel. Na, abban volt valami 2 euroring, meg 1 hring, meg kb 1000km közút. Gyűlöltem, mert nagyon hülyén volt megkopva a széle, ha nem úgy csaptam le oldalra, mint egy állat, akkor mindig billent egyet. De a lényeg, nekem felrakástól levételig 2500-at bírt..
Sose lesz eladó, nem izgat az értéke :D
Ott a pont!

Zöldinek: Szerintem a Power nem bír ki 8000et hátul.
Egy drága abronccsal megduplázhatod a motorod értékét (is) !
Feldobnám a fórumot, ez mindig hálás téma:
Végét járja a többedik pr2-m hátul. Ár-érték arányban meg vagyok vele elégedve, tudom mit várhatok tőle, kiegyensúlyozott a kapcsolatunk.
Lesegettem az árakat, és kicsit tanácstalan vagyok. Ahogy az eddigi tapasztalásokból leszűrtem: Pr3 szemmel láthatóan drágább, előbb elkopik. PR4 egy első gumi árával drágább, szintén nem a hosszútávfutás bajnoka, és hangsúlyozom, amit a pr2 ad, azzal én boldog vagyok. Szóval azon kezdtem zsolozsmázni, hogy lehet, hogy a legolcsóbb alternatívát választom, és veszek hátra egy sima powert, mint, ami évek óta elöl van. Ez elvileg nálam kibírhat 8 ezret, és az kb a jövő szeszon... Bárki bármit cáfolna, vagy megerősítene, szóljon.
Hidegebb időben is motorozol?Akkor Pilot road 4.
ócskavasasnál szinte semmit nem kapnék érte , így meg hogy ott lóg a falon legalább az arra fogékonyak szörnyűlködnek hogy hány év alatt sikerült összehozni na meg példák ha olaj nélkül marad a dugesz ha kiesik a biztosító zéger sima gyűrűtörés , szelepleszakadás
Valaki aranyban, van aki aluminiumban tartja a "megtakaritásait"!
10 pontos. :)
Én azt hittem a hideg miatt kikívánkozó fikát törölgették a kesztyűbe és rászáradt.
Hát itt is voltak pillanatok, mikor nem annyira élveztem :D
én csak kis teszkóstúrára vállalkoztam hogy kicsit megmozgassam a gépet ha már süt a nap , mentem vagy 30 km-t , jólesett ma már megint ködös szirszar idő van
Az komám jég :) 0-2 fok között volt végig, de leglább kaja közben volt napsütés meg 4 fok. De száraz részeken azért ment a csapatás, drift is akadt
átugrottam Szentimrére egy kis jó petrósvízért , közbe a havert is elkaptam és megnéztük nem-e lopták el a pincét pukkantósfröccs túra
az miaz ? olyan lassan mentetek hogy bepenészedett a kesztyűűűű ? :D
Meg hát!
(4 BMW-vel meg egy GS-sel)
hétvégén megmozgattátok a dugattyúkat ?
Bridgestone Battlax T30
Pirelli Angel. Tartós, jó túragumi.
Mit csinál Pista unalmában?
Űrkutat ás.
Erre már én is felfigyeltem...de tudod az űrkutatásban nem mindig folyamatos a munka...ilyenkor megy az árnyékolás, aztán meg ha felfut, csapágyasra hajtom az egeret...