Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondhatni megtanultam megorizni a lenduletet,mint anno osember a tuzet!
akkoriban elég lazán mehettél
Volt nekem 4 sebesseges elektronic,egyszer csereltem benne gyertyat,55e kmel adtam el,rendszamoskent sokat ment utassal is.....
a gumikban persze
simsont kell venni az elmegy 90000km-t is és még a levegő is eredeti keletnémet
Nekem motorbol lenne igenyem vmi gondozasmentesre,mondjuk 40-50e kmkent szerviz,olaj,gumicsere es goooooo!
Gyari 3,5ev,unibatt 7 evet birt,most vmi mforce van benne,kivancsi leszek...
általában a fekete házas a gondozásmentes a fehéret meg néha után kell tölteni ha szükség van rá , a gondozásmentes tovább bírja általában
Én 7.5 évesen vettem ki egy lengyel túra előtt, mert úgy éreztem, elég ergyán teker már. Aztán odaadtam egy havernak, aki fél évvel később azzal adta el a diversiont :DDD
Nekem a K6-ban még mindig a gyári akkumulátor üzemel!
Az enyémben az általam linkelt fehér volt gyárilag is, emez méretileg nem is passzolna, még ha a kapacitása jó is lenne.
http://motoralkatresz.eu/termekek/Yuasa/YT12A_BS_akkumulator/
Én tudom,hogy a fekete a japán a fehér taiwani vagy vmi ilyesmi,kicsit kevesebbet bír.
Én még a gyári Yuasaval vettem a 2007-es GS500-at augusztusban, de már rossz volt, cseréltem egy - vélhetően eredeti ugyanolyanra. Bízom benne, hogy ez is sok évet el fog menni. Yuasa YB10L-B2
Exide van gyárilag a motoromban 4éves lesz,eddig még teszi a dolgát.
A varta nem roszz.A yuasa meg még mindig bírja 2008-as.
bosch silvert,ne ! (kék fedeles) unixnál vettem,a motoron minden frankó.fél év után meghalt az akku visszavittem,gariba adtak egy másikat az is megpukkant.Elmondásuk szerint nem egyedi,volt egy szériája a boschnak ami nem sikerült valami fényesen.Exide kocsiba jó cucc.motor akksiba még nem hallottam semmit róla
Varta szerintem nem lehet rossz. 2013 őszén, mikor vettem az XX-et, kicsit lemerült Varta volt benne (vmi silver). Azóta magához jött, na meg ha huzamosabb ideig áll a motor garázsban, akkor ráakasztom csepptöltőre. Várom már, hogy mikor pusztul meg - mostanáig bírja még. Jövőre talán már le kellene cserélni. Exxide / Bosch motorakkukról hallottál bármit, jót / rosszat?
Köszi! Most már képben vagyok!
Ez a dolog is változó,én a Banditomat 6 évesen a gyári akksival adtam el. Semmi gondja nem volt. Van akinek a gyári is csak 2-3 évet bír.
En is igy voltam ezzel. Aztan egyik reggel szomoruan szembesultem vele,hogy a 2.5 eves origi japan yuasaban annyi szusz sem volt, h az uresjelzo kivillanjon.
Vettem bele egy oco vartat, ettol mostmar nem varok 2 evnel tobbet.
Persze mert a Bandit tulajok motoroznak, a többi meg 2 szerelés között ráér fórumozgatni :-)
Jó,fej vagy bírom a búrád.
A hely is zsufolt,kulcsom sincs.
De igaz,mindig beindult.
A Banditot nem kell tologatni(az más tipusú motor) beindul mindig.bocs.