Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A piros a működést jelzi vissza, a zöld azt jelzi hogy éppen pumpál, a sárga meg a cross/esőszenzor. Alapesetben.
Igen.
Legalább érzed a súlyát,a mondandónknak is!
Így igaz!
120 körül akad már abban is, nem? Unokatesódé?
Neha igen.
Miért, útban van?
Heti szinten 2-3x tologatok banditot az szamit?
A színek nekem nem sokat mondanak. A piros az nálad mi lehet/lehetett?
Normál esetben induláskor mindhárom led 5x felvillan, utána csak a piros villant pár másodpercenként egy rövidet. Esőérzékeléskor, vagy cross üzemmódban, a sárga folyamatosan világít. A színek bekötéstől függően változhatnak, a villogás módok nem. Illetve még programozóval lehet állítgatni ezt azt..
Köszi! Igen tudom, hogy neki van több is, illetve többet is épített be, de nem akartam privátban zavarni, gondolom itt is rátalál a kérdésre és reagál ha tud/akar.
Írj K.Istvánnak, neki van régóta McCoi olajozója. Biztos hogy segít.
Sziasztok!
A McCoi tulajokat kérdezném, hogy a visszajelző LED-ek normál üzemben is villognak? Vagy ez azért van, mert még nincs valami rendesen beállítva?
Jelenleg ha áramot kap a kontroll LED világítani kezd, majd pár másodperc múlva a Cross LED 5× felvillan, majd kb 3-4 másodpercenként egyszer felvillan. A kontroll LED kb 30 másodperc múlva kialszik és a Cross LED villogása is megszűnik.
Ez normális?
Sajnos a német nyelvű beállítási útmutatón nem nagyon tudok eligazodni.
Bandittal is mész még?
6 evig volt Banditom. Barmennyire szerettem be kellett latnom, hogy olcsobb egy nekem megfelelo celszerszamot beszereznem, mint a Banditot "faragni".
Ez így van, csak sajnos ezek is kimaradoznak, lásd idén ősz. Kár mert tényleg jó csapat.
Ellenben evi egy ket alkalommal nagyon jo az a talalka:-)
Nekem még van is
Nekem azért VOLT Banditos előéletem!
Ennek hatása jól látszik a bandit.hu- n. A fórumozgat, az többnyire itt teszi, alil-alig van új poszt, pedig nagyon jó brancs jött ott össze
Ja, itthon sporttúra néven illetik, angolul meg all-rounderként, ami szerintem jobban megfogja a lényeget.
Meg olyan is, aki mindkét csaptban jáccik
azért hozzátenném a Bandit nem kifejezetten túramotor
Azért van Banditos is.
Szeretnék bejelentést tenni az IQ rendőrségen, hogy BMW-sek és Hondások tartják életben a Bandit topikot Na és még egy elvetemült Triumphos/de Ő mindenhol ott van/