Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem nem volt nehéz hozzászokni a boxer tulajdonságaihoz,úgy gondolom mostanában nem lesz csere
Ezek milyen márkájú dobozok?
A masik is.
Ha az 1150 a Boxeré volt, akkor az 200+-os
Eleve jopar evvel oregebb volt es vagy 100ekm+ volt az 1150-ben, bar mindkettoben 6 szamjegyu volt mar a futas.
A motorja is olyan kelletlen volt, nem forgott, de nem is akart menni. Az 1200-es mar porgosebb, erosebb volt. Es itt a porgosseget a Varahoz viszonyitom, nem egy s4 600-hoz.
Az 1200-es finomabban mukodott, jart az 1150-hez kepest ugy osszesegeben, az 1150-et sprodebbnek ereztem.
Maga a boxer jarasa is furcsa volt, gazadasok, valtasok stb. de gondolom ez csak elsore furcsa, megszokhato dolog.

Szamomra az uleshelyzet volt nagyon szokatlan mindketton. A Varan megszoktam, hogy van hely a labaknak, "benne ulok" a motorban, ezeken valahogy sportosan magam ala kellett huznom a labaimat, folyamatosan feszkelodtem, kerestem a helyemet.

Ugy szaltam le roluk, hogy talan egy 1200-es, de egyelore nem tertem meg, maradok a bevalt japan technikanal.
Miben volt rosszabb az 1150?
En kulonosebben nem vettem eszre a vibraciot, pedig az ismerosi korben levo 1150/1200GSA-t probaltam.
Az 1150 felejtos volt, az 1200GSA-t meg tudnam szokni (bar egyiken sem tudtam hova rakni a labamat!), de mindenesetre jo erzes volt visszaulni a magam altal kiult ulesre.
A vizes nem vibrál?Azért van még olyan gép amivel tuti kimennél a világból.
Nekem nem. Borzasztóan idegel a levegős boxerek vibrációja, hiába olyan jó a többi. Más meg azt szereti, de nekem általában 20 km elég rajtuk.
Aha,már az elődje is ezt az érzést nyújtotta kb.
jaja :)
Ezt meg tudom érteni. Nálam ez konstans érzés
zöldi! Hat órában van a szervízben,utána otthon amíg lát ki a szeméből! Majd minden Szombat-Vasárnap is dolgozik! Vannak ilyen fiatalok akik még bírják! Aztán majd rájönnek,hogy nem minden a pénz!
YOSS! Ilyen probléma sincs mert a srác a környéken a legjobb! A szervízben is van bőven munkája! Otthon mint említettem mindenevő,vagyis szinte minden tipusú motort javít! Szóval nem csak Sutyukit javít otthon,ezért nem viszi el a szervíztől a bevételt! Az a pár ismerős aki meg oda viszi hozzá a saját műhelyébe a Sutyukit nem teszi tönkre Suzuki márka szervízt!
A vizesen olyan érzésem volt, hogy semmilyen motoron nem ültem még, amivel ilyen szivesen mennék nagyon messzire.
Nem vagyok tisztában mások munkabírásával, én teljes munkaidő mellett nagyon elenyésző munkát tudnék elszipkázni akárhonnan. Mert pl ott a család, meg néha jól jön az alvás.
Szia.Igen a GS-sel nagyon kényelmes menni,pedig én csak a vizes elődjével mentem,Viszont aki a Bandittal jól megy,az legalább más motorral sem vall szégyent.
Nem erről van szó, hanem arról, hogy egy szerviznek dolgozik, még ha nem is alkalmazott, csak "alvállalkozó", akkor sem veszik szívesen, ha otthon javítja azokat a gépeket, amiket a szervizben kéne. Merthogy így azokat az ügyfeleket, akik a szervizben megfordulnak, vagy megfordulhatnának, előbb-utóbb a saját vállalkozásába irányít. Nem nehéz belátni, hogy ezt hosszabb távon kevés szerviz tolerálná.
Ne kezd légyszives. Nincs ilyesmire semmi szükség.
Ilyeneket itt nem " illik" írni,mert megint elszabadul a pokol.
Akkor no problem, sok sikert Neki.
Helló Maxxy!
Van már itt egy vérprofi szerelő
Nem tetszik a szine.