Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, és köszi, azon leszek. Ez az előbb kimaradt
Ezt átéltem én is,annó.Fullos Tdci mondeót vettem(újonnan) ,mondták is páran,hogy faxa,de holnap úgyis szétesik...aztán mielőtt eladtam mentem vele 230ezret hiba nélkül Persze volt 1-2 úriember aki,csak gratulált,pedig tudtam,hogy nekik sem az "esetük" a dízel mondeó.A banditra is mondtak annyi sületlenséget,pl orrnehéz nem lehet vele kanyarodni,aztán levettem a gyári kiput,középsztendert,keményebb rugók beleugrottak és mindig megvártam őket
Szerintem is van ebben valami. Csak azt nem értem, hogy amíg nem tehettem meg - igazából egy ideig nem is akartam, de aztán! :) - addig ha valakinek lett egy olyan vasa, amiről csak álmodhattam volna, eszembe sem jutott volna, hogy nekiálljak fikázni, ekézni. Mindegy, nem vagyunk egyformák..
Köszi a pozitív hozzászólást, pont azt teszem Ha majd bebizonyosodik, hogy rossz lóra tettem, akkor majd közlöm itt a többiekkel és beállok az ekézők táborába De erősen remélem, hogy erre nem kerül sor
Sokan elfogadnák azt a gépet az tuti Van aki megteheti ,van aki irigykedik...
Ironed és Csabu!

Motorosokhoz méltatlan, kettes IQ szintű óvodás hülyegyerek szint, szánalmas - Én bevállalom és valamilyen szinten meg is értelek titeket. DEEEE ha a munkásságotokat nézzük, akkor magas szinten kihalhatna a fórum. Lehet az is, hogy az olyan debilek mint Én elveszik a kedvetek vagy a teret előletek azzal, hogy teleszemetelik az oldalt, de részemről ne múljon, visszafogom magam annak reményében, hogy megmutatjátok milyen a HQ-IQ fórumozás
Amúgy sztem is elég szánalmas...
Mivel annyira pontos leírást adtál és eddig senki nem tette meg, ezért Én kérek elnézést Zoli nevében, mert Ő most nem ér rá
Utóirat úgy mindenki számára aki érintettnek érzi magát: A faszom tele van az itt menő pitiáner veszekedéssel. Egyik tizenkilenc, a másik egy híján húsz. Motorosokhoz méltatlan, kettes IQ szintű óvodás hülyegyerek szint. Ha majd az utakon szembe találkoztok, el ne felejtsetek egymásnak integetni!
A törött vázas képgyűjteményt szard le. Ordít a képekről hogy extrém terepmotorozás extrém igénybevétele után készültek. Azokat szó szerint szétbaszták. A gyárak pedig nem extrém idiótákra méretezik a termékeiket. Örülj a szép új motorodnak sokáig, szívből sok örömteli kilométert kívánok!
A multistrada még drágább, mint a GS..
Nem tudom, mire mondtad hogy alap 6 millás, mert az alapára 4.9M. A 6 misi a full extrás változat. Egyrészt, nem tudom honnan jön a millió elektromos hiba, meg váztörés, meg ilyesmik, mivel a legelső darabok most kezdenek kifutni a gariból, ha volt olyan tulok a gazdája, hogy 100e körüli pénzér nem vett hozzá még két évet. Ez kb. annyit tesz, hogy nem viszik a népek akárhova szervizbe, hanem a gyári szervizbe, tehát megalapozott statisztikával egyelőre ők rendelkeznek. Az hogy ugyanazokat a törött vasakat mutató fotókat keringetik páran a neten, nos az számomra nem bizonyíték. Semmit nem tudunk a körülményekről, hogy mi történt és miért. A fórumokon amiket olvasok, semmi jele a pániknak, hogy sorban rogynának meg a vasak. Mielőtt megvettem beszéltem egy sort ekowob-al, akik BMW gépekre specializálta magát és elismerten jó és korrekt szerelő. Azzal kezdte, amivel én, hogy ezek a vasak szinte kivétel nélkül garisak, így neki sincs velük sok tapasztalata, de a BMW-el kapcsolatban általánosságban azt mondta, hogy nem kell tartani tőlük. Előfordulnak gondok, persze. De a többi vasakkal is bőven.
Na most vagy szedd magad össze, vagy kezd el elmagyarázni a kommentjeid poénértékét, hogy ne tűnjön úgy mintha csak magadba nevetgélnél
Mi van?
Dolgozik kies városunkban egy jó fej fuvaros a helyi tüzépen,na szakasztott öcséd-bátyád lehetne.
Mindig akkor híjják a vevők ha drága az 5000-es tarifa amit a másik cég ad ducatoval.
Tudsz Te ennél jobbat is
Szent ég,pedig oly magabiztosnak tunsz.
Mar majdnem biznissz mennek,de csak neten,eloben mashogy.
Ha jól keresnék se ugranék rá az emlitett tipusokra,de csak annyi oka van mert nem tetszik.A csóróság meg relatív,mondjuk én pont a nagy kupac legalján driftelek egyhelybe,momentán egy szimpla teló felújítás is földhöz ver nem hogy egy új gumiszett gondolata,a táppénz nagyon jó csak édeskevés. újévet legalább végre valami fizetés szerűvel kezdem
Az új alkatrész árakról ne is beszéljünk, mert még engem is megzavarnak a nagy számok
Én már azon is kiakadtam, amikor kezembe került egy Hyosung alkatrész árjegyzék: a kis, filléres GV250 csopperjükhöz 240 ezer pénz a festett tank.
Az a tank 1000-1500juró
Nem hiszem, hogy a fehér tankosnál láttam valaha is rondább motort....
Balek akarok lenni, balek akarok lenni