Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

OKÉ.
MTBE= metil-tercier butiléter
Ok. Ha erre jársz, előtte írj egy e-mailt, hogy egyeztetni tudjunk. gs25@freemail.hu
Szia,jól néz ki az idom,múlt vasárnap voltam Esztergom környékén,de nem baj, majd találkozunk még,ha nem járok arra már idén,akkor majd tavasszal megyek,de az is lehet,hogy még idén , --jegesmedve vagyok
Hello!

Az idom gyári, az esztergomi suzuki kereskedésnél vettem, ahol a motort is.
Ha jársz erre a dunakanyar környékén, meg tudunk beszélni egy találkozót. Idén már nem hiszem, hogy messzire el fogok motorozni, egyre rosszabb az idő. Tavasszal akár Gyöngyösre is el tudok menni.
Hello rider25.
Az oldal idomot hol vetted?Gyári?Hol lehetne esetleg megsasolni élőben?
Akkor ugyanott van a szett mint a Z6,de állítólag a Z6 lassabban kopik,igaz lehet,hogy ezért jobban csúszik mint a Conti.A fene tudja melyik a jobb,az viszont tuti,hogy 1 új szett gummáért a 46 jó ár,SZTEM.
A contitnental most is gyárt taiwanon. Lehet, hogy oda visznek mindent?
A road attack -on germany- van felírva, de a contiforce made in taiwan. Bár ezt csak akkor tudtam meg mikor már fel volt szerelve, igaz semmi hátrányát nem éreztem eddig. És 46e ft volt a pár.
Alpok
Igen Ruditól van,igaz 1 hónapot kellett rá várni,de nem volt sürgős ,időben szóltam, még mindig van a gyári gummán 1,5 mm,azért nemsokára cserélem.
Tuti kacsa......
Olcsóbb lesz az előállítás - igy nagyobb lesz a profit..........
Azért biztos nem lesz olcsóbb semmi, mert olcsóbban tudják megcsinálni:-(
Mi ezt a forrást hajtottuk, (gondolom a Rudi, ha nem akkor persze érdekelne, és gondolom nem csak engem), de túl bizonytalan, meg homályos volt , így lépett elő a 2-es lehetőség...
Meg gond volt, mert a metzeler oldalon még nincs 190-es méret (3 db meg kellett volna), de a forrás már ajánlotta, így maradt a nagy kérdőjel, hogy akkor hogyan?
A conti egy kakukktojás... igen lehet itthon olcsoban hozzásjutni. de túl nagy különbség nincs. azért montam, hogy ezeket tekintem kiindulásnak, és ehhez lövöm be a hazai találatokat, ha itthon olcsobb akkor innen veszem, ha nem akkor ez egy lehetőség, de ennél drágában vásárolni szerintem nem szabad...
Mellesleg a conti állítólag még occsóbbbb lesz mert átviszok a gyártását a keletre... de ez lehet hogy csak kacsa...
Én 27eft-ért vettem ME Z6 Interactot 180/55 ZR 17 -es méretben,zsír új természetesen.Az sztem elég jó ár.
?

Ezen a helyen drágább a gumám, mint idehaza........
Szóval ismét egy bizonyiték, hogy nem minden olcsóbb odakün:-)
Szerintem jó - és egyben rossz is..............


Jó, hiszen azt írják - nem tudsz vele megcsúszni......
De rossz, mert pl nálam volt olyan eset, hogy a szőke picsa Érden egyszercsak úgy dönött megáll az úton.........
Satufék, és lapjára kifaroltam..........igy a moci merőleges lett a kocsira, és épp elfért a jobb lábam....

Na most ha nem tudom kifaroltatni az annoi kis TZR-em, akkor szépen benézek a csaj hátsó ablakán.......

Tehát Én se tudnám megmondani hogy vennék e ABS-est..
meg nem mondom hogy az mi, mivel nem foglalkozok vele......
Tudtommal azzal javitják az oktánszámot.......
Van egy ilyen üzem.....gondolom ott temérdek mennyiségben lehet "szerezni":-)
Sziasztok!

Feldobnék egy új témát.....hátha közelebb jutok a döntéshez... ABS! Kell...nemkell...jó...nemjó?
Nem a 100.000 forintnyi különbségen van a hangsúly...
Segítsetek please tapasztalatokkal...jó és rosszal egyaránt!
Köszi.
Merre? Te most miről is beszélsz?
http://www.bandit.hu/modules.p...
Mi, azaz én és barátaim kicsit másképp intéztük most legutóbb. Linkelt oldalon visszaolvasva értesülhetsz róla.
Ezeket az árakat tekintem kiindulásnak: http://www.mynetmoto.com/motor...
Most ennél is olcsóbban jutottunk hozzá.
De tavaly innen hozattam 3db gumit.( mondjuk mi Metzeler Z6-okkal futunk, most is ebből vettünk 5 párat.)
És például a gumis topicon futó "GumiBáró" egy 120-180 -as szetre 63 rongyot mondott az általad említett -re de akkor nekünk még ez is drága volt...(tőle a másik barátom kért árat, és én ezen felül még vagy 5 helyről)
Mint láthatod nem bagatelizáltuk el a témát, így kb mindenkinek maradt néhány zacskó szotyira való a zsebébe...
Azok az újságírók biztos a BMW-ket hozták ki a legjobbnak, mert általában német tesztelők vesznek részt az Alpen-Masters -en. Ők pedig nem kicsit elfogultak. Az auto bild-ben is mindig a bmw és a vw a legjobb a japókkal szemben.
Azt viszont nem veszik figyelembe, hogy a BMW mocijuk árán majdnem kapok egy kis és egy nagy banditot egyszerre.
MTBE azmiaz? Hol lehet szerezni?
73 pénzért vettél gumikat? ahh micsoda árak....
K.István ha tudsz olcsóbb helyet légyszíves linkeld be nekem mert szerintem jól vetem a gumit a mocira. Typ: MICHELIN Pilot Road 2. párban 120/70 ZR 17 & 160/60 ZR 17 ára 72990 volt ez szerintem nem olyan drága.