Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helóka mindenkinek! Tervezek egy 1200-as banditot beszerezni magamnak, és jo lenne pár tanács. Mivel az anyagi lehetoségem véges, régebbi modelleket figyelgettem. Egy S verzios 96-os évjáratut lestem ma meg. A fényezés a korának megfelelo, semmi durva karcolás, horzsolás. Szépen jár a motor /már amennyire meg tudom ítélni a semmi tapasztalatommal, nincs csorgés stb. pár másodperc melegités után szép egyenletes alapjárat/, legkozelebbi szerelni valo talán csak a hátso gumi csere és hátso fék csere lenne /elado szerint 2000 km még benne van/. Egyetlen dolog zavar, hogy 80 000 km-en áll az óra. Allitolag ezek nagyon strapabiro mocik, de azért ez nem sok? Nem várhato valami nagyobb anyagi ráforditás? Koszi!
Ezt teljes mértékben így tapasztaltam. Nem kell plekó.
Nekem is volt, csak kesztyűtartónak volt jó
Ilyenem is volt, ezzel is ugyan az a helyzet.
Öntapadós és a LIDL-ben vettem. Előtte alapos samponos tisztítás. Ha nekiér, olyan brutál ragad, hogy korrgálni nem lehet! Tehát lejönni sem fog. Itt egy másik kép oldalnézetből, képzeld el szélcsatornában, az a pici csík hogy alakítja át a levegő áramlását. Írja a papírja,hogy bármikor károsodás nélkül leszedhető.
Hm, van abban valami, amit mondasz. Igazabol 100-ig tenyleg teljesen jo, csak a felett kezd el felerosodi a szel. Alapjaban nem akartam semmilyent ra, de azt gondolotam, hogy barmekkora kis plexi is legalabb egy kicsit mersekli a szelet, de ezek szerint nem. Meggondolando...
Na ezt én is kipróbálom, szinte hihetetlen hogy jelent valamit az a szegély
Mivel ragasztottad oda? Szoval ne marja meg a plext, hátha mégis lekerül róla.
Nekm az autoról pár hét után (ragasztás nélkül) szépen lejött, megunta az ottlétet.
Nekem SA Bandim van és a gyári plexinél 110 felett löködte a fejemet a szél (177 cm vagyok). A plexi szegélyére ráragasztottam egy 3mm-es krómcsíkot és a problémám megszűnt. És még szarul sem néz ki....
Nekem ugyan nem banditon volt, de ez ebben az esetben lényegtelen.
Tapasztalat a következő: a felsőtestről a menet szelet jól elfogja, kényelmesebben ülsz, nem tépi a kabátodat a szél. A sisakod és az utas sisakja környékén, addig nem tapasztalt szélzaj és örvények keletkeznek ami nagyon zavaró. Plekó nélkül 100-as tempónál csöndben, csak a motor hangját hallva lehetett utazni, utána pedig erős idegesítő szélzaj vett körül. Egy egy napos 750km-es túra után még másnap is zúgott a fülem.

Nem véletlenül állítjaák, hogy a naked bike a leg csendesebb. Plusz van egy kis sebesség kontrollod, ha már nem bírod tartani a fejed, túl gyorsan mész . Én a helyedben nem tennék rá semmliyet, legalábbis előzetes kipróbálás nélkül.
En valami ilyent vagy ilyent szeretnek, kerdes, ezek mennyire hatekonyak. A nagyobb biztosan jobb, csak nem tettszik.
Hali.
Nekem Givi volt,A660:-nem elég magas és széles,de már egész tűrhető.Cseréltem A620-ra ,ez tökéletes volt,jól elfogta a szelet.:
http://www.givi.co.uk/caschi_b...
490x500mm-e
s
Tenyleg, meg en sem lattam, pedig 2 percre lakom tole...
Lehet, hogy mindenki motorozik?
Ma én is elmentem megnézni a megyeri hidat.
Sracok, lankadt a forum!
Van valakinek Kappa vagy Givi plexije csupasz Bandihoz? Erdekelne a velemenye, hogy mennyire hasznal?
Kicsit kormos a kályhacsöve és kilóg belőle a traktorbelső....
Képzeljétek ahogy exponál!
Ez egy jól leplezett motoros traffipax, hátrafelé is tud fényképezni! Vigyázzatok!
Vazze, lecsúszott a melltartója
Két kipuffogó oldal illetve hátulnézetből.
Teljesmértékben egyetértek, én ugyanezt csinálom. 13 éves korom óra motorozok, firkáltam egyet-kettőt, de sosem azért, mert ABS kellett volna. Mondjuk kevesen mennek olyan lassan, mint én
#7710


ezt írtam Én is....
Sok esetben pont a kifarolás jön jól....
Igaz, de az is, hogy az ABS-es motornál nem rántják keresztbe a kormányt a videón. Gyerekkorom óta szeretek "farolgatni" biciklivel, simsonnal, supermotóval, ne vegyék már el tőlem! Több, mint 10 éve motorozom, kb 2x jött volna jól az ABS, de akkor is csak az első keréken.
40km :DD
tegnap mentem 90km-t délután
Hát azért Kunszentmiklós kicsit arrébb van...........