Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vártam kicsit hátha a tapasztnyaltabbak szólnak valami értelmest de nem de legalább történik valami
Még nem. Ezek mindig és pontosan 10ekm-es korukban hullanak darabokra. Addig még mehetek vele 2e km-t
Micsoda sertegetos az en apukam erosebb stilusba ment at a forum

Akkor mar en is... YOSS, szetesett mar az a vacak bmw? (viccnek fogd fel)
Ilyenekről és hasonlókról kéne szólnia egy Bandit fórumnak
Tisztelt felhasználó!

Mától Degec község díszpolgárának tekintjük. Kérem keressen fel
valamelyik elérhetőségemen, az átadási ceremóniával kapcsolatban.
A cím mellé 300 eurós tiszteletdíj is jár.

Nem szórakoztató?
Nekem igen,és csak kérdezek,meg videokat nézek.Ez alapján kérdezem hogy tudjak szerelőt választani.
Érdekes mikor engem basztatsz az szórakoztat.
De de ez ketutas és azt jol tudod hogy időm is meg ha basztatnak a kedvem is több van mint neked így a végtelenségig szórakoztatnak az ilyen kérdések.
De ha nem basztatnak akkor elmegy a kedvem.
Ha jól tévedek te keveredtél anyagi kérdésekbe parasztul.
Megjegyzem lehet de ha nekillsz basztatni vicces ha kikéred az ellentetjét.
Tudod az a baj ,hogy mindent a saját magad logikálya szerint szortirozol ...
nem látsz tul a szem elenzödnél .... nagyon buta ember lehetsz !

és evvel be felyezem .. nem szorakoztató ,, vissza vágni kulturáltan ,,szemétségeidért ..

remélem tovább szinesited itt a forúm hangulatát ... a viceskedéseidel ....


..
Jah és az anti-dive.
Tényleg olyan mint az abs?
A fészbúk istenszerelőit nézem videóikban.
Minden kérdésem profi szerelők videóit nézve ötlöttek fel bennem,utánanézhetőek.
Komoly !

nem bántom .. mert bántja az élet a srácot rendesen !

de kulturáltan csak igy tudom basztatni .....

az ilyen dolgok miatt PL .
Zoli32[149813] tegnap 09:26
Az a két homokagyú összeillik a nagyduma van de nulla háttér és a ez,meg ez,meg ez szar ki kell cserélni de én tekertem,ragasztottamszilót tépkedtem ami cesrés az sokbakerül vedd majd meg, kamera előtt jó lesz ez neked paraszt nyááááááááá padlógáz a videón emberrel.
válasz erre előzmény


pl a_kupec[149820] tegnap 10:55
Már az elején megmondtam, hogy nem tudom az igényeidet teljesíteni. Tényleg ennyi idő kellett, hogy ezt értelmezni tudd
válasz erre előzmény

Zoli32[149821] tegnap 11:05
Már az elején tudtam hogy a büdös életben nem veszek TŐLED motort.
Tényleg ennyi ideig tartott hogy felfogd?
Komolyan csak a vicc miatt csesztettelek emiatt.
És ez most halál komoly.Szeretek viccelni.
Venni fogok cbr-t.Hogy BB-től vagy mástól,de tőled egy percig sem gondoltam hogy vennék.


tudod azon csodálkozom hogy még hogy tudja észben tartani ezt a sok baromságot amit össze hord ....

nagyon unatkozik a lelkem ..
Bár egyre sem válaszoltál de kitaláltam mégegyet.

A szétégett,vetemedett kuplunglamellák vajon smirglivel vagy flexel javíthatók vagy inkább vegyek egy szettet harmicért?
így megspórolok egy tekerés szilot és nem kell a videómon szedegetni a maradványait?
Vigyázz Zoli keményen nyomja 6000km -rel előbb fogyott el neki a pr2 mint nekem az Xx-en...
te hokuszpok haju ! van egy Rigám is .... azt is fikázad ....

imádom mikor már a fel merülö vices kérdéseid , belöled csinálnak vices alakott
1200-est vegyél ! az megy is izomból
általános dolgokat lehet írni , ne legyen furcsa hangja szépen menjen a váltó húzzon szakadozás nélkül , ne látszódjon rajta hogy már ötvenszer széjjelszedték , különben a 650 est 2005 után gyártották az 1200 est meg 2007 előtt úgyhogy rettenetes sok összehasonlítási alap nem nagyon van vagy mégis ? nekem még a kőkörszaki görbevázas 1200-es van ami azért egészen más tészta mint a kissebbek az én szemszögemből sokkal jobb is mert itt faluhelyen nem feszenghetnék egy pilincka 6 decissel persze a 650 essel lehet jókat biciklizni és akinek bejön nem tántorítanám el tőle mert elég megbízható típus .
Most hogy ti itt ketten össze jöttetek! a tehetséges zug szerelö és a még tehetségesebb bodé butor boltos ...

tehát hogy igy meg találtátok egymást és szerelmet valotatok egy másnak még vagy 5-6 topikban .. pl gs 500 stb

szoval .......... nem kéne gyereket csinálnotok ?

Gondolj bele milyen tehetséges lenne két ilyen felmenövel ?
Ujabb kerdes bocsi de annyira felporogtem igy csorokent.

Ha a szerelom lusta mint a seggem es technokollal amit amcsi szuperragacsnak titulal taknyolja a karbim membranjat mondvan valameddig jo lessz neked paraszt ahhejett hogy beszerezne egyet akkor basszam nyakon vagy boruljak a laba ele mennyit sporolt nekem?
De esetleg otthagy a verda karaslapujton a csoromotortalin es tobbe kerul a szallitas mint az az 50 dollar?

Titta sok vicces kerdes merul fel bennem?
Az nincs csak egy kinai vastagtalpu tepozaras,ha elfelejtetted volna kilog a 80 filler a zsebembol.
Tangapapucs legyen, fehér zoknival
Levelet kaptam lájf ;)
Csak ugy kavarognak bennem a kerdesek igy csoro netmotoros fotelhuszarkent.
A legolajos gsxr 1100 as vaza hany polirozast bir el pofaraesesenkent mig a karcok kijonnek belole es nem lesz papirvekony es felpalacg gazporzsolos egyengetesbol 3-4-5-6 ot bir vagy kevesebbet?

Es ezzel mennyit lehet villantani feszbuuko?
Atmegye veteranvzsgan ha a kitudja hanyadik blokk utan kepeken reklamozott blokkhegyekbol valogatott cuccokbol binzsizunk egyet amiben van meg 180 psi es mindezt eredetiken reklamozzuk mindenhol?
Vegulis nem a fan termett a suzuki gyarotta az ontvenyt banditba.
De ezt elnezik mikor oklevelet adnak hogy minde eredet?
Hu de sok kerdes van meg bennem csorokent.

Ja egy ha videozok felvegyem a papucsbol kilogo zoknimat vagy azt inkabb nem?
szerinted ? ugrotál mint a kis nyuszi ....................

majd össze jönn ............ugy is tehetséges vagy ,lehet még a bank szakmába is be vesznek
Az is erdekelne hogy a vilag legmegizhatobb sportsuzukija valojaban hany km.-t megy el?
Azt tudjukk hogy 4 blokkal nem kunszt a 220e valos de egyel vajon mennyi lehet?
Ez nagyon erdekelne.

Esetleg kulon a km orara futasteljesimeny kategoria van?
Amivel lehet villantan a facebookon.
Bingo bezony kontakotoltam egy uzsorascigoval aki igert egy barati kolcsont de nem hazudtolta meg magat hogy csak a szaja jar igy nem jelent meg nalam a jellemzo verdaval (malladozo balnamerga) igy kenytelen voltam a providenthez fordulni.