Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon pro lakatosműhely van a cégnél, ezt meg tudom oldani.
Ezt én miért is néztem végig? :S
Végre lehetett volna egy szakképesítéssel rendelkező munkatársad, de ezt már buktad
De,az.
Bútorszakon végeztem és ez nem vicc
Te aztán tudod motiválni az embert
Hülye vagy hozzá,sose csinálnád meg akkor minek?
De ez számomra is hasznos volt
zöldinek hívnak?
Köszi mester
Ebay-en KB postával 50-60 euro tehát a felsőre ha tippelek 10-12e a befogók meg egy tizes max.
Tehát ha el akarod adni akkor 20 cakpakk reális.
De ez csak az én véleményem.
Pici befektetett melóval,faragsz bele két ötmilis acéllapot az aljába és egy fémragasztóval odakötheted majd rendesen megfúrod tizes fúróval hogy középen egyvonalban elvágólag legyen egy kevésbé barkácskedvű turistapózra vágyó S-es tulajtól elkérhetsz érte 30-35e-ret.
Már csak ha akarsz vele tökölni egy délelőttöt.
Amim van (lesz). S-es felső villahíd, bontott. N -es kiemelő. Bontott.
Ennyi :D
Asszem félreértettelek, azt hittem, hogy csinálni akarsz valakinek ilyet, de úgy fest, hogy inkább láttál egy eladót. A fene tudja mennyit érhet, talán ahogy Zoli írta olyan 20-30 körül attól függően, hogy mennyire erős és esztétikus.
Nincs. Szerintem csak nekiálltak, de végül nem csinálták meg, csak összevásároltak alkatrészeket.
Nekem van egy 1, de nem tennék bele gyári N-es kiemelőt, annál robosztusabb amit az rmc-ben vettem, nagyobb felületen fekszik fel, az 10 rugó volt tavasszal.
En anni asszem egy 20-asert tudtam elpasszolni.
Ki van furva megerositve?
ha már kormány,
egy SV csutkakormányos felső villahíd, meg egy N-esre való kormánykiemelő a való világban mennyi lóvé bontva?
Most vagy két évig egy fekete, Ebayről halászott 78 centis volt fent, de aztán kipróbáltam egy Lucas kormányosat, nagy lett a szerelem, halásztattam barátommal egy ugyanolyat. Addig meg, míg megjön, most pl ETZ 250 kormány van rajta, ez olyan keskeny, mint a gyári, jobb az ergonómiája.
Szerintem zöldi kiserletezik ilyennel.
Nincs univerzalis mindenkinek jo cucc.
A legjobb ha keresel olyan boltot ahol van sokfele raprobaohatod.
Nekem lucas superbike elegance jott be.Bar sv-n.
Viszont mostanaban inkabb az alu ami jobban tetszik.
Strapabirobb.
Szinterezéssel megoldódik a króm problémád.
A sportosság jegyében van rajta szűk kormány, módosítva én csak magasítottat láttam, nem tetszett.
Sziasztok!
Kérdezem, hogy az 1250-en mindenki a gyári kormányt használja, vagy akad valaki aki másikat tett rá? Típus megjelölés érdekelne.
Két bajom van a gyári kormánnyal: 1., úgy érzem a kelleténél jobban hátrahajlik, és talán egy gondolattal keskenyebb is az ideálisnál 2., ronda krómozott, miközben a motoron egy szem króm sincs.
A segítséget előre is köszönöm.
Egen................vagy legalábbis vernyákolok a terepszakaszokon.
Pedig csak sima utakon jársz!
Jah igen..........ekopott a pr2.
29e-nél elrakva rip 42320-.nál.
Nem látszik ki a szövet meg ilyesmi de mér kopásjelzö alatt.
Egy laposelemesen.