Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyrészt igazad van, de azért azt ne várjuk el már a kereskedőtől, hogy ha kimegy, behozza a vasat, lepapírozza, stb, aztán ugyanannyiért adja el, mint amennyibe neki van.. Valamiből élni is kell :)
magyarországon se kereskedötöl se kanyesztol se márka kereskedötöl ... semmit nem szabad venni .....

ha jot is veszel ezzer % hogy tekert vagy töröt volt ... az összes hazudik ............ a zug kereskedők behozzok ... csak a mocskot a kukára valot hozzák be .. és ebböl szeretnének hasznot ...

egy két cég hozz be ujszerü használhato motorokat és autokat ... de igy ezzek már 30 % kal drágábak mint ha te ki mennél és be hoznád magadnak ......

1000 euróért vetem a 124 /300 benzinest az összes költség ..// ki motorozás // müszaki . eredet . rendszám stb 146000 ft

hasolo állapotu 124/300 1 200 000 alatt nincs ithon

de tovább megyek w211/320..fullos 4800 euró az összes költség
378000 ft ebben megint minden benne

magyarországon ilyen kocsi 2.500 000 indul

szoval el kéne már mondani minden kereskedönek .. lehet hogy vannak még hülyék .. de egyre keveseben ..

de mondok még egyett ... 2005 be amikor az uj swiftet vetem le adtam egy 67000 km futot általunk ujként vett wagont -rt 1 300 000 ft ért 3 évesen ... vittem vissza a suzuki ász -hoz 1000 szervizre a swiftet ... amig mokoltak a swiftel ki néztem ... a használt részre ....
böszen áll 1 650 000 ért 35000 km rel az udvaron ....
kieg: nekem azt mondta a fater már nem adta oda neki a könyvet. Most vagy előkerült és kitöltődött vagy lett egy gyártva. Mindkét eset szemétség.
lehet, hogy a wallis-os hirdetés elírás, mindenesetre a motor lengyel import szervizkönyv nélkül
ja és a poén hogy az első hirdető szerint a K5-ös nagybanditra1 m kellene rádobni csere esetén
azaz írd és mond 700-ba számolta volna sport+eredeti dob, István féle Lsl gomba készlet, doboztartó, olajozó
én szégyelltem magam amikor írta...
Miért mit hittél? Autóval és motorral kapcsolatban is folyamatosan ezt tapasztalom kis hazánkban. Tavaly decemberben autó vásárlás: felhívom a hirdetőt, aki mondja, hogy fél óra múlva elválik, hogy aki jön megnézni az viszi-e, de nem kereskedő vagyok ugye, mert annak biztos nem adja. Azért elmondja hogy nincs szervízkönyv de az apja vette újonnan a kocsit, majd azután Ő lett a tulaj mikor az megint újat vett. Egyszer volt törve az eleje, de szakszervízben javítva számlával. Persze mire újra hívtam addigra elvitte az akit várt. Erre fel egy hét múlva látom a kocsit 30 százalékkal magasabb áron sérülésmentesen hirdetve egy autókereskedő cégnél, ami elég jó hírű egyébként. Addigra a szervízkönyv is végig vezetett lett, pedig korábban ezt is beszéltem a tulajjal, hogy csak a faternál volt az. És ezt büntetlenül csinálhatják.
Nocsak, a Wallis hirdeti és még ők is sumákolnak
Hsz küldésekor a sok kicsi sárga fej alatt a jobb sarokban szerénykedik egy link nevű gombocska.
Na oda bökve jön egy ablak bemásolod a linkelt dolgot leokézod megjelenik egy ujabb ablak oda pötyöghetsz bármit amit akarsz majd mégegy OK és megjelenik.
Majd ha végeztél elküldöd a hsz-t ahogy szoktad és vélhetőleg úgy jelenik meg ahogy lovinak.
még az első hirdetővel beszéltem nincs, nem is volt szervizkönyv
ez az a motor amiről a Zomborácz írt egy tesztet a totalcaron
esküszöm nem tudom hogyan kell, de köszi
Én pénteken tervezek egy kisebb 2-250 km-t de csak pest körül. Valszeg esztergom érintésével.
Vasárnap meg otthoni meló elkummantása esetétől fog múlni.
Egy naposra gondoltam és határon belül.
3 naposra nem túl jó az idő mostanában,elég kegyetlen mondjuk az alpokban az inulás ha itthon 9-kor 7 fokot mutat a hőmérő.
Bármilyen jó is most kinézve a napsütés.

Egynapos koránhazaérős az lesz.
Mind a három nap?
Munka
De holnap valamit gurítok...
Hosszú hétvége+fasza idő=gurgula? Valaki?
Jajj, hát van az úgy, hogy időközben megkerül a szekrény aljában.
itt még nincs szervizkönyv:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/harley_davidson/harley_davidson_xr_1200-9280095

itt már van igaz drágább is:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/harley_davidson/harley_davidson_xr_1200-9470060
old timer euró katalogus .. azt hiszem le is lehet tölteni
Te Taschi! Ezt a katalógust hol faszoltad? Le lehet ezt tölteni valahol? Előre is köszi!A mozdonyhoz annyit: nincs szenem!
Akkor már inkább egy gőzmozdonyt vigyél haza, azzal hamarabb elüldözöd az asszonyt (már ha ez a cél...)!
szevasz ...... kapunk a pofánkra mindjárt ...

a nsu maxi kb 4000-6000 euro között megy nagyon sokat nyom a latba az eredetiség
Szevasztok Banditák! Taschinak teljesen igaza van ilyen vén fasz motorosok mint én is azért restaurálnak mert nosztalgiáznak egyben. Most egy Panni robogóra alkudozok. Tudom egy köszvény, de bele vagyok örülve a bal oldali "berántó" karba. A nejem azt mondta ha ide hozod ezt a szemetet elköltözök. Megfontolandó. Én annak idején Rigával jártam a Balatonra oda-vissza cirka 100 km, de nagy kaland volt. Olyan 30-as átlagot hasítottam. Egy kollégám nemrég vett egy NSU Manx-ot. Mondja képzeld elmentem Kiskorpádra! Ez összesen 40 km. Közben én akkor voltam motoros találkozón 1 hétvége laza 900 km. De ez a különbség a régi és az új vasak között. Az NSU egyébként nagyon egyben van OT rendszáma van de lehet rajt finomítani. Ő azt mondja 10 ezer eu-t ér. Szerintem ez igen túlzó nemér ez többet 1 millánál. Mi a véleményetek? Egyébként ez abban az időben igen menő gép volt, de szerintem elég bonyolult a vezérlése! K.Pisti jól el játszana vele! A régi motorokon kívül van még egy gyengém: a GŐZMOZDONY!. Meg örülök érte, mint egy hülye gyerek a vasút történeti parkban a nejem úgy rángatott le a mozdonyokról. Volt egy mozdonyvezető beosztottam Ő sokat mesélt, igazi gépészkedés volt a szó-szoros értelemben!Taschi Te vezettél gőzmozdonyt? No itt az NSU!