Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

0 fok alatt én sem indulok el,de,ha felmegy az ember a hegyekbe 1500 méteren bizony néha beleszalad pár centi hóba,de legalább nem kopik a gumi. Etz-vel sokszor volt olyan,hogy a hó beszorult az első kerék és a gumi közé blokkolva a kereket
Nekem van beépített gyári,igaz inkább vesevédő
"Valami nagy-nagy tüzet kéne rakni, Hogy melegednének az emberek."
Metabo árakat ismerve, meg fogsz fagyni
Nem kell motorra,munkahelyre kell.
Bár az ár is limitált.70-100e-ért inkább fázom.
Metabo, akkus és nem is ronda. Mondjuk motorra nem biztos, hogy jó.
Mondjuk egy akkus fűthető mellényt elbirnék.
Nem motorra.
Valakinek valami tipp melyiket?
Akár beépíthető,kitt amit belevarrnak, akár valami aláöltöző vagy csak külső mellényféle.
amig télen is mentem emlékszem az etz hengerén melegítettem a kezem kesztyűstül a lámpáknál.azt hiszem kijelenthetem hogy a komfort érzetem nem igazán valósult meg,de akkoriban mindegy volt csak menjünk valamerre.ma már másképp gondolom a dolgot
Az se rossz
30 éve én is nyomtam mz vel - fokokban ............. motorozon a faszom hidegbe ...

ott a jó meleg merci és kevesebet eszik mint a gigxer
És egy nem megyek csak nyáron vagy mediterrán vidéken kombo?
Tuti jó lehet
És markolatfűtés kézvédő kombó?
Így mulat egy magyar Úr!
Adom.
Ja,most is van markolatfűtésem,de csak azért mert vastagabb a gyári markolat átmérőjénél.
35 éve motorozok,volt minden fajta kesztyűm,engem nem tudsz meggyőzni a markolatfűtés pont ott nem fűt, ahol legjobban kéne,kívülről éri kezed a hideg.....,a haverok régebben a parkolóban majdnem összeverekedtek a kesztyűmön,hogy ki használja,most már nekik is van, de mind1 én sem akarok senkit meggyőzni,olyat vesz mindenki amilyet akar
Jól szigetelő kesztyűben a markolatfűtés is faja. Amelyiknek gyenge a szigetelése, ott tényleg kihűl a kezed külső fele. Az enyémben elég jól elvagyok a markolatfűtéssel, érzésre 0 fokig oké. Az alatt meg nem megyek :)
A fűthető kesztyűnek a nyomába sem ér a kormánymarkolat.Régebben nekem is csak fűthető kormánymarkolat volt,de a kezem külső része majd lefagyott,a tenyerem meg már túl meleg volt.A kesztyűben egyenletes meleg az egész kezed,inkább kesztyűt vegyél,ha hidegben is akarsz motorozni.
majd tavasztól jóárasitva megtalálod a webáruházban :-)
van az 15 is.De legalább lehet magyarázni a 60 plusszt.
Német precizitás.
Amúgy nem volt a kezemben minőségibb és jobban átgondolt kiegészítő mint a motech.Teljesen fan lettem a cuccaira csak méregdrágák.
hát biztos vagy 8-9 eur a többletköltség :-)
Streetre 09-esre picit drágább mert a két felső kipuff miatt bonyolultabb a tartó.
240 eur szállitással... :-) az az mégis csak -20%
Tudod mit? Hirtelen felindulásból meg is rendeltem, amíg van még készleten.... link