Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hagyd benne, ha nem ereszt, koptasd el a gumival együtt.
Olyan helyre ne vidd ahol géppel centríroznak, egy helyet tudok ahol a gép van olyan jó mint a kézi. Nekem volt gépem is anno ráadásul vadonatúj, de párszor próbáltam csak és maradtam a kézinél, az jobb. Tényleg, van egy csomó különböző súlyom, nem kell valakinek?
Mivel középen van, szerintem sem gáz. Garit nem fogsz a gumiszerelésre kapni (talán még szla-t sem), de megcsinálják, felvállalni nem akarják majd csak, mert a gumist vágják sittre, ha bajod lesz emiatt.
Olyan helyre vidd, ahol géppel centíroznak!
Elhajtanak mert első gumi.....,de Ispán szíriából jött haza mert épp ott kellett megkukacolnia és itthon még teljesen lekoptatta, húzd ki és ha nem ereszt jó ha ereszt akkor kukac, semmi baja nem lesz legfeljebb ha rossznak érzed ráérsz utána is eldobni.
Egy kis ON: Van egy szegecske/drót az első gumimban, középtájon. Nem ereszt. Lehet, h annyira benne sincs,hogy kilyukassza olyan 3000 lehet a gumiban. Életemben nem volt ilyen bajom, ezek közül melyik a reális:
-Meggombázzák, boldog leszek.
-Elhajtanak, mert első gumi.
- Benne, hagyom, leszarom, ha ereszt, észreveszem.
Vének gyülekező helye
Aha. Ezt nem tudtam
Persze, a hozzám hasonló vén f@szok nézegetnek be oda, de hiába a sok user igazából alig van beírás, ami miatt még él azok a túrakiírások mivel azok ott elég jól követhetőek, én is oda írom ki a gurulásokat.
Az fòrum mèg lètezik?!
Az ilyen és hasonló kirohanások (mint pl. a motorozzon) többnyire nem az adott esethez szólnak hanem egy régebbi vélt sérelem miatti kapaszkodás, hogy visszavágjon.
A nyuggerek komoly hányada is nyuggernek hívja magát. Pl. Bródy is, de még anyámék is. Szóval nem kell itt szemforgatva nem létező jogokat védeni
Egy falab es egy papagaj,na az oszt.........
Sajnálom hogy így jártál, a csopper jól állt volna neked!
üzenem .............kár volt veled veszödniük
ISIS ........ iskolás NYUGER ..... nyugdijas ... JA és anyádnak meg apádnak ..
lehet a moderátor magának akarta az egészet ezért nem akarta hogy eladd
Abból az időből, amikor még azt hittem, hogy kemény csopperes leszek, volt pár övcsatom. Szépen körbefotózva feltettem egyesével hírdetésbe a megfelelő topikba. Legközelebb lépnék be, azt látom, hogy 21 napra kitiltottak, se szó se beszéd és törölték a hirdetéseimet. Na akkor gondoltam, hogy az üzemeltetőnél baj van, nem is kicsi
Az tényleg nagyon uncsi!
Uncsi a motorozz.hu?
Azért még nem!
te is nyugger motoros vagy?
Anyádat meg apádat is nyuggernak hívod? Amennyiben igen, akkor nagy kár volt veled vesződniük.