Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sokat mozdított a dolgon amikor telefonáltam. Ilyenkor mindig egy "üzletkötőhöz" kerültem. Amikor rákérdeztem hogy kapok-e választ az ajánlatkérésemre mert vásárolni akarok és nem önök az egyetlenek és Magyarország nem túl nagy rögtön segítőkészek lettek. Ahol meg nem oda nem is mentem mert nem alku képesek.

"és Ő is csak addig, amig át nem vette a vasat......"
Pontosítanék: Addig amíg alá nem írtad a szerződést. Gyenge 3 hónapot vártam a banditámra
25e km volt abban a szivattyúban. Nagyon nehéz eldönteni hogy az ember melyik reklámnak higgye el az állításait.

A tanulság csak annyi hogy egy bizonyos helyen javíthat a dolgon mást meg elronthat. Te többet mégy évente mint én. Megvárom a tapasztalataidat.
Az alku végéhez közeledve nem szabad kihagyni:
"OK tetszik, de ha még ..... - t hozzárakod akkor alá is írhatjuk.
Na ez az ....
Kicsit több az autódieler, és eleve az auto.....

Persze egy probát megér, de ahogy Én a saját tapasztalataimon észrevettem csak a személyes kuncsaft a kuncsaft.....és Ő is csak addig, amig át nem vette a vasat......
ÉS?

Mi ebben a tanulság Mr. LaFonte?
Lehet hogy csak alapban elszállt a szivattyud nem?

Amugy a dieseleknél ugye kicsit kinosabb a szitu.....alapban (legalábbis nem egy kollegám szenvedett már diesel kocsival)..
Azt Én se javaslom senkinek, hogy mindig minden reklámnak döljön be....
Erre jó példa mondjuk a Prolong.....
Mert azért azt nekem ne magyarázzák, hogy víz, olaj nélkül is vigan megy a vas......
Persze megy:-) és a reklám végén is megy még?

Sajnos a techniki fejlődés hozza magával a hibalehetőségeket is......
Pl ebből a STP-ből is kapásból van az adonyi Kúton vagy 8 fajta......
benzines, diesel, sima, katalizátoroshoz.....stb

Én megvettem, beleöntöttem........azt majd meglátjuk........
Legutóbb -igaz autóval- működött. Bár igaz néhol telefonon rákérdeztem
Saját történet egy citroen Picassoval (diesel): Üzemanyag adalékot használtam (oktánszám javítás tisztítás stb.. volt a hírdetett ige). Akik sportosan vezettek azt mondták hogy olyan mintha 100-as benyát tankoltak volna. Én meg 75eFt-ért cseréltem üzemanyag szivattyút.
Szerinted ez bejön?

Én már probálkoztanm ezzel, de SENKI nem válaszolt!

Szervíz ügyben is eddig csak a Hollós és a Full Gas méltatott válaszra.
Na megvettem.........

STP Fuel Injektor & Carburattor Cleaner
Mol kút 1470ft (ha jól emlékszem)

Háááát nem petroleum van benne.......vagyis pár sorral lejebbi emberkét kijavítanám.
70-90% KEROZIN
trimetilbenzol
szolvens nafta

No ugyebár a kerozin azt mindenki tudja mi....... szóval nemhogy kioldja a cumót, hanem szarrá is égeti:-)

Egy falkon egy tank (autós tank)-hoz elég......vagyis nekünk 3x elég.....és ráadásul 15.000km-re.......
Szóval mint írtam.....ártani nem árt - és ennyiért meg eleve hasznos.
Írj ajánlatkérő mail-t jó sok helyre. Marad 2-3-4 hely ami szimpi. Oda meg el kell menni. Oszt feszíteni a másik ajánlatával.
FotoMarket Online Fotóáruházba vettem postai futárszolgálat hozta egyik nap megrendeltem, másik nap itt volt ez MIO - kompatibilis. FotoMarket Online Fotóáruház
a tartó kart hol vetted? most akarok én is venni, de eddíg nem kaptak....
Most rendeltem egy GPS tartó kart a motorra de ezzel még a töltése nincs megoldva. Segítségeteket kérném hogy hol tudnék venni egy motoros szivargyújtótöltő aljzatot mert így menetközben is tudnám a navigációt tölteni.
Ha jól emlékszem BENKŐ........

Erik haver onnan hozta el OLCSÓBBAN a Banditáját, mint ÉN....
És neki?
Variátoros plekó, bukócső, ABS, konzol.........vagyis igencsak jól járt.
Csak kicsit "cigánykodni" kell...... és máris nyilnak a lehetőség tárházai
6 helyen voltam, az amargo nyert. A szervízt nem nagyon ajánlom, de a kereskedés 10 pontos.
Hajj!

En K7-es fejidom nelkuli Banditot vettem Gyorben, ABS-el, bukocsovel volt a vege 1.476.000. Szerintem az nem rossz ar.
Pesten Full-Gas, Hollos, Amargo szerintem, beszamitast nem tudom.
a környéken: full gas -Szekszárd, Pécs- Enduro motorosbolt, esetleg valami van a Zsolnay V úton is...suzuki márkaszervíz/kereskedés...
Mint leendő banditás....
Javasoljatok légyszi pár helyet...kereskedést...ahol érdemes új motort venni....és jó sokat lehet alkudni....
Új banditot néztem....300.000.-extrával....
Szóval tapasztalatokat várok....hol érdemes próbálkozni.....beszámítás is jól jöhet hisz megvan még a drz-m....

Köszi előre is!
Ferke
Jó reggelt Banditások) Ébresztőőőőőőőőőőőőőőőő
Írj K.Istvánnak. Ő itt egy szerelő spíler. Bitti mond neked valami okosságot.
Hello Banditák!

Kérdésem lenne: Ma este, kb 10-11 °C-ban, nemigen akart indulni a mocim. Szivató tövig, kis gáz, a motor beindul, felpörög, és visszaesik fordulat majd leáll. Ezután elég nehezen akart beindulni. 'Meleg' van még ahhoz szerintem, hogy a típushibára gyanakodjak, miszerint hideg időben nehezen indul. Ez, hogy visszaesik a fordulat és majdnem leáll közvetlen indítás után full szivatón, már előfordult, de akkor nem állt le.
Benzin-levegő aránnyal kellene játszani? Más triviális 'hibára' is utalhat ez a jelenség?
Köszi előre is!
Megkaptam csak sz@rozik a frímélem és nem birtam válaszolni rá, inkább felhagytam vele, mielőtt lezúztam volna idegből a PC-t
Az enyém még csak 11 napos és örülni fogok, ha az idén el tudom vinni 1000-es szervízbe. Remélem az idő is úgy akarja. Még 350 km és vihetem is, mert tőlünk 250 km a szervíz.
Akkor a Tied is új még teljesen. Neked is sok balesetmentest kívánok hozzá, ha még eddíg nem kívántam!
Üdv.: Tibi