Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Legtöbbször párban, de van hogy egyedül is, meg kisebb csoportokra is volt már példa.
Majdnem..........necces volt.
Elakadtunk,ugye,hogy nem?
Majd a fehér alapon piros karika táblát amre valamit írtak olaszul kéretik komolyan venni.
Egyedül mész?
Murvás :-)
A Banditnak nem annyira a jelöletlen hegyi utak, murvák és hasonlók a profiljai, ami térképen rajt van az jobban való neki, azzal meg boldogulok navi nélkül is. Egyszer pl két napig zsákutca jellegű utakat jártam végig a hegyek között. na az valami nagy volt! és pl ott sem lehet eltévedni.
Kb hasonlóakat futunk mi is,csak több kisebb utat tervezek köztes pontként,egyébként is itt minden jól ki van táblázva,de mikor szőlőhegyeken,erdőkön át vezető 4 számjegyű utakon barangolsz,ott már nem mindig egyértelmű.
De a lényeg,hogy minél többet lássunk.
Én nem vagyok annyira tökös gyerek, többnyire csak nyugateurópátban motorozok, ahol nincsenek azzal gondok, hogy benzinkút kell, vagy ATM, vagy étterem. Túlkínálat van mindenből...
Nyilván, aki igazi kalandtúrákra megy, annak másféle felkészültség kell (pl. nem feltétlen egy Bandit). Én a lakóhelyem 1000km-es körzetét még talán el sem hagytam motorral. Meg el is leszek életem végéig úgy, hogy ez igy marad...
Pedig hasznos. Amikor pl sürgősen kéne benzinkút pl.
Ilyen túrákat csinálok, teljesen navi nélkül. Google maps-on megtervezem, menet közbe meg néha rálesek a térképre.
Pedig pont ezt csinálom évek óta :-)
Kinek mi. Nekem nem kényelmes, ha 1 percnél tovább tart a programozása. Utálom a kütyüket. Az életem legkellemetlenebb dolga, az okostelefon használat...mások meg rá vannak kattanva...
Hogy valaki szereti a kütyüket azt el tudom fogadni. De hogy ATM kereséshez, meg szállás kereséshez is lehetne használni, még csak eszembe sem jutott ilyen
Egyrészt jól látok, másrészt meg ahol nem látok, ott nem megyek vakon, navira hagyatkozva sem. Beláthatatlan kanyarokba nem csapat az ember. Ha meg nem csapat, akkor a váratlant is ki tudja kerülni.
Kell a kütyüdben legalább 4Gb SD kártya. Küldök majd egy linket, ahonnan le tudod szedni az anyagot. Rámásolod az SD-re és kész. Illetve majd a beállításoknál be kell kapcsolni aktív térképként. A legújabb Garmin térkép.
Most lépek, melló van.
Ma már nem valószínű, hogy fent leszek az oldalon.
Én csak a 27 ezres megoldást ismerem, hivatalosan.
Egyszer már volt számítógépes guru által csak középeurópa frissítés, de az is lejárt.
Másodszorra már nem sikerült neki.
Istenkirály vagy, ha sikerülne !

Érdekel a dolog.

Apropó! : az utolsó osztrák túrán eltört a közbetét.
Amivel a kormányon levő fix tartóba kell belepattintani.
A bütykös rész fölött tört ketté. Nézek le, és a tank oldalán leffeg a készülék. Még jó hogy erős kábel van hozzá, és aztartotta !

Holnap elviszem a múanyag heggesztőhöz, és meglátom mit mond.
Kedvező hírek esetén visszatérünk a témára.

Egyébként köszi !
Meg vazze Szerintem leszokni sokkal szarabb lenne róla
A Nüvi Lifetime valami 27e ha jól emlékszem. Azzal az adott kütyü élete végéig kapod a frissítést. De van ami még ennél is ócsóbb