Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

óó, háát én ezt nem tapasztaltam...
Ja meg egy pár sor az adatlapon kitöltés gyanánt sok embert azért közvetlenebbé tesz, mert ebben a hónapban kb te vagy 25897-dik kérdező 0 adatlappal!
a gyári és az utángyártott között az a különbség hogy a gyári esetleg mattul 10-15 év alatt az utángyártottnak meg 2-3 év alatt szétrepedezik a gumija és szarabbul néz ki mint a gyári ami 15 éves , de lehet utángyártott meg mégutángyártottab között is van különbség
Sugomotor baja, bontott, de gyári cuccok szerintem vannak a típushoz nekik, keress rá, hívd fel!
Első sorban próbálok a kocsijainkhoz is gyári evjaratnak megfelelő alkatrészeket beszerezni majd ezután az opcoinális lehetőségek jönnek
Köszönöm néztem itt is. Mindegy marad a hétfői rendelés felvét. A búrán a feliratok ütnek el. Lehetőség szerint akartam gyárit "azonnal". Marad majd a rendelés.
nekem még nem jött át vajon a gyári és az utángyártott között mi lehet az eltérés.... igaz 1200 k5 van nekem, és cseréltem már vagy 3x indexet... meg nem mondanám melyik az ereeti
amugy itt is van még: http://www.nagyvas.hu/
Ha gyári kell be kell menni egy márkakereskedőhöz vagy egy hivatalos szervizhez...
Szvsz tök felesleges, de te tudod...
Gyári kellene. Szerintem ez nem gyári de lehet tévedek. Illetve nagyon elüthet egy új a többi 3 tól
Ill a közelben mentem volna érte. Mutorozni akartam ma.
Az miért nem jó, amit linkeltél? Ha van készleten, gondolom 2 munkanapon belül nálad lehet.
Oké, eldobtad a vasat, megmentetted a motort. Ügyes vagy, elismerjük. Menjen mindenki a dolgára, nincs itt semmi látnivaló.
Hajaj de jó hogy ilyen okosak vagytok! Nem mindegy hogy én voltam esetleg a balf@sz vagy nem? Nem hinnem hogy ezt kellene kiragadni de ha erre gerjedsz tedd! Leirtam vmit köritéssel. Amiben a lényeg nem érdekel téged,titeket. Pontosan az IRÁNYJELZŐ! Egyebbkent nem voltal ott. Megállt a szembejövő és a mögöttünk jövők is. Látták mi történt. Senkinek semmi baja csak esztétikailag a motornak de azis minimalisan. Ha ezen élvezkedtek legyen! Ahelyett hogy segitenél vagy ha csak olvastad tovabblépnél
"....és elfektettem. Így, cselekvőben. Az igazság pedig az, hogy köze sincs a motorozáshoz, hülye, mint a meredt fasz."

Olvastam régebben, és tényleg sok igazság van benne!
A körülmények ismerete nélkül nem hozom összefüggésbe a konkrét esettel, de van itt egy érdekes írás a témában.
`Elfektetve` nincs fék, kontrollálatlanul csúszik, nagyobb távolságon áll meg, mintha a `talpán` maradna. Ki tudja kiszámítani, hogy milyen sérüléseket fog szenvedni a gép? Annál minden jobb,, mint amikor a motor eldőlve csúszik. Ja, de. Ha még ilyenkor is rajta vagy.
Az első villa elgörbítése esetleg?
Az elfektetésnél mi lehet nagyobb baj?
Sziasztok! Ma gurultam csak egy jóképességű szőke x5 cica besatult elöttem a tök üres vizes uton. Inkabb elfektettem a motort mint hogy nagyobb baj törtenne. Viszont a bandit jobb első indexe ,kicsit a spoiler es a buko cső megsinylette. Szobal a kérdés nincs vkinek veszprém környékén szemelyes attvettel vagy távolabbról sürgösen utánvéttel hétfőn eredeti jobb első ilyen indexe? Köszönöm a segítséget
Holnap du. Fest a Wiesn-ben..? épp isszuk a pálinkád... :-)
Vaaagy, leengeded az olajat és feltöltöd gázolajjal Egy Volt osztálytársam mesélte hogy mikor megvette az autóját (gsi astra), csattogtak a hidrotőkék, meg amúgyis új autó. Ő átmosta gázolajjal a motort, ment vele pár km-t míg jól átmelegedett, leengedte, bele a Motul nem tudom hány ezer forintért és fel volt háborodva hogy még mindig csattognak a hidrotőkék
így terveztem én is vettem olcsó 10w40-es "mosó" olajat
Ez csak víz.............nem vagy cukorból.
Mit rinyálsz?
Te dönthetsz, ha esik nem mész, nekem meg le kell csavarni azt a 650 km-t vagy többet az éjjel, ha esik ha nem...és a tököm tudja, melyik határátkelö lesz nyitva vagy zárva...Idefele" megúsztam" plusz 30 km kerülövel...
Egy kis eső ne tartson vissza!
kösz b+, ma épp motorozni akartam időkorlát nélkül