Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez érdekes kérdés,ami külcsínre tetszik,nem feltétlenül a legjobb,legalkalmasabb a gurulásra,pl a Monster bejön kinézetre,de a hétvégén mentem Shiverrel,sokkal jobban bejön,inkább vele mennék több ezer km-t.
En sokaig feszt gondoltam hogy oldalt csak baszomnagy bukogombak vannak.
így 5 naposan nem korai még?
Inkább mint egy boxer...
Akkor kezdheted motorozni tanítani a picurt!
Hat meg ha felfognanak hogy a motor sor 3-as 675 kobcentis es naked.Slussz.
Ez eleve nem így van, mert pl ami nem tetszik, az nálam nem lehet nagyon-nagyon jó. A motor egy esztétikai élmény is egyben. Fontos a hangja, formája. Ez eleve kizárja nálam a legtöbb Boxer BMW-t. Azokat eleve, amikre fel sem tudok mászni. elhiszem, hogy a hosszúaknak csak az jó, vagy más operaenduró, de nekem pl a legkényelmesebb motor amin eddig ültem az a Ducati Monster volt. Azon minden pont oda esett, mintha nekem gyártották volna...aztán még szép is, meg a hangja is jó...
Én örülök, hogy életre szóló barátságot sikerült kötnöm Lovi-val
Az azert kemeny, hogy valami nagyon-nagyon jonak az elmeleti lehetoseget is elvetitek azon az alapon: mit gondolnanak rolatok masok.
Igen! Állat jó lett! Mivel az elejétől fogva kezdett egyre jobban rázni, nem hirtelen, nem lehetett biztosan mondani, hogy a tárcsa a rossz. Söt, bizonyos esetekben a nyereg a csuszkán fel is vette a remegést és szinte tünetmentes volt, vagy legalábbis annak éreztem ahhoz képest amikor komolyabban rázta magát. De az új tárcsákkal egy álom! Hogy nem jutott eszembe élőbb foglalkozni vele, azt nem tudom. Új korában sem volt jobb! Mostanában nem nagyon motorozom, babázom helyette :-)
Jut eszembe, előzőleg valaki említette a váltóasszisztenst, hogy nem ajánlják, meg hogy minek.. A vizes GS kuplungja már olajos, így minél kevesebbet kuplungolunk, az olaj minősége annyival kevésbé romlik. Plusz nyilván jáccik még a gizdasági faktor, mikor használod és utána durrog a motor :)
Rendben, jó leszek. Azokat a jó együttalvásokat csak nem kockáztatom ;)
Rendben, jó leszek. Azokat a jó együttalvásokat csak nem kockáztatom ;)
Akkor biztos én ;)
Jo lett az uj tarcsaval a gep?
Dobjal fel vmi vidito alpok fotot!
Egyet értek :-)
Viselkedjé mán,mert többet nem alszok veled!
Akkor te vagy az Indexes Yossa.rian.
Nekem sokáig nem volt motorom, aztán suzuki, most bmw. Nem hinném, hogy azért megváltozna a jellemem, mert olyan gépet vettem, amit azok, akik nem tudják/akarják megvenni, olyannak tartanak, amiknek a gazdái ökrök/csótányok/gecik. Én eddig is köszöntem a motoros kollégáknak, eztán is fogok. Biztosan vannak a bmw tulajok között igazi retardáltak, de a többi márka fanjai között is találunk, hasonló számban ilyeneket. Szerintem.
ne haragudj már de mi köze a motornak ahhoz hogy a gazdája egy f@sz ? annyi f@sz van aki azt képzeli magáról hogy ő meg a motorja mennyei magasságokban van a többiekhez képest lehet hondája vagy kawasanyija vagy lepukkant simsonja akár aztán mikor a 100000 lóerős hipergépet percekig kell várni egy rövíd szerpentin után jönnek a kifogások hogy nem melegedett be a slick , avar volt az út szélén láttad ? peeersze meg 3 zsiráfot kergetett egy kanos rinocérosz és meg kellett várjam míg átkelnek előttem stb stb
Kalocsán
3 mázsás gépek? Te hol élsz? A GS-em 15 kilóval könnyebb mint a banditom. De 50-el könnyebbnek érződik.
Leírtam nem én mondtam. A valós hibákat meg inkább hagyjuk. Volt pár elrontot túrám evéget. Inkább mondjatok egy jó olcsó szállást Nagykanizsa vagy környéke.