Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak a karon. 1 centi holtjateknak kell lenni?
A durva állítónál is állítottál? Ahogy lejjebb írták nagy eséllyel sikerült elállítanod.
Szia zöldi! Megnézted nekem a lámpát?
kb 1 canti holtjáték kell legyen a kuplungkar végén normális esetben , melegedéskor hűléskor tudjon tágulni szűkülni , ha szerencséd van még nem égetted el
Hát ha felpörög, akkor nyilván megcsúszik a kuplung. Ha előtte a holtjátékkal babráltál, akkor elég kézenfekvőnek tűnik, hogy túl jól sikerült a holtjátékot eltüntetni. Egyébként az se értem, hogy mi a baj a holtjátékkal? Pont az ilyen esetek elkerülésére találták ki.
Jaa amúgy 600S, de talán ennél a kérdésnél lényegtelen.
Üdv! Technikai kérdés egy hozzá nem értőtől! (kéretik nem elküldeni a picsába):
Frissen észrevett jelenség. Pl kettesbe gyorsítok ki, kuplungon nincs a kezem, majd 6-7000 körül elkezd egy kicsit felpörögni a fordulat. (mintha a kuplung egy kicsit benyomódna) A kuplung holtjátékot pár hete minimalizáltam, lehet hogy ennek van köze hozzá? (Nem fog, csak szinte nincs holtjáték) Előtte nem tűnt fel, de nem régóta van nálam a motor. Gondolom nem egy nagy ördöngősség, ha valaki leírná mit tegyek, megköszönném. :)

(Ne bántsatok a hülye kérdésért, biztos van más téma, amiben én tudnék okosat mondani.)

Köszi! :)
Egészen pontosan:
Jaaa, ilyen turak nem erdekesek szamomr
Jó az a váltó! Azt nem tudom mennyire tartós, de hogy jól megy, arról biztosíthatlak
néhány adat összegyüjtve:

http://babyzoom.hu/biker-biker...
Minden asztfalttipus másképp veri vissza a szar váltó hangját :-)
A gépkönyv emlékeim szerint 2.5l-t említ, az előző állapotra meg 5-t. Akárhogy is, tankolni kell :)
Nekem is az tetszett eddig legjobban.
Bővebben? Mi a tapasztalatod az Angellel?
Köszi szépen.
Követi. A vésztartaléknál már együtt villog a kút a legkisebb oszloppal, akkor van még benne sacc 2 liter.
Sziasztok!

Egy 1250-es bandit új tulajdonosa vagyok. Azt szeretném megtudni, hogy az üzemanyag visszajelzőnek milyen állapotai vannak.
Ha az első rublika világít és villog a tank ikon akkor azt még követi valami egyéb állapot vagy ez az utolsó figyelmeztetés? Például az utolsó rublika is eltűnik esetleg?

Valamint van e valamilyen gyári leírás arra, hogy a tartalék üzemanyag mennyire elég?
A neten nem találtam gyári leírást, csak a repair manual-t.

Köszi.
én pr2 után angel st van garnitura van... hát nem tudom.... legközelebb inkább pr 3..
Siman meg kell elozni ha nem kuldi.
Tajat meg ket ponton megallva mintavetel fenykepezes oszt usgyi.
Tokugyanolyan 150 km en.
Pumigumitol lehet szerezni eoeg jokat 15-20e ert.
Szotyi más dimenzióban motorozik...Aki a fülén fordul az persze, hogy koptatja. Meg az egy 1200-as nyomatékos motor.
Én küldeném de túravezető úgy sem fog száguldozni! Meg én még arrafelé nem is voltam jó lenne a tájat is kémlelni közben.
Szotyi mar vett zadarban gumit.
A 8-as rendesen tudja ha kuldod ott.
Ha meg nem minek mennel?