Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tán politikusnak készülsz, hogy ilyen szépen csúsztatsz
Konkrét kérdésre válasz persze nincs Már kalocsán is nagyítóval kell keresni az igazmondókat
"...F650 nem is igazi BMW..." - Ja, mert nem romlik el.
(A hangja tántorított el, de rögtön.)
majd egyszer próbálj ki egy vizes GS-t utána lehet véleményt mondani , másik dolog a F650 nem is igazi BMW
De olcsóbbak! Millás eltéréssel!
A bömös topikot olvasgatom Indexen, mert - egy meggondolatlan pillanatomban - az F650 is képben volt a tervezett masinák között. Aztán elmúlt...
Azt ugye tudod, hogy szeretek túrázni, akár 125-össel a világ végéig is. Most azt mondd meg nekem, hogy mondjuk egy Suzuki DL 650-nel miért járnék rosszabbul, mint ezekkel a 3 mázsás szörnyetegekkel? Arra nincs visszahívás, nem kell a tréleres telefonszáma a telóra, és mégis biztos lehetsz benne, hogy hazahoz, ha csak el nem taknyolsz vele vagy el nem gázolnak. Gyanítom, hogy némiképp olcsóbb is.
És Bogyó!
Feltételezem azt, hogy megvan benned az igazmondás képessége:
Hányszor néztél utánna, hogy milyen visszahívások voltak a bömösnél vagy bármelyik japonál?
Szerintem egyszer sem, mégis a bajor a szar.
Hamár GS, szerintem a nagy túragépek a japánoknál sem olcsóbbak
Na, én pont egy ilyen "belassult ötvenes" vagyok, de ha rám szakadna a lottóötös, akkor sem jutna eszembe BMW-t, Harley-t vagy hasonló szörnyeteget venni, még ha ez is a "társadalmi elvárás".
Japoknal milyen visszahivasok vannak? Tenyleg nem nagyon tudok visszahivasrol. Gsxr fek, errol tudok csak. Ahoz hogy a japo elerje az eus motor szinvonalat arban ugyanott lesz mint az európai...
Hát nem jobb így, hogy Te mondod ki
A viccet félretéve nézz egy kicsit a sisak alá egy ilyen GS1200-as kontingensnél.
KB 90%-a belassult 50-es vagy felette.Jó vastag buxával.
És nem visong érte egyik se ha valami miatt megáll a teknika.
Csak az aki a mult évezred nem túl kifinomult japo szerkezeteit engedheti meg a vételár tekintetében.
Ezt most miért mondod, szakállkirály? Korlátlan A-ból vizsgáztam aug. 24-én. Ha azt mondtad volna, hogy nincs elég vastag pénztárcám (valamint exhibicionizmusom) hozzájuk, azt aláírnám.
A durva mennyiség az mit takar? Megértem, hogy keserű szájízt ad, hogy nincs olyan kategoriás jogsid amivel vezethetnél egy ilyet
Miért azok vannak felháborodva a visszahívásokon/és persze csak a bömbinél, mert japánnál sosincs....ébresztő!/, akiknek nincs és soha nem is akarnak
Hidd el a japoknál KB ugyanennyi visszahívás van.
Csak azokon átsiklik a nem kicsit elfogult úri közönség.
Tudod a más szemében a szálka sajátban a gewrenda esete forog fenn.

És a slusszpoén hogy a japok sem olyan olcsók már mint ahogy az a néptudatba beivódott.
Tenyleg szegyen ez a sok baki. Na meg ilyenek higy az 1000r-en lotyog a markolat... Ennyi penzert nem ezt varnam
Azért nézz a (sötét ) lelkedbe és valld be férfiasan, hogy ezekhez a méregdrága "pozőrmotorokhoz" egyszerűen nem illik a hibák, visszahívások olyan durva mennyisége, mint amit a hárombetűsről mostanában olvasni lehet. Egy japán mérnök rég harakirit követett volna el....
Nem az nem legenda, csak éppen nem arról beszéltünk
Duzzogás helyett, a mondat amit keresel : "Bocs srácok, hülyeséget beszéltem"
Az egy eszméletlen király motor. Én veszek majd, ha annyi éves leszek, mint Yoss.
Igen a kerék és a tárcsaagy is legenda. Álóminium helyett ácél.
Most már testközelből tudod, hogy hogy születnek a városi legendák
Ez jó kérdés... Ö így mondta. Egyébként Debrecen szervíz. Csak tátotam a számát mikkor mondta. De lehet azért mert Hondája volt most adta el kellett a pénz lakásra.
Ha már ez,remélem nem így rakod le a kupeckedős motorokat.

//indavideo.hu/video/Ez_gyorsan_ment
Ne legyél
De.
De legalább nem mindig ugyanaz.