Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor jó pihit!
Nyaralni leszek
Te kitaszított, jövő héten a dp előtt megyünk egyet valamerre? Kora délutántól?
900-as TDM-re is szüksége lenne a családnak Pont ilyet keresünk, megvette a német felextrázta csak épp ideje nincs menni vele és olcsón eladja
Mondtam, szombatra szervezzunk egyet leginkabb ez a balatonfelvidek, csesznek vonal
én nem rendelkezem ..mert azt csak menet irányitó csinálhatja .. egy biztos ... sok itt a legfaszább tapsi füles a hal piacon ..
Lehetsz zsák, Én meg a folt vagy fordítva
én nagyon szeretem kupecomat a hibályival együt ....

ő legolább elismeri müszaki analfabéta .... nem akkar többnek látszani mint ami .. egy mindenhályal meg kent kereskedő kupec ..

mondjuk hogy vagy 6 éve eladta azt a kurva cbr 1000 dualt . .. na ezzért nem jöhet a zsinagogába .


Tokeletes emberismerettel rendelkezem.
Tényleg nem szégyelled magad?
Erre már csak a "Tégla" című filmből tudok idézni ami erősen rádillik:
kiskorodban a szüleid tumornak hívtak


Hatarozottan hantas,nem megbizhato a szemelyiseged.

Tipikusan az a fajta rosszarcu nem megbizhato atveros "ilyet,olyat tudok de ha kell sosincs" tipus.Van mindenkinek ilyen ismerose.

Zsak a foltjat megtalaltatok egymassal.
Szerveztetek egy túrát, Én meg bejeleztem itt a fórumon, hogy rátok repülök ami végül nem történt meg/hozzáteszem, hogy telefonos elérhetőség senkinél nem volt megadva, mert mindenki titkosügynök/
Ettől függetlenül nem magyarázkodtam vélt vagy valós kifogásokkal, csak elismertem, hogy igazatok van
Soha nagyobb "átverés" ne történjen veled
És különben is kikérem magamnak, lelehet akadni rólam
Te finoman szolva sem vagy szavatarto ember.
Ez van.
Na Szopi ha most Én, Te lennék, akkor habzo szájjal kéne reagálnom, mert úgy kéne éreznem, hogy meggyalázták a családom és beletiportak a becsületembe Amúgy az is érdekes, hogy életben amúgy nyulam-bulam emberek eltérő véleményre milyen agresszivítással kommentelnek. Úgy visítozol néha, mintha 2méteres kancigányok tágítanák a kakilódat
Úgyhogy Én eldöntöttem : Veled is baj van és jelen pillanatban a motoroddal is
nézem :-D
Egy harmadával kisebb motor még szép hogy kezesebb lesz. Meg a 800-as Tiger egyébként is egy indokolatlanul jól sikerült motor a maga nemében.

Mindenesetre nekem így látatlanban (leginkább a külső jegyei alapján) a Stelvio jön be a legjobban. Olyan mint egy szép olasz túrabakancs. Jó a megjelenése.

Szerencsére mikor nekem kellett dönteni, sikerült csak a jószándékú tanácsokat kiszűrni. Azóta sem bántam meg, lassan itt az 5. kötelező szervíz és nincs még 2 éves! Imádom!
Hatalmas karorvendo vagyok de en mar varom az elso hibat
Azért milyen jó ez, milyen örömmel költjük más pénzét motorra a saját szempontjaink alapján. .....,de mi lenne ha megfogadná bármelyikünk tanácsát és befürödne vele?....az lenne még szép...
Picit olyan böszme,meg nehéz is a Guzzi,van vele baj,ismerek tulajt,ő maga is mondja,hogy pl a 800-as Tiger sokkal jobb,mivel párhuzamosan használta a kettőt,a Tiger meg is maradt.
Ebben a ketegóriában: az egyik Tenerében 57-ezer van minden legkisebb hiba nélkül......
Miért? Jó, guzzi, bármikor bármi beszarhat rajta.. de ebben a kategóriában egyik gép sem arról híres hogy egy toyota corolla megbízhatóságával vetekedve falná a kilométereket. Szóval nem igazán értem a célozgatást.
Szerintem a vizesekrol mar tobb panasz ment a bmwhez mint a 850-1200 levegosbol osszesen.
Ez azért is van mert mi elég árérzékenyek vagyunk. Meg boszankodunk ha elromlik egy jó túra alkalmával. Van GS is a csapatban ő csak az autópályára panaszkodik hogy 160- nál ráz. Ez egy levegős nem a vizes de nem volt még komolyabb baja igaz nem is sokkat motorozik vele.
Huhh nekem csak olyan van akinek 24 órás versenyen elillan az erő a hayabusa blokkból.
Bár autóba építi.