Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hol? Mert Hamburgba nem megyek el érte :)
Vizessel nem mentem,de az utolsó széria lég olajos a nagy kátyúkon jobban rázott. Érezhetően jobban kisimította az utat a Nagy Tehén.Persze féktávon nem térdelt le a GS az igaz.1-2 esben a Tehénen van fojtás,ha ezt kiveszik nem jobb a lég olajos GS,max alul,de ez meg nem rezeg.Persze tudom vizest veszel ,biztos frankó lesz.
UI.. miért gyanús? sok ilyen hülye van kint... 300+ GS LC van eladó :-D megveszi vagyonért, aztán időhiány miatt megy a levesbe... :-D
most van egy GS 4,2-ért, gyári full extra, 4600 km-el az órában + karbon hátsó sárvédő, MRA plexi, Wunderlich kipuf, K&N lufi, csomagtartó stb... abszolút újszerű állapotban, tavasszal volt 4230 km-nél éves szervizen, sose volt terepen, csak jó időben garázsból.. ha vársz még 1 hónapot, 3,8-ért megkapod... :-)
Igen, de ha kérek még az alaphoz extrákat, akkor már nem lesz olcsóbb és a futóműve a GS-nek sokkal jobb és a vizes sokkal erősebb is mint a sorkettes Teneré..
Mondjuk Akrapovic dobot én sem kérek hozzá... Meg még sok egyéb van, ami az extra csomagokban nincs benne..
Igen,de lehet alkudni
És az alapára annak is drágább, mint a GS-nek.
Alapára 5.8 és ebben még nincs túracsomag, semmi.. Full extrásan 7.2..
Teneréhez is elég horror minden extra.
Az már kicsit gyanús. Mivel kint újonnan nem tudod annyira lealkudni, mint itthon.. De majd ránézek.
Yoss már eldöntötte ,hogy GS lesz.
Drágább. Nem kicsit. Legalábbis az alapára.
már 3,6-tól van vizes boxer, 2014-es 5600km-el, érdemes lenne itt kint is körülnézned...
Multistrada?
Van persze, de az idei gyártmányokon már egy csomó mindent gyárilag módosítottak. De lehet, hogy még eztán is lesz, de 4 év gari lefedi :)
majd kérdezd meg, hogy van-e még rá visszahívási akció... :-)
Annyi nem. Van már ajánlat névre írva (80e) 5.8-ért, de ennél azért még lehet lejjebb menni. Egyébként még lehet hogy használt is befigyel, mert max 1 évesek, 10e km alatt vannak irányáron 5-ért.. Nemsokára kiderül :)
Akkor lesz vagy 6 misi
Én is full-extrásan veszem :)
Sztem is.Te is fél aktívval veszed?
De gyanítom, hogy a géesek túlnyomó többsége full-extrásan kel el :)
Gondolhattam volna.
Extra.
Olyat veszel?Ez már az alap GS-en is van,vagy ez extra?