Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

magunk csináltuk
Kivel csináltattad a beállót? Hasonló kellene nekem is, csak viakolorral (de a teteje ua.)?
nehéz vontatonak jobb a 124 -es akár egy házat is elhuz kupecom .. ez neked tudnod kell .......... a trléleren 1000db cserép van +25 kup . laprugó már vissza fele hajlot

a pappasba azt mondta Rezső -bá nyugodjak meg még van benne 500 000 kilcsi és már rég volt a padon ilyen fasza 124 -es
Amennyire tudom mindenhol jelentősen emelkedtek a kötelező árak..
hetek ota csak kukacos száraz kenyéren élünk ... sporolunk , ......... télen fázunk ,,, csak nézük a kandalot ........... nyáron melegünk van csak nézük a klimát .. nem kapcsoljuk be 4 éve nem laktam jól ......... és még sincs gs -re -

amugy meg
Sziasztok valaki megtudná mondani a gsf 400V Bandit szelephézag értékeit. KÖSZI
Tud valaki valamit a K&H-ról kötelező fronton?
2 éve van náluk szerződésem, most jár le szeptemberben, de 1,5x annyit akarnak kérni, mint az eddigi (legalábbis CLB ajánlat alapján)!
Az ügyfélszolgálatuk nem veszi fel, az automata pedig azt írja, hogy a szerződésszámom+rendszám kombóval nem talál aktív szerződést. Lehet ha CLB-n keresztül kötöttem nem lekérdezhető közvetlenül K&H-tól?
Most az UNION-t adja legkedvezőbbnek (4107 Ft/év), valakinek tapasztalat velük?
Előre is köszi! L.
Nagyjából ez a helyzet
Hasonlot javasoltam neki en is, a kulonbsegbol meg kijott volna egy-ket tura.
Viszont ugy nez ki dontott, szoval lefutott meccs.
Jó ez a mányi domboldal, ott a mercik fényre szaporodnak? Vagy csak a futóhoz kellett egy nehézvontató?
Be lehet kapni
Szotyi nem úgy húz el hogy töri kezét lábát, inkább úgy hogy az egyik pillanatban ott van a másikban meg már nincs
minden esetre ha le rohad az uj gs .. épitetem fasza kis trélert .. és ha kell meg huzuk 240 nel egyszer az életében száguldozon az a BMW
Jó a válasz,de nem az a típus vagyok!
azt el hiszem ..........törnéd kezed lábad csak el ne huzzak
Ugy hogy van egy kis elfogultság.Mindennel szemben ami nem suzuki.
De felesleges kezdeni.
Fáradt vagyok és még van egy kis csiszolnivaló.
Elcsúsztam az ütemtervtől.
Nagyon.
Ha meglesz legurulok hozzátok, elcsapatunk a mecsekbe aztán ott kipróbálhatod :)
Hogy érted ezt a szétpergést?
Ne tegyél felelőtlen kijelentéseket,nekem megérne 2 Mercit meg egy Gixert!
én is mostanában probáltam a vizest

JA ÉS LEVEGÖS GS NINCS .. mind lég /olajos

montdam nagyon fasza über valojában mindenre jó szerintem és nem kell meg sértödni . és nem pro /kontra

csak vélemény olyan érzésem volt rajta hogy szinte magátol kanyarodik kurva könyű vele motorozni ..

TEHÁT saját véleményem még egy hülye gyerek is el motorozik vele aki mondjuk egy nsr 125 röl ült átt ... nagyon kezes finom nyomatékos de ha engem egy ilyen uj gs meg a szopat és én a gizin ülök

fel ajánlom ,mindkét mercédesem és at adom a gizi forgalmiját

szerintem egy motoron küzdeni kell a kanyarokal és motorozni .. nem páváskodni a fotelből .. mondom ez az én véleményem az biztos a gs kényelme finomsága kezelhetösége messze áll pl egy öreg gigxerhez .... az zörög ,, ráz küzdeni kell vele a kanyarban ...............menni élvezet vele
Eretnek kerdes de tiger 1200?
Nem rabeszeles csak hatha,tudom dragabb,nehezebb,ismeretlen.
Nameg a hekkercsavo szerint szetpereg ugy hogy kepen se latta.
En most bmw ellenes lettem. Autoval is szopas van, elektromos kormanymu csilliokert
Nem tökölök, várom a pénzem. A jövő hétre várható :)
Igaz,meg jobban is porog,elvileg nyulott a hasznalhato tartomany,igy dinamikusabb lett.
Hajtubol kifele alaprol egyes fokozatban meccseltem vizessel,siman leleptem.
Ettol fuggetlenul igazi velemenyem teszt utan alakul ki,de az biztos hogy konnyeden lehet vele hasitani kenyelmesen,tehat jo motor nekunk.

Mar varom a sajat osszehasonlito tesztunket,ugyhogy ne tokolj,vegyel!