Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vegyél már félaktív futóművet bármelyik márkához, ráadásul olyat, ami érzékeli az utat és ahhoz állít
dehogynem, csak nem mindenhol kaphatók.. :-D
Nem teljesen. Bizonyos extrák vagy elérhetők egy bizonyos típushoz, vagy nem. Haszontalan szarokkal persze dugig rakhatod a gépet, de értelmes dolgoknál van határ.
Mindenre annyi extra van, amennyi pénzed, tök mind1 bmw vagy honda...:-)
Ipone, Motorex, Repsol, Valvolime, Bel-Ray, Putoline... mind jó olajak...:-)
Full gyári a motor
5-6000
Milyen fordulaton?
Ha a leirtakat leelnőrizted akkor egy Spuri kúra sem ártana neki. Gyári a dob? Mert ha nincs jó belőle akkor elszegényedhet a keverék is.
AC? Nekem autóval volt ilyen.
Köszi, ezeket megnézem.
Nem lehet, hogy pont ellenkezőleg: túlszívja magát benyával?
Legszuro tisztasaga?
Uzemanyag pumps szurojenek tisztasaga?
Tankszellozes?
Sziasztok!

Van egy olyan gondom a motorral, hogy időnként ha emelkedőn fölfelé agresszívabban kigyorsítok, akkor egy-egy pillanatra megáll, mintha elfogyna a karbiból az üzemanyag. Csakhogy a gép injektoros! Nem csinálja gyakran és összefüggés sincs az üzemanyagszint közt, ma reggel teli tankkal csinálta. Valami ötlet esetleg?
Suzuki GSX650F-ről beszélünk.
Motul
Motul
Halihó! Vettem egy Bandit 600 S-t, amiről egyszer írtam, nos olajat szeretnék benne cserélni Castrol ill. Motul olajon gondolkoztam. Szerintetek mit rakjak bele melyiket preferáljátok eme jószágokba?
Nekem pár éve egy 2000-es évjáratú 1,2-es bandit két teljes nap és kb 150 pénz volt. De vannak erre szakosodott emberkék is akik pár ezresért megcsinálják neked. Nem nagy történet, de a NAV-nál és az okmányirodába kis híján eret vágtam magamon a sok várakozástól.
Persze a papírok legyenek jók, akkor sima ügy.
De most is csak 28.000km van benn.
Nekem szinte új korától csinálta...
Karon nekem sem pumpál.
De, és ráz....ha hosszában lóg akkor kis fékezésnél legfeljebb egy kattanás hallatszik és nem érezhető fékkésedelem.
Ha üt vagy egyenletlen a tárcsa az visszapumpál a fékkara,nem?
Sziasztok valaki megtudná mondani a gsf 400 v bandit szelephézag méreteit?
Ha lóga tárcsa akkor kis vagy közepes behúzásnál még tud mozogni de erőtejes fékezésnél befeszül.De ahogy te gondolod,én csak a tapasztalatot osztottam meg de sok sikert.