Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm Mindenkinek a kommenteket ,próbálok minden hozzászólásra válaszolni. Látom kicsit felkavartam az állóvizet, nem akartam feszkót kelteni , Sokat tanultam elméleti síkon.
Üdvözlettel: Laci.
Szia lovi81!
Köszi szépen az infót.
Én Kecskeméti vagyok, általában dunántúli túrákat járok. Valamikor összefuthatunk.
Az enyém is eladó kevés kilométerel... De sajnos S.
Az enyém eladó, de osztrák papiros és drága :-)
Ja, de az előbb nem írtad az N-t :) Mi a baj az S-el? Egyébként SA.
Ha gondolod leveszem a plekót róla
N verziót szeretnék neked S van nem ?
Lehuzol egy gyertyapipat talan kiadja a 650-et.
1250 K9?
Turista vagyok nem motoros megmondtak.
üdv. eladó 650-es banditot keresek 2007 utánit .
Egykerék,így alulról hűti a menetszél?
Bizony. És a jó fűtésrendszerek ilyenek is.
Kis különbségnek kell lennie.
Ez igaz, de almát körtével. A motorok kipufogója nagyon kicsi és a bennük áramló nagyon gyors ahhoz, hogy ebben az esetben is igaz legyen (merhető mértékben, mert valószínűleg tized vagy századfokokban igaz, igaznak kell lennie)
Szia .Nincs véletlenül pontos lézeres hőmérőd esetleg munkahelyen vagy valahol?Meg kellene mérni mennyi a hőmérséklet.Megmérem én is itt két motoron aztán mondom,de valami pontosabb mérő kell. Amúgy vízhútéses motornál semmit nem változik a forgattyúsház hőmérséklete,a kipu függvényében,csináltunk méréseket anno,ha kell emailben elküldhetem az adatokat,ha még meg vannak.
Ez azért nem logikus, mert a kipufogó gáz ugyan gyorsan távozik, de ettől függetlenül jön is helyette folyamatosan, ugyan olyan hőmérsékletű, vagyis a kipufogót fűtő gázok jelenléte állandó. A megoldás az lehet amit tasi írt, vagyis a friss levegő okozhat extra hűtést a gyári dobnak.
Nekem 2009-es van, csupasz, gyári dobbal. Nincs ilyen hibája. Csak az első fék volt eddig, kedden kerül szerelőhöz a gép, kiderül majd hogy mitől ráz.
bekapol egy vijagrát oszt felállol sztríííthárom engyúró edisön
Most akkor van benne, vagy nincs? Találd már ki. Az, hogy milyen kiképzésű nem volt kérdés.
mert nincs benne kinyo csapágy .... OKI

tü görgös homlok csapágy van benne ..........ami sose sir
itt a lényeg van egy gyári dob x fordulat mellett y nm/lóerö

ki nyitod ... nagyobb a motor hö terhelése ,,, de mivel magasabb a hömérséklete ..igy magasabba teljesitménye is ugyan olyan beállitás esetén .......

de visszont a nagyobb hö termelés a szelep mehanizmust a forgatyus mehanizmust jobban igénybe veszi ............

házikosra le forditva


ha nincs megfelelö huszu és folytot kéményed mellegebb vizet tudsz csinálni ugyan anyi szénből de a kazánod szét ég
Gyakorlatilag rajta ülök he.
micsináljak?
Na ez az. Emberünknek is meg kell mondani, hogy a jobb lábát tegye a hátsó lábtartóra
nem kell hozzá dörgölni oszt nem lesz baj