Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha már csak a gumi a híjja, hogy jól kanyarodjatok
Pirelli Angel st 2012-es gyártás, javítva, repedve nincsenek, max 1000km futás, 120/70 és 170/60-17 30e a pár
Lehet hogy nyugis motorozashoz jo, vagy a gsen jo. De igy ahogy o hasznalja sokszor hatrany hogy kanyar kozben valtoztatja a kemenyseget. Nem ugy viselkedik mint ahogy szamitasz ra es ez becsapos tud lenni.
Igaz.
Az egy dolog, hogy 1250 vs. CBR1000, de 600/650 vs CBR1000..? Ott nem a motorral volt a baj :)
Majd legközelebb mondom valamelyiknek, hogy cseréljünk
mint a normál-széria 1250-es.
Az tuti, egyik ismerősömnek van, alig xarabb alul mint a normál bandit,felül meg jobb,igaz ez az újabb ezres.
Persze, elég lehet. De ha ugyanaz ül rajta, mint az 1000-es CBR-en, akkor nem a Honda fog kapaszkodni..
Ezt most nem nagyon értem. Ezek szerint a Banditnak jobb a futóműve, mint a BMW félaktív, állítható, teleleverje? Vagy mi? Tényleg nem világos, hogy mire akarsz célozni
Fo probléma hogy megyunk pl eleg jo minosegu aszfalton, kanyargos uton es a kanyarban mondjuk szar az ut akkor nagyon zavarja amikor ellagyitja az elejét. Lehet hogy ez nem zavaro annak aki normalisan hasznalja a motort, de o nem normalisan hasznalja.
Ha nem atallod hasznalni a valtot, eleg lehet az. Pl nagyon meglepodtem a Romaniai gurigan Stom a parjaval milyen jo iveken milyen szep tempot ment vele.
Tavaly a Glockneren le lett tesztelve rendesen, az 1000-es CBR-ek nem győztek utánunk kapaszkodni pedig minden fenn volt (utas, doboz, nyeregtáska, tanktáska) és nem evett többet mint szólóban.
Max akkor nem elég mindenre ha nem tudod mire való a váltó!
Én is most vettem egy 650-est nagyon klassz kis motor pedig volt már egy pár motorom,nagyon jó indulatú,kezes,megbízható,nagyon kényelme,én is keveset használom,kisebb túrákra tökéletes szerintem
Majdnem mindenre. Egyébként rendben van. Bár én két személlyel túrázni biztosan nem vennék kis banditot, de hát nem vagyunk egyformák..
Én még embert nem hallottam a BMW futóművére panaszkodni. Legalábbis olyat, aki használta is..
Írj kicsit többet magadról, nem csak a távtól függ:
- Mióta motorozol?
- Milyen gépeid voltak eddig?
- Mennyit mész egy évben?
- Mi a Max és az átlag tempód?
- stb...
A 650 egyébként Mindenre elég (tapasztalat).
ne vedd a lelkedre ezek ilyenek ,de ha ténleg csak az említett távra kell szép kényelmes tempóban elég a 650-en
Szal van igazság abban amit a többiek mondanak,ne mi döntsük el mi a jó neked,ha szereted pörgetni,akkor 650,ha nyomatékból szeretsz menni akkor 1250.
azt mondják kilora veszik elég jó áron a sv ket a méh telepen
esetleg 2 db return vonat jegy .... és én leszek a masiniszta
Haveromnak az 1000rbeb ez az adiptiv futomu van, szidja mint a bokrot. Azt mondta soha tobbet, +300ezer es szar is
Vagy egy szoba bicikli
Ilyen felhasználásra egy 300-as Vespa is bőven megteszi...és jobban is mutat a fagyizó előtt.
Sziasztok. véleményeteket szeretném kérni. Nem járok hoszabb túrákra max a balatonra megyek (200km), barátnővel, csomagokkal. Elég lenne nekem a 650 vagy inkább 1250 ?