Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A GS futóműve nekem csak féktávon volt jobb,de a megbízhatósága...ehhez is van már elektromos állítású futós,de az még drágább...
Aha. Azt próbáltam. Nagyon tetszett, de majdnem annyiba kerül mint a GS. És a GS futóművének a közelébe sem jön.. bár nem rossz az övé sem.
XT 1200Z Super Tenere.
Az mi az a nagy tehén?
miaTT.
Azért a helyedben kipróbálnám a nagy Tehenet is,méretileg tökéletes nekem,nekünk. .Lassan viszem Agóhoz az 1-2 ben levő tiltás kivétele miat.
Papíron nem,de mit lehet tudni..
De gondolom te nem az Istvánban születtél pesten :) Mert ha igen, az több, mint gyanús
Hát ebben reménykedem :)
Még a végén kiderül,hogy ikrek vagyunk ("Kádár" korszakban semmin sem lehetne csodálkozni)Ezért lesz neked is túraenduród és egész napos motorozás után te is aránylag fitten fogsz leszállni róla.
Nos ezek a paraméterek rám is pontosan illenek
Az igaz de utána is hasonló motorunk lesz,csak más márka,mondjuk nekem ez most sokkal jobban tetszik mint a régi,de nekem nem túl jó a derekam,az utak is xarok, meg nagy darab is vagyok.
Mondjuk ez már nem sokáig lesz így :) De a szülinap az végleges
Nem semmi,ezt nem is néztem,motorunk is egyforma volt-van...
Te Norbi, most néztem rád a FB-on. Napra pontosan egyidősek vagyunk :)
Még meg van az is,eladó.
Más Japán mociba Norbi nincs meg a Suzuki?
Suzukiban jó,ezek szerint más japán mociban is beválik,majd tesztelem.
MA2-es.
M2-es olajal még jobb de nem akarok meggyőzni senkit.
Engem meggyőzött A váltó is jó vele?Mondjuk én a Motul és Castrol között sem éreztem semmit,de az tény,hogy jó a váltóm.
Járok autóval is...Egy Honda civic 1.7 CTDI-t nyúzok.
Azért az nem semmi. Közel 20e/év.. Jársz te egyáltalán autóval is?
Igen bár ez óra szerint egyébként...kb150-ezernél járok az áttétel változtatása miatt. Most itt Ausztriába 5-ezer kilométert terveztem de ebben benne van az oda vissza út is.
Ezt a 140e-t mind a k7-es kisbandittal toltad le?