Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez melyik márka? Hol vetted? Nem tűnik olyan gusztustalan rózsaszínnek, mint egyik-másik. Cool!
Le lehet ültetni, van állítható kutyacsont 15 rugó körül.
A nagy bandit ugyanakkora..
láttam egyet, 1 290 000 ft-ért, oldalidom,ABS,túraplexi, E szabványos sport dob,oldaldobozok, 31200km. sajnos én csak 165 cm és 65 kg vagyok. attól tartok nekem nagy lenne a motor. itt a környékemen nincs senki ismerősömnek, 650-s az van azt próbáltam azzal nem volt gond.
Nagyon jó.
Király. Kell egy? Az enyém éppen eladósorba került
Kurva jó.
1250-s banditról mi a vélemény ?
határozottan pofás... reméljük nem amortizálódik :-)
Felszerelve az új kuplung/fékkar, és rendeltem mellé új kormányvéget is, már csak valami pöpec markolat kéne!
Amúgy az RK is "lyukas" nittelőszemmel van, attól függ ki mit ad hozzá... :-)
Motorcsere? :-)
Mindkettő.
Sűrűbb olaj?
rugócsere?
Sziasztok tipp kellene hogy hogyan tudnám keményebbé tenni a 400-as bandit hátsó teleszkópját?
Marketing a kulonbseg es az latszik az aran. Ugyanabbol az alapanyagbol keszul es a beszallitok is tok ugyanazok... Legalabbis ezt mondtak a japcsik anno
Köszi! Úgy néz ki, hogy be is válik, mert a jelenlegi felállást jól vázolja!
Van, ugyan vagy 6 évvel ezelőtt, de aki feltette az csak szidta.
Amennyiben nem tudod nagyon akciósan venni,maradj a DID-nél.
RK van. Az jó,csak baszott kemény és nincs "könnyítve" mint a DID,nehéz nittelni.
Van valakinek tapasztalata az EK láncokkal? Nagyvason láttam és jóval drágább, mint pl. a DID. Jobb is annyival?
Nézd meg a gearingcommander.com oldalt és ott látod, hogyha változtatsz, annak milyen hatása lesz.
Üdv!
250-es Bandittal kapcsolatban egy kérdés: Valakinek van valamilyen tapasztalata lánckerék variálás ügyében? Tehát gyári mérettől eltérőt érdemes felrakni?
Holnap indulás Hintertux-ba...