Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt a motorod, hallgass rám, ez kvázi új.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yp_180_majesty-8729686

120-at könnyedén viszi.
Csomynak van olyan 200 as burgi, kérdezd őt.
A legtöbb robogón nekek rossz ülni, azt próbáld először.
stimm.
A világ legelcseszetteb ergonómiájával.
mit fogyaszt? max 4? a környéken (Pécs) nem nagyon láttam eladót...
Kymco Downtown 300 esetleg tetszene? A Kymcok nagyon jó minőségű motorok.
És ha nagyon érdekel akkor a keresőbe annyit írjál be K1200GT ott leírtam a véleményem. Ha nem előttem történik mind ez akkor el sem hiszem. Persze ez nem azt jelenti hogy nem válik be de nem egyedi hibákról van szó.
Minden esetre minőség terén sosem éri utól a Japán motorokat a germánoké. Ezt tapasztalatból mondom kár, hogy nincs itthon a haver el mentem volna hozzá és lefényképeztem volna a kezelő szerveket markolatott lábtartót. Nem hittem el mikor 50-ezer kilométer után láttam. A bandikámba háromszor annyi van és ezen még új ehhez képest. A többit nem írom azt jó párszor ki feltétel már itt hogy kész rémálomá vált a túrázás. Fél is adta a motorozást.
Csak félve jegyeznem meg hogy az emlekeim szerint ez lenne az utolso motorja amit addig hasznalna mig bir motorozni.
Nem erdemes az ertekveszztesen lovagolni
Ujat vesz tehat 2+2 garit veve jo esellyel belefut es ingyen lesz a szervize.
Ha ki tud fizetni 5,8 at szerintem nem terheli meg az evi szerviz száz vagy felette levo osszeg.
Az meg hogy osszemerjuk egy tuningolt 200 lovas ubersportlegendaval a turistaverdat.Vicces.
Gyula oder Más,

200-as burgonya 2014-es, 900k
gilera nexus 250 -- bár kizárnám 4-5L fogy (ha igaz) 640k

hm?
a hahu és a képesmotoron kívül van még vmi normális hirdető oldal, mert a felhozatal szar...

ingázós célszerszám kell,
max 3.5L fogy, országúton, 90km/h
fenntartás-megbízhatóság maxon :-)
szivargyújtó legyen,
ez igaz .............. de olyanokat is mondtál ha veszel ilyen bőmbit nem kell többet másik motort vened ..............

engem ez fogott meg ........... semmi közöm hozzá mint mondtam ha kell a vágyaid ki ellégitéséhez és boldogsághozz meg kell venni
kész .. enyi

de visszont látam ez ezt azt ..... és nem tudom magamban tartani azt a tényt ..... hogy valaki bármilyen jol is áll 6 millkáér ki toll egy olyan motort amit vagy 6 neves motoros lap fikáz .....
aztán a másik tény hogy a kitolás napján 1,500 000 milkát be teszel vágyaid netovábjaiért az állam kaszába ...ÉS vásárlás MÁS napján pedig buksz 1,500 000 milliot mint uj jármün ,,,,,,,,,,,,,,

valojában nálam ez basza ki a biztit ... ez ahogy ....te mondot NETÓ faság ..

etöl fügetlenül nem irigy vagyok nem furni akkarlak ,, csak egyszerüen .... mint ember máskép csinálnám

ok ? befejeztem megyek motort javitani

de azért karcol a tasi 1-2 dumájával valami gazságszerűt

amúgy én is bömösre izgulnék, csak én rt 1200
megvenni még hagyjá, ami utána következik attól jobban félek...mert ezeket a vasakat már haveri alapon nem szervizelik 10-30k ért....fene tudja, rossza hallgatni a majom meg a banán szöveget
egy vicc a hahu...gyakorlatilag 500-ig a hulott külföldi van, utána meg a zsír uj 1.5M....
hogy nem lehet egy normális bandi szintűt venni...600-700 körül...
megpróbálok egy 110-es addresst majd....
talán lesz meló, akkor meg ingázásra napi 90km kellene...
Nem rémlik, hogy bedobtam volna ilyen kérdést?! A vélemények maguktól jöttek
Szia.BMW-re?Nem.Japó párti vagyok.Jó az a lábpihentető.
A másik pedig az hogy soha. Nem probáltam ferrarit. még ha lenne 50 millió m rá. Akor sem vennél. de véleménye. Lehet rola ? pl egy rakás szar tul árazva. a sznoboknak.
Nekem van. Cimbi.....
Most hogy itt baszom a rezet dufin


Következö. van yoss.

Át fog ülni egy 6 milkás gépre ... Már eldöntöte...de. Be dobja a kérdést. Ti Mit venétek. mindenki a saját véleményét. Le irja a probléma ott van. Hogy. a bagázs nak a 80%.a. Nem tudna ilyen mocit venni a masik problematika,hogyilyrn kérdést elönyösebb lenne a bmw vizeken kérdezni.... De ettöl még a itt a bagázs véleménye.... Az vélemény. hiába kapálozol ... Atol mert egy bmw ülsz. ...te tudnád a leg joban a hibáitt ide szépen le irni. igaz. ?


Továbá te vagy az. Az ember aki soha nem venne meg egy ilyen rakás szart 6 millióért.

Ugye...ugye.
Najó, megyek aludni, holnap Bike Maraton és muszáj megnyerni, de legalábbis dobogón végezni. Vasárnap este ismét fogom az ívet
..az is
Erre még ránézek, ha már Bagi kolléga erre izgul, de jelenleg nem adok neki túl nagy esélyt :) Nem rossz a vas egyébként, de pont azokban a pontokban látom gyengébbnek, ahol én javulást várok.
Szarj a magyar forgalombahelyezésre.
Yamaha YP180. A Te motorod. Igénytelen, ha baja van, nagyon egyszerűen szervizelhető(kivéve a rohadék teleszkópot), megy, rendesen, 300 körül kapsz nagyon szépet. Elférsz rajta. Minden vacak van bontva is. Atom csomagtartó az ülés alatt. Nekem is ilyen lenne, ha messzebb járnék, de nekem a 125 van. Meg egy 150-es blokk lezsírozva, ha történne valami :D
Kedvcsinálónak:
http://totalbike.hu/motorok/yamaha/maja_mia/
Van öt percetek, hogy reagájatok, mert utána bekomálok
Kapod az ívet? kiktől? akiknek soha nem volt és nem is ment ilyennel?.... Ja hogy olvasta meg hallotta a barátjánakabarátjátólakinekazismerősénekazismererősénekvoltilyen
Én csíplek!
Észrevetted, hogy amióta felhagytál az iparral és nem kell mindenkivel jóban lenned, van saját véleményed?
Na gyerekek, most már elértem a büntető szintet
Ezt sürgősen fejezzétek be, ez nem adó bewallás , nem érdekel, ki mekkora kecoban lakik/de általában az kiabál leghangosabban akinek ég a háza/
Yoss!
Ha megteheted, vegyél és ha nem jön be akkor szard le és vegyél mást
Mindenki a másik faszával verné a csalánt, de akiben van gerinc.......
Jut eszembe,esetleg R1200RS nem jött számításba,bár nem tudom mennyire van terepes igényed?
Vagy az s1000xr,bár ott lehet már szűkebb a térdszög és ugye nem vagyunk aprócskák...