Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tele volt a karbim trutyival kitisztíttattam + karbi szinkron
szépen jár, indul úgy, megy mint az álom
tegnap megkaptam jól meghajtottam és azt vettem észre hogy egy kicsit jobban melegedett ez nyilván szubjektív lehet a melegedés azért van mert túl szegényre hangolták?

Köszi, több irányba próbálkozom!

Amúgy én simán elvagyok 40m2 lakásban, csak legyen hozzá egy ugyan ekkora garázs...
Mikor kiköltöztem 24 m2-en laktam a páromma (400€-ért)...hogy nagyobba költöztünk késöbb, csak az ö ruháinak, meg cipöinek lett több helye...
Nem látszik kockásodás.
Lábtartó.
A magasságot nem befolyásolja csak a lábtartóét.
itt is megfigyelhető a barázda egyik oldala gömbölyödik a másikon lesz egy él , a kockásodás is normális ha túl sok az egyenes , nekem is szokott de ha veszem a fáradságot akkor eltűnik hamar
Akkor várok köszi a választ.
Ismersz, ha tudom írom, ha nem tartom a pofám!
Nem nagyon jön át a kép, de hogy a belépö éle a mintának sorjás, a kilépö meg le van gönbölyödve az szerintem teljesen természetes, a terhelés miatt van kigyorsitáskor...
Dehogyis!
Köszi a fordítást!
És a kockásodás, és furcsa gumi kopás?
Tudsz rá mondani valamit?
A baj az, hogy mindenki csak piszkál, és a kérdéseimre még senki sme próbált válaszolni!
én csak lefordítottam...ne keverj bele
Jól fogyaszt, könnyű szerelni, olcsó hozzá minden, jól tartja az árát/ahogy a hirdetésben is látni/............tisztára mint egy Bandit
ehez mit szolsz ? te Pusztazámori ös lakos

a fehér melé .. kruzolni
http://suchen.mobile.de/auto-i...
de jó a dumád öszhaju padavan .. ki az edzöd ?
Tekerd ki a maradékot,tedd feljebb a bizgerét és megy az lejjebbis,ezt botorság képen közszemlére tenni a rosszmájú malacoknak.
csak ilyen faszokal barátkozom ... és igen lehet hogy szot nem lehet beléd folytani .. SEHOGY ..... de néha érdemes oda figyelni a hülye dumádra ....

jó lesz így cimbi?
Ezt kitől kérdezted Zoli?
Ha tőlem, akkor a válasz az, hogy a koptató csavarok fele van meg már csak!
Ha ettől lejjebb fektetem, már bukta van, mert megdobja a lábtartó!
És még egy : Mindjárt elkezdem a péntek esti pálinkázásom, úgyhogy innentől kezdve kegyetlen leszek, mint a Kengyelfutó Gyalogkakukk első évada vhs-en
Azokon szerintem nem 160-as a gumi.
Lábtrepni/tartó/mittoménmivan rajta milyen állapotú?
Feri Levi, vettem az adást, de tőletek is csak azt kérdezem, mint Istvántól!

Ez nem Bandit!

Így is sok?
István!

Egy CTX700D-n ez nagy majrécsík?
Hasonló cruisereken 2 centi alatt még nem láttam majrécsíkot, és azok már negyon meg voltak magukkal elégedve.

Pajtikák!

Én tényleg nem vagyok egy márka buzi, de meglepődve olvasom, hogy itt a nagy többség milyen racionálisan tud gondolkodni . Gondolom ezen hozzászólók kivétel nélkül 40m2-es lakásban laknak, mert annak kicsi a rezsije és minden létszükséglet megoldható benne és aki esetleg nagyobban azt egy arrogáns pökhendi fasznak tartják
Tényleg a többségnél ennyire csíp a pisi?


Tényleg áhitattal olvasom az írásaidat, de ez díjnyertes alkotás lenne a sci-fi kategóriában
" még a fasz KUPEC is le beszélt "

De kiismertél
Igazad van,egész napos motorozás után a Banditról én is elgyötörve szálltam le.A bmw-ről meg szinte fitten,viszont itt volt- van pár embernek,elég sok gondjuk van most már,pedig annó újonnan vették.Ugyanezt a kényelmet nyújtja a nagy Tehén is és nem nagyon kell fosni a technika ördögétől.Ezen nem gondolkoztál?Egyedül a tiltást kell kivetetni 1-es 2-esnél és máris jobabn megy,fitten üdén szállsz le róla és van már elektromos futómű állítású is,de sztem feleslege mert a futómű 5-ös ezeken a jó magyar utakon,még a BMW-hez képest is. A fék is szuper, Sajnos ez sem olcsó...,de a banditon ekkora nagy darabok mint én csak szenvednek egy egész napos túrán.
csak jó a technikája és ezért van neki majréja
hogy csak egy részét koptatod !