Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elvitték a robeszt. :-)
Én vennék másikat.

Csak kvara nincs magyar forg., hazai vásárlású robesz 600-700 körül 200cm3-vel....
Tudjuk, hogy a hobbiban nem igen találni racionális lépéseket, döntéseket...akkor meg föleg messze kerülünk tőle, ha ráharapunk a csalira, és követjük a mézesmadzagot, mint csacsi a répát...Aki elad, ideológiákat tesz eléd, aki vesz az is ideológiákat alkot magának, hogy megvegye, meg hogy a környezete is elfogadja a döntését...ekkor egy kívülállót mi tartana vissza, hogy picit kontrázzon, és összebarkácsoljon pár "ellen-ideológiát"?

Igazából örülhet mindenki, hiszen a vételár mellett egy csinos kis összeget fogsz ÀFA és egyéb jogcímeken a kincstárba szórni, plusz aki a banditod megveszi az is le fogja róni vagyonszerzési és egyéb illetéket...szóval tolod a gazdaságot, és még ide németbe is jut belőle!
Pont ilyen a PR2 az enyémen hátul.
Csak gecósgodtam, amúgy nem nagy. Szomszédnak volt NC. Mentünk ketten 400 km-t. Ő elöl, én mögötte. Neki ekkora csík maradt, nekem 0. Valahogy ezeknek más a geometriája.
Nem is vártam innen tényeket, csak valahogy feljött a csere téma és azóta kapom az ívet :)
Én már toltam egyet!
Ja, árat kérdezd tőlük :D
10 éve megvan , hirtelen szuper királynak tűnt mindenhez képest, mostanra viszont sokat jártam vele max terhelésen. És gondolom kilágyult, vagy nem tudom. De pl erősebbek a rugók, de mégis, megyek a környékem ócska 3D-s útjain, eddig ütött, most meg nem...
A két kilós doboz nyilván nem, de azt nem is veszem meg.
Nagyon fincsi, nemsoká kipróbálom kicsit hosszabban, nagyobb súllyal, mesélek majd
Pontosan 20 éve költöztem a családi házamba. Már akkor arra törekedtem, hogy ne legyen túl nagy. Minél nagyobb egy ház, annál nagyobb az energia és az élő munka igénye. Bizonyos nagyság felett már átfordul a helyzet, nem a ház lesz érted, hanem te leszel a házért. Amikor az egyik végén elkezded a munkát és mire a másik végére érsz, kezdheted elölről. Egy idő után azt veszed veszed észre hogy otthon folyamatosan melózol. Ugyanez igaz a nagy telekre is. Amikor egy lelki trauma, hogy jaj istenem, megint füvet kell nyírni, gazolni kell... Egyszer mindenki megöregszik, gyerekei kirepülnek. Ott maradnak ketten a párjával. Kergetik egymást kergetik a qva nagy házban, kifűteni marha gazdaságtalan két emberre, az emeletre meg kész kín felmenni. Mert ez az idő is elkövetkezik. A házam 90 nm, 3 szoba plusz fürdő, konyha, előtér. Bőven elég. Ha úgy van kedvem, a két belső szobában lezárom a radiátort, becsukom a folyosó végét és élek 45 nm- en. A telek 611 nm. Másfél óra egy fűnyírás. Ha 70 leszek, akkor is uralható. Semmi túlméretezett megalománia, abszolút kézben tartható rezsiköltségekkel. Ingyen nem kéne óriási ház saját focipályával.
Kicsit elfogyott.
Norbi kicserélted BMW -re? Én ha fárad a lábam akkor kinyújtom. Nagyon jó mikor ki tudok nyújtózni menet közben.
Szőrös az oldala! Jójaz még!
kicsit azért túl is volt terhelve
még nem látszik ki a madzag még elmegy 147 km-t
Utolsó útja 300km autópálya volt...
Sziasztok valaki nem tudna segíteni hogy mennyi olaj kell a 400-as bandit első telójába.Köszi
Nem tervezek cserét,élvezem,hogy szinte értéktelen meg nem kell vigyáznom a külcsínre....meg várom a napot mikor a GS-ek körbemotoroznak!
Kíváncsi vagyok a progresszív cuccra,bár amíg el nem hagyja magát az enyém is addig nem költök rá.
Én most ezt komolyan mondtam Megy itt a hűhó hogy hát pedig nincs is majrém de kurva gyors vagyok aztán kikerülöm külsőn annyira gyors... Ha én is a nyeregben ülök fixen akkor pillanatok alatt le lehet gyalulni azt a majrécsíkot de sokkal kevésbé stabil mintha szépen lehúzom a súlypontomat...
Köszi Zoli!
Köszi neked is Feri!
Mint írtam, egyenesen nem sokat megyek, inkább Tátrázok sokat, lehet a guminyomás volt sok az elején!
2,5 - 2,9-et ír a könyv, most álltam át 2,3 - 2,6-ra.
Hátha így nem fog annyira kopni a közepe!
Köszi István, erre voltam kíváncsi!
Pont így van, ahogy írtad!
Ideológiát Én is tudok gyártani a mindenkori szituhoz

Az egész arról szólt, hogy a MÁSOKNAK milyen racionális tanácsokat tudunk adni, csak néha nekünk is be kéne állni a tükör elé + azért mert valaki mást szeretne, mint a mi elképzelésünk és ezt meg is valósítja, ezzel nekünk semmilyen hátrányt vagy kárt nem okoz, úgyhogy nem értem eggyesek ezirányú befeszülését
Anno a fősulin a számvitel tanárom (aki professzor volt, pénzügyminisztériumi főtanácsadó, közgázon tanszékvezető stb..) lét dolgot belém sulykolt /2002-ben/:
1: mindig abban a pénznemben adósodj el amiben a fizetésed kapod
2: járműre az össz vagyonod 10 százalékánál többet ne fordíts, mert ha esetleg ellopják, összetöröd vagy egyéb okból értéktelenné válik az még nem rendíti meg az anyagi helyzeted

A fentiek alapján a legnagyobb szívás a kispénzű ember által devizahitelre vásárolt jármű. Körülöttem még családon belül is többen megjárták vele. Kínos amikor az 5 milliós panel lakás előtt az utcán áll a ma már egymilliót érő Ignis amiért 6 milliót fizettek ki.
Ezt a "csíp a pisi" dumát anno sokat hallottam olyanoktól akik mára befürödtek az új kocsival, motorral.
Remélem még nem pálinkáztál be nagyon, mert akkor gondolom mindjárt megkapom a magamét