Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez lenne a normális ! de sokszor az a valóság hogy ugyanúgy mennek évek múlva is semmi fejlődés csak az arc nőtt meg a motorral együtt
Ne hagyd magad lebeszélni. Én is sokat gondolkoztam, mielőtt megvettem, de nem bántam meg.
A mondandóm. Nem rád szol. általánoság.......es Mégegyszer. Ha meg engedheted magadnak ...tetszik. bele kell. Vágni... De mint montam. Én máskép. Látom
Ez hozállás kérdése,engem örömmel tölt el ha vki vásárol egy másik, akár új járművet és látom rajta,hogy jobban,ügyesebben megy,élvezi,fülig érő szájjal száll le róla,abszolút együtt tudok érezni....
Én nem fogom növelni az adósságom (sőt, inkább nullázni) és bárki ismerőssel futok össze, bármin ül, én köszönteni fogom. Ezt megígérhetem.
el érkeztünk a dél elöti mondandom lényegéhez

magyar hon 4.2 mil dolgozik ...3.4 mil ...120 ezer netto alatt keres

a magyar szereti rázni a rongyot .. még azt is ami nincs .... hisz Eu 3 dik legjoban eladosodot lakoságával büszkélkedhetünk ......

engem nem kell meg gyözni .... igen is hogy iritálja és irigységet vált ki az emberekből a 6-7 milkás hobbi jármű ...

másik amit montam 5 éve egy ugyan olyan szaros cb 500 on motoroztatok ..... és boldogság volt ..... barátok voltatok ,,,,, össze jártatok .....

MA az egyik uj 6 millásal gurigázik .... a másik mokolja az öreg cb otthon mindketen motoroztok .................. de már a köszönés is néha el marad .................
Tisztelt túratársaidat megkérdezném,mikor is indultál motorozni HAJNALBAN?
utóbbi körbe beleillő emberkékkel nem barátkozok
de lehet úgy is mondani hogy ők nem barátkoznak velem
szóval nem ismerem azt a réteget
inkább az első ami dominál, bár igazándiból az sem mert új motort nem sokan vesznek
de van olyan ismerős aki vagy 15 évet gyűjtögetett full minimál fizetésből egy 2 éves 650esre
Én értem a gondolatmeneted, de ott nem stimmel picit, hogy nem mindenkinek kell választani! (Van aki kenyéren és vízen él az új motorjában gyönyörködve a garázsban, de van aki megteheti, hogy az új motor vásárlása mellett a motorral megtett út felső korlátja a szabadidejétől függ, és nem az üzemanyagár vagy a szervizköltség határozza meg.)
"Az olyanknak való, akik szeretnek szép nagyokat kigyorsítani, de nem akarnak permanensen gyorshajtani"
Igen! Én is pont így szeretek haladni, és ezt a stílust alkalmi társaim nem tudják befogadni, a kigyorsításoknál el-elmaradnak, aztán az egyenesekben meg feltartom őket (pedig azért ott sem megyek olyan lassan).
De ha megtehetném vennék bömöst meg még egy csomó más hasonló gépet.
Mivel megint a bömös vs. megbízható a téma újra elmondanám, hogy én ha tehetném (mondjuk megvenni még csak csak sikerülne) nagyon szívesen vennék bömöst mert egyszerűen tetszik, viszont fenntartani nem tudnám épp azért mert túl sok rosszat hallottam/láttam velük kapcsolatban így mivel ezt nem engedhetem meg magamnak marad az ótvar, lesajnált és elég viharvert Suzuki amit bármilyen aljas módon használok akkor is mindig ha odalépek hozzá és elfordítom a kulcsot elvisz oda ahová akarom anélkül, hogy ha véletlenül épp egy párezer km-es távot kell megtenni valamelyik hajnalban indulva akkor előtte semmit nem csinálok vele, csak ráülök és gyííí...
Igen meg :) Nem gyártok érveket, mert nincs rá szükségem :) Amiért mellette döntöttem, az más számára nem biztos, hogy érv, merthogy tetszik és ilyet akarok :) Ezzel nem biztos, hogy másokat meg lehetne győzni :)
Szerintem szétkapkodták a BMW tulajok, hogy legalább egy normális motoralkatrészük legyen, ha már normális motorjuk nincs!

Azt nagyon bánom, hogy nem készült kép arról az trailerröl amire feldobták a motorod a sok lepukkant BMW közé...
itt 23% a piaci részesedése az első negyedévi eladási statisztikák szerint, és az első 3 hely BMW, az első 10-ben meg 5.. :-)
nem pont a miénkre....itt már lassan mindenki csóró lesz, aki meg nem az nem tud motorozni
de európában a bmw adott el legtöbb motort
melyik ország eladási adataira gondoltál..? :-)


pl., egy élő autós pld.
1.3 2005-ös suzuki swift, 180k km-- 700.000.-HUF
Még nem ért ide vele az ADAC...
na ja de egy 5 millás új autó nem a felsőközépkategória ez egy alap astra ára
amúgy erről volt egy cikk hogy ki-hogy jár az egyik csak újat vett a másik csak használtat és elég szarul járt aki mindig újra cserélgette

motor terén én egy gumicsizmás őstermelőként inkább a legalját választom (egyszer majdnem meginogtam de elmúlt)
de a cuki előtt így is megnéznek amikor beállok a sok csilli villi gép mellé fülig sárosan és szidom a sok műkedvelőt
Egész profin csinálod.
Azt, hogy ilyet akarok, persze, eldöntöttem :) Most csak hajolgatok a sallerek elől
A villogás faktor nálam nagyon nem számít. Nem járok olyan helyekre motorozni, ahol villogás a cél, nem járok motorostalálkozókra sem.. Ha villogni akartam volna, akkor nem Banditot vettem volna, hanem mittomén mi volt akkor a menő. Nem a mások véleménye érdekel, hanem már tudom, hogy mit szeretnék kapni egy motorban és azt a GS tudja. Belátom, hogy kurva drága, még nem sokkal ezelőtt is azt gondoltam, hogy ennyi pénzt nem adnék egy motorért.. de aztán változott a véleményem :) Egyébként ez az autós hasonlatod szerintem sántít. Sokan vannak akik megvesznek egy új autót, 3-4 évig használják, aztán becserélik egy újra. Szerinem sokkal ritkább az, hogy valaki megvesz egy újat, aztán 15 évig hajtja. Talán csak a legalsó árkategóriákban igaz. Bár ez meg az én véleményem, bizonyítani nem tudom, lehet nincs is igazam, de akiket ismerek, azok a felső közép kategóriától felfelé nem nagyon használtak autókat túl sokáig.
Mint mondta tasi már eldöntötted.
Használd egészséggel.
Én újat fogok venni.És faceliftest.
Van annyi módosítás rajta amit konkrétan benyeltem hogy nem fogok aggódni.
Ezek mind másmilyenek az újon.
ne keverd a dolgokat
ha az ember egy új autót vesz általában azért teszi mert van valami fontosabb célja vele, pl melóbajárás
és általában az ilyen nem is adja el 3 évesen
legalábbis itt a vidéki ismerősök úgy gondolkoztak hogy inkább vesznek egy újat megtartják mondjuk 15 évig(vagy tovább) és addig legalább tudják hogy mi a helyzet
szóval a motorra visszatérve én inkább elmotorozom azt az egy millát minthogy tudjak villogni egy új géppel mert ugye a fagyizó előtt már égő egy 3 éves motor
de abban is egyetértek hogy az én gondolkozásom az egyedi, hiszen a bmw eladási adatai nem engem igazolnak......