Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó döntés
Vizes GS-t.
SuzukiGSF1200 2003-as moci gyertyaszine 80km után. Denso x24esr-u teszt. A szinről vèlemèny?
És Te mit veszel?
1 hét múlva lett volna 4 éves, mikor beszámolták, 1,3 MFt-ba.
Lényegében nem volt rossz ár, mert a szabad piacon sem kaptam volna érte többet 1,35-1,4 MFt-nál.
Magasabb, gyorsabb, erősebb, jobb a futóműve, és a fékei.
De ez a pár dolog lehet, hogy csak nekem volt fontos.
Amúgy SZERINTEM alapjában véve jobb vas mint a Bandit.
Még akkor is azt mondom, ha 4 évig "Banditoltam" és imádtam!
A Sprint meg durván csak ugye 2 hónapig volt meg.
Na persze hozzá kell tenni, hogy árfekvésnem (új árat tekintve) a Sprint több, mint 2x annyi mint az új Bandit, kell is hogy annyiért jobb legyen!

Bocs, hogy ilyesmit leírtam a Bandit fórumban!
Nem fikázni akartam, hisz mint írtam, imádtam, csak megpróbáltam objektíven megítélni a Triumph és a Bandit közötti különbséget.
Mennyiért számolták be? Csak mert az enyém is eladó lesz hamarosan, vagy beszámíttatom. Csak hogy tudjam, mire számítsak :)
Most kérdezted meg őket?
Köcsögök, hogy nem adják, ha jól tudom, komoly érdeklődő sem igazán volt rá eddig.
Most ugyanazt csinálom itt kint, mint annó otthon...:-) Jövőre meg már otthon is jelen leszek..
Mikorra köll..?
Amúgy nézegettem én is Sprint-et, neked hogy jött be a Bandit után.. ?
Megkérdeztem, nem adják, inkább tárolják még 1 évet... :-)
Az a lényeg, hogy neked semmi bajod.. Az összes többi meg majd alakul...
Tudom, de én nem akarok 1250-est, mert nekem nem tetszik. Nekem ez a formavilág bejött, ugyan úgy ülök rá az újra, mintha a régire ülnék, persze azért egy kis barkácsolás lesz előtte...:-) (Ülés alatti idom csere, hátsó kerékburkolat, első progresszív rugók cseréje, stb.)
Magyar papír nem kell rá, 60 eur a biztostás márciustól-novemberig.
Ja, és nem "holmi" karburátoros!
Nézd meg Banditbiker, megéri!
Van, és 2009-es, 33.834 km-rel, 1.35 milláért.
Tökéletes, megbízható, hibátlan.
Tudom, mert az enyém volt!:-)
Ezt számolták be a Triump-ba egy éve, azóta is ott áll, és szerintem 1,2-ért elhozható.

http://zweirad.hu/suzuki
Bankkártyával fizetsz és napi középárfolyamon terhelik a számládat. Vagy kp-t veszel le - feltéve, hogy külföldön vagy - akkor is középárfolyam, csak pénzfelvételi jutalék megy rá. Egyébként asszem itthon is van pár automata, amiből lehet eurót felvenni.
Itt is megkérdem, kéne nekem párszáz euró, napi banki középárfolyamon.
Ha valakinek van, szóljon már rám.
Nem tudtam, hogy kint él. Az adatlapján Budapest van... De amikor a bandit.hu-ra is megírta, hogy bontja a gépet akkor esett le, hogy ki is Ő. Egyszer volt szerencsénk személyesen is találkozni.
Itthon is pörög...Kolléga 300-450 közötti motorokat leseget, er, cb, gs (még hibádzik pénz hozzá) a jók 3-5 nap alatt elkelnek
Ez motor kb 3000-ért elhozható, én 2980-at eröszakolnék rá...
kb 50€ a névre irás, 12-15€ a rendszám rá, meg párszáz euró a biztositás...mivel itt él...
A Mo.-i elhasznált piaci motorárakhoz nem érdemes viszonyitani...egy ilyen kevés km-es meg otthon is ez az árkategória ha megnezed, csak neked nem úgy van beállítva a keresöd, hogy ezt kidobja.
(Többek között ezért vettem gixer és nem banditot, mert még a görbevázas modellek sem nagyon estek be 2500-2700€ alá és ugye ez egy low budget motor, a gixer meg lehet hogy gyártási dátum szerint korosabb volt, de akkor azok top felszereltségüek voltak...és már jóval 2000€ alatt indultak az árak...de most már ezek is emelkedöben vannak a fel-fel erösödö retro hullám miatt... )
Ahogy zöldi is írta, csak azok a motorok olcsók itt, amire sokat kéne költeni a tulaj ismeretei szerint, mert kell új lánc gumi, porlasztó rendberakás, gyertyacsere..és mivel ezek csak óradíjban 3-400€ plusz anyag, így 3650€ áru banditnál is simán ott a 900€ amit felsorolt...így vannak akik inkáb kiszálnak belöl és meghagyják a lehetöséget az otthon barkácsoloknak egy "jó vételre".
Másik nagy különbség, hogy Németben pörög a használ piac, van kinálat és kereslet.
Hát igen utánaszámolva nem is picit drága. 315-ös EURO árfolyamon számolva 1.150.000. az ára, ha magyar papírt akar hozzá az még vagy 150.000. ha jól emlékszem, de lehet, hogy több is. Ennyiért itthon már kapható megkímélt 1250-is. De hát Ő tudja.
Ülés engem is, ha a kolléga sokallja,amit kérsz :D
Az a német piac, nagyon nem korrelálnak az árak az itthoniakkal.
Ott csak a nagyon "foglalkozós" 15 év alatti motorok az olcsók.