Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Van egy email az adatlapomon, írnál erre a címre egy árat a karbira?

Köszönöm!
Ok, es milyen allapotban van? Pitting? Foleg a harmadik par allapota erdekel
Még nem ismered a párom, mit képes alkudni...:-) Én 15 évre tervezek, nekem megéri...
Motorhoz képest igen. Repültem egyet mint a győzelmi zászló.... Karcmentesen megúsztam, a moci nem annyira. Most következik a harc a biztosítóval.
Értem én, hogy szép, meg megkímélt meg minden, de nem drága ez egy picit?
160e-t... szegénykém.. :-(
Nem tom még pontosan, majd hozza az ADAC, de sokat nem kísérletezek vele... hozom a másikat.. (http://suchen.mobile.de/fahrze...)
Pff. Azért egyben vagy?
És tudod, hogy miért adta fel a harcot? Mennyit futott?
Felmálházta rendesen
Az... :-( Garmischba még elment, másnap már nem indult be... Már ki van nézve az utód, egy grammra ugyan ilyen 13e km-el az órában, szervizkönyv stb...
Pénzért bárhol veszek!
ez a sajátod volt?
szia az ülés és a váltó érdekelne
Két első teló és az első lámpa lehet érdekelne.... Meg lehet hogy a jobb első fék, de az még nem biztos. Kárfelmérés után kiderül. Mennyi lenne az ára? Priviben is üzenhetsz. Sikerült egy vén fasznak kihajtani elém a főútvonalra. :(
Karbit kapsz, tankot a pisti már lefoglalta.. ( elméletileg, pénzről még nem beszéltünk..:-) )
A váltó csak kompletten megy, azt nem bontom szét...
Valto milyen allapotban van? Foleg a 3. Erdekelne
...mondjuk lehet nem az színárnyalat...
Szürke!
Karbi engem is érdekelne nagyon, meg ha szűrke a tank akkor az is! :)
Írj taschner fórumtársnak, biztos szívesen segít neked.
Stip-stop a porlasztósor, meg a tank!
Gixerrel a garmisch-i bmw fesztiválon...
(ezeket a képeket emléknek csináltam, ha esetleg bmw-s tulajok széthordták volna mire visszaérek, hogy mindenkinek legalább egy valamire való motoralkatrésze legyen)
Kalandos nap volt, de az érintett(ek) beszámolnak róla ha akarnak!
Bandit 1200S (2001) bontődik.. igényeket lehet bejenteni.. :-(