Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem sarukal van megoldva de majd megnézem részletesen köszi az ötletet
Össze van dugva jeladó
Nekem ugyan öregebb motorom van, de 2 hete lefittyent a mutató egyszercsak...
Benéztem a tank alá (ezen még alá lehet), és a tank alján sima autós sarukkal
van csatlakoztatva a két vezeték a tank szintjeladóra.
Annyi volt a probléma, hogy a saru kettétört a 17 évnyi rezonanciától.
Egyszerű javítás volt.
Persze ez egy másik motor, csak tipp-nek gondoltam leírom.
Motul..
Sziasztok! Szeretném megkérdezni milyen motorolajat ajánlanátok 600-as banditba?
Akkor sztem üreset kéne mutatnia, bár lehet hogy tévedek..
Lehet csak össze kéne dugni a csatlakozót :-)
Köszike, kiprobálom
Olyan nekem is van eladó :)
Azt nem tudom, én spurit javalltam. Gugli a barátod. Egyébként adalék, kitisztítja az üzemanyagrendszert, feloldja a lerakódásokat, stb..
Suprival? mi az kedves Yoss
Üdv . Eladó gsf 1250 n -t keresek viszont nem találok a neten csak S verziót.
buborékos1.5l ásványvíz,kupak leteker késsel megfúrni a kupakot(az lesz a szorófej),kicsit felrázod,kb felével áztatsz, szappanozol,másik felével öblítesz
Azért irigyellek, nekem még ez nem feeling és hasonló dolog kérdése volt hanem a kényszeré, akkor (30-40 éve) nem is volt ennyi szállás meg pénz sem volt rá így maradt a sátor........viszont mára már nagyon nem akarnék sátorozni, elegem lett belőle, inkább maradok a valagamon ha nem fussa rendes szállásra.
Érintetlen valóság...Natúr Park!
Öntsd meg kétszer spurival, ha nem segít, akkor szerelő..
Pont a feeling miatt egyszer kipróbálnám, egy eldugott öbölben van egy zergebaszta úton felmenni egy partmenti hegyre. Nem spórolás miatt mert a hostelekben mi 8-14euro között szoktunk aludni, fürdő, wifi és hihetetlenül kedves vendéglátókkal de azért az élmény miatt kipróbálnám a vadkempinget
Szerencsere bolygonkon megtalalhato a h2o folyekony verzioja jelentos mennyisegben.
Legy talalekony.
csak néhány hard core vállalja be, normál szállásokat foglalunk..sztem a többség túl öreg a feelinghez :-)
Na nem mondod de azért a 20as kannát nem igazán akarom cipelni magammal
Vizzel.
Itt azért elég sok túrázós van. Akik belevágnak vadkempingbe, ti hogyan szoktátok a fürdést megoldani ?
ok, thx, nem nagyon van eladó komoly példány...1-2...