Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért ezt vinném egy körre a gépet szívesen :)
Már elindultunk!....ja nem, de fogunk.
Neked mint turavezetonek forumozas helyett nem keszulodni kellene?
93ban etz helyett boldog lettem volna ezzel is,hat meg egy 900rr-el!
Nekem most az van fent elöl, ugyan kissé kopottas darab, de egész jó, eddig kb 2000-et mehettem vele.
Meg lehet,mar a pr3 is fog annyira,hogy elso kerekre veszed megpakolva a banditot.
Sziasztok,valaki megtudná nekem mondani hogy lehet e a 400-as banditon vezérmű láncot fesziteni vagy automatikus a feszités.Köszi
Szerencsere. KB olyan formatervezesi bravur, mint a ssangyong rhodius.
Es meg lehet fekezni izombol? Mert ha igen, akkor a hetfon felrakott power lesz az uccso
Bár túlzottan sok km nem kerül bele. Legalábbis általam :)
Túl széles a majrécsíkod!
Nekem most lesz RA2 Evo.. Majd beszámolok róla :)
Szintén Pr4.
A kép alapján az is PR4 (kicsit eltér a minta a hátsóétól).
5000-et tuti elmegy :D elöl mi van?
Nemrégi gumi téma.
Pr4,jó!
Bővebben,qrva jó!

Olyan 2000 km környékén...
nemrég volt nálam egy gsx-f asszem 750 még a régi, több mint 8 litert eresztettem le belőle .... túlfolyt valameik karbi de lehet több is a csap is áteresztett és szépen a nyitott szelepeken be a hengerbe onnan a dugesz mellett be a motorba...csak a csávó azt vette észre folyik az olaj a légszűrőházból ( előtte vitte el valakihez hogy rakjon bele egy tuning levegőszűrőt meg állítsa hozzá a karbikat persze a karbikhoz hozzá se volt nyúlva a poharakban kávéskanálnyi rozsda)
De hogy a f*szomba kerül bele ennyi olaj(nak mondott benzines, vizes fos)? 12 liter? Hát nincs is annyi hely benne?!
Megnyugtattál, egyik csoportba sem igen tartozom.
Én csak közeli ismerőseim motorjait piszkálom, de nem kettő ilyen kuplungot láttam. Egyik az a gymkhanazós user, az okés, elégeti. A másik meg az ilyen himihumi 1-2 hengeres légkalapácsos user, aki nem tehet mást, mint folyton aláfest a kuplunggal, mert az a fránya motor 3000 alatt csak rángatni tud.
pistám holnap fél 10, Garmisch, Schalmeiweg 27, Hüttl am Bach...:-)
Félretankolt?!
A lamellák meg.... , hogy?
máshol is vannak gondok itt van pl egy kép egy ausztriai autószerelő műhelyből