Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a leszakadt fej rész és rajta a méret :D
Sziasztok kérdés valakinek alapjárati fúvóka nincs elfekvőben bandit 600 2002 es 35 ös a mérete ha an valakinek írjatok már köszi ugyanis anyag fáradás miatt leszakadt a feje de szerencsére a benn maradt darabot is ki tudtam szedni
Kicsi a világ!
Valahogy éreztem, hogy te leszel a hirdetés mögött :)
Adatlapomon van egy email cím, ha érdekel a magasító írj rám!
Üdv:BB
nem különösebben... a divatos útszáli mérések népszerűbbek
Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, netán valaki megtudja nekem mondani, hogy a volt Yugoszlávia -(Horvátország) azt hiszem majd oda csúszunk át-
szólnak-e a zajos kipufogóért?
Segítséget előre is köszönöm.
Amúgy szerintem a srác rossz helyen nyomja! A piros nyíl körül kell nyomni, hogy a bekarikázott rész is beüljön a helyére, amit amúgy a úszóház csészéje tart a helyén, ha fel van csavarozva.

Kellett vennem egy gsxr 1100-et, hogy kitanuljam ezt rendesen!
A Bandit a gixerhez képest egy befecskendezős gyöngyszem! (Ezt csak akkor tudod meg, ha dolgoztál már mindkettővel...)
Remélem gyorsan összeáll a motorod!
Teljesen világos!
Sokat segítettél ismét! Köszönöm szépen!
Arra kell figyelni, hogy a gyengébb.öregebb tüszelep rúgós stiftje nem bírja el az úszó súlyát, ezért azt meg szoktuk dönteni 45° ban, és akkor mikor az úszó rúgós stiftje kint van, és ezt érinti a úszón lévö lemeznyelv akkor kell párhuzamosnak lennie a vonalaknak.

Erre ez a legjobb szemléltetés...
Itt érted majd...
a végefele a úszoállitás
Vagy azt írja, h teljes zárt állásnál az úszó legalsó pontja a perem síkjától legyen 14,7 re?
Egy rajzból nehezen tippelek, de érzem, hogy közel járok :-):-):-)
Hááááááátttttttttt.............:-)))))))))
Ejj, de jó lenne ha beszélném a germánt... :-)

A lényeg, h fejtetőre állított karbinál a nyitott ütközés és a zárt ütközés között 14,5 mm utat járjon be az úszó? Vagy valami egész másról akar nekem beszélni ez az írás? :-)
Köszi, hogy megírtad a tapasztalataidat!
tévedtem, 0.1 mm kevesebb
Nekem van vagy egy fél marékkal abból a tucat porlasztóból amit összevásároltam, de azzal te nem sokra mész...mert nem tudom neked eljuttatni...
szerintem ez az összes 36-38-40mm-es ilyen típusúra igaz...
14.5 körül van, de az a lényeg, hogy az úszón levő fröccsöntő szerszám osztósík egyenes vonalja, párhuzamos legyen a porlasztó osztósíkjával...
Sziasztok!
Nem találom sehol a légolajosra (95-01) vonatkozó előírt karburátor benzinszintet/ mérési pontot. Azt hittem a Haynes-ben benne van, de semmi érdemleges... Meg tudná valaki adni?
Emlékeim szerint a `90-es években még divatos is volt egy darabig
GS-es cimbim a csizmájának a talpát vastagítatta meg valami 2-3 cm-el,igaz azóta Ő a "patás" a csapatban ,igaz nem szép,de rusnya,de elmondása szerint hasznos a patamagasítás
Egy tatai srác készíti korrekt szállítással 10600ft volt postával. http://www.kepesmotor.hu/motor...