Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt van 0km-es korában. Igaz a másik oldal látszik, de itt sem nagyobb a táv a villa végéig.. Szal sztem nem para..
Franc tudja, a villa végéig azért van még hely, több mint egy centi. Nem vagyok szerelő, nem tom ez mennyire gáz Zöldi cserélte a láncot, nem jajgatott, akkor gondolom rendben van
Van 70-300-am. De az keveset van fent. 17-50 mindenhova a program.
70-300-as? áá ezek örökös darabok... nem lehet lőni egy használtat, nem látsz?
Az a nagylátó nem eladó véletlen, ha már marketing?
A marketing nagy úr...
OK, Ezt megcsinálom, most sajna nincs fotóm, a szíjat rakják fel...majd utána csattintok, meglátjuk....
A képen úgy tűnik, mintha az a csavar ami hátra tolja a tengelyt eléggé ki lenne tekerve. Mintha a tengely már majdnem teljesen a hátra lenne tolva.
Ezt hogy érted?
Ez komolyan kérdés?!
Te, ezt nem tudom, hogy miert mennek ra egy normalis keppel felrakott hirdetesre az emberek, de ramennek. Multkor kollega csinalt egy rakas hulladek kepet a robogojarol, jo aron adta, a telefo se csorrent. Kolleganovel lefotoztattam normalis geppel, ket nap mulva nem volt meg. Ugyanez baratom autojaval. En nem vagyok fotos, csak tudom mit kell tekergetni.
Hmmm. Lehet, hogy a kép csalóka, de úgy tűnik, mintha eléggé a határon lenne a hátsó tengely.
"Ha veszel egy zongorát, lesz otthon egy zongorád. Ha veszel egy tükörreflexes fényképezőgépet, máris van egy profi fotósod" Gyulám, mi köze van egy fotónak az adott motor műszaki állapotához? Vagy azért veszed majd meg a motorbiciklit, mert 24 Mpixeles fénykép készült róla RAW formátumban? Ne misztifikáld már túl a ezt a fotós témát
Attól függ hogy van programozva. Van 333m és 500m per kapcsolás a hex kapcsolón.. Nekem 500m-re van állítva, így asszem A vagy B, meg kéne nézni, mert nem 0-ról indul..
Itt a kepesen. Zsir kis melysegelessegu fotok es hoszu szoveg a gyors eladas zaloga.
A hahun kívül hol érdemes még nagyrobeszt hirdetni?
A 8 km az melyik mod is? D?
Igazából több, de amikor a kép készült, akkor volt kb 2.
Igen
Az új láncba van 2e km?
Ha tudnam mar nem lenne baj.
A pumpás már jobb ötlet. Azoknál nem tudom mi lehet a baj..
Mindenki mutogatja.
Nekem meg nem ilyen volt.
Tudom bennem a hiba.
Van pumpás is.Gyártott.Több banditosnak is van.
Ott is tököltem sokféle beállítással.
Ennyi időt még nem tudtam ráfeccölni.
Ha a papás stílusommal elmegyeget spray-vel 38-40-et a lánc mire nyugdíjas leszek akkorra fog kelleni új cucc.
Akkorra időmilliomos leszek és tuti előkaparom a polcról a cuccot és jól felrakom.
És így néz ki a láncom. Kb. 2e km van benne.