Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez teljesen igaz.
Èrted a különbséget a tervezett-tesztelt-hatóságilag elfogadott , és az ahogy esik úgy puffan között?

Attól még hogy valami nem Volt tesztelve nem jelenti azt hogy használhatatlan...
...felszállnál olyan repülöre aminek a motorjait, egy román fészerben szerelte össze találomra pár cukrász?
Mit nem? olaj, fek de meg az egyszerű tankolas is
Túlmisztifikáljuk ezt a gumi dolgot...
Mentem elol metzeler hatul bridgestone, volt amikor elol dunlop es hatul michelin volt, semmit nem vettem eszre hogy huuu ettkl most bemegyek az arokba...
Köszi. A mocskos anyagiak miatt 99%, hogy ez lesz, legfeljebb 2 év múlva lecserélem az elejét egy PR3-ra K.István útmutatója és TattooedAngel tapasztalata alapján.
Köszi. Ezek szerint tehetek hátra PR2-től PR4-ig bármit. Ez jó hír.
Itt van, hogy a gyár szerint milyen párositások az engedélyezettek.
(nyilván sokan ennél "jobb" kombinációt is tudunk, mint a gyári tervezett-tesztelt verziók)
Az tök jó! Csak nekem az elsö lábtartó kell!
(Amúgy az aluöntvény azonos a gixer és banditnál, de a gumi tételek már nem azonos cikkszámon futnak. az elsö és hátsó lábtartók nem lehet felcserélni.)
Na de zőőőődi! Nem intézhetek el helyetted mindenkit
Vegyel egy hatsot.
Ha jo volt az eleje felesleges koltsegekbe verned magad.
A PR generációkat lehet egymással kombinálni, nem gond, hogy más a mintázat (lehet, hogy láma kérdés)?
Az első PR2 már négy éves, a hátsót meg muszáj cserélni. Hátra gondoltam a PR3-ra, de többen azt mondták, hogy hátul a PR2 a legtartósabb. Ráadásul lehet, hogy az első is öregnek számít.
Cseréljem le egy elöl PR3, hátul PR2 kombóra, vagy csak a hátsót cseréljem és még két évig nem lesz gond az elsővel?
Szia!
Köszönöm.
Ez olyan, mint a bandite? Van egy pR hatso labtartom, ujszeru gumival
Jovan, csutortokon asszem meglatogat egy szoros allat :-)
De a gumit a kis villás kulcsodal ügyesen át szerelés.
Reggel be veszem az összes gyogyszerem..... Nem szédülök..... Nem esik le a vér cukrom .......és a vér nyomásom is rendben marad. és ha pont a jó szemüveg van rajtam. Tudok még meg lepetést szerezni. A sok monitor motorosnak. Ezt te tudhatnád a legjobban. Padavanom
Nekem záros időn belül kell, mert augusztusban lejár a TÜV, és gondolom nem néznék jó szemmel...(addig meg eltünök hosszabb rövidebb idöre, és nem nagyon lesz idöm vele foglalkozni...
Ebay-en van u.gy., 20€ körül a pár, csak nem eredeti!
Ezt nem is vitatnám, csak nem mindenki ugyanolyan szögre dönti a gépet, nem ugyanolyan sebességgel veszi a kanyart :) Mindenki a saját stílusa alapján dönti el, hogy bejön neki a gumi, vagy sem. Ennyi. Ebben nem nagyon lehet vitázni, ha neked bejön az Avon, akkor minek győzködnélek? A gumi megfelelt az elvárásoknak, akkor minden oké. Én meg sose próbáltam :)
vén koros motorja egy buell vázban?
Most megint találhatom ki a jól bevált módszert?! Èn csak nyomatékra húzom, meg ragasztom, meg ott a ráhajtott alátét, ha jól emlékszem...vagy még ragasszam rá csapágyragasztóval a lánckereket is?
Üdv Srácok!

Valakit érdekelne ilyen SJ 4000 sisakkamera, ami nem csak sisakra rögzíthető?
Elég sok tartozékkal tudom adni.

25.000 Ft-ra gondoltam.

Ha valakit érdekel, írjon e-mailben, vagy hívjon telón.

Tel.: 70 326 6773
E-mail: kismotoros46@freemail.hu
otthon fetreng pár darab a szemétben, majd megyek haza, hozok belőle...:-) (kell nekem is egy)
Évek óta azzal kéne már járnod