Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még egy vonal behúzva a schubertnek, a 3. speedem féltve őrzöm a szekrényben headsettel, csak akkor veszem fel, ha párban megyünk (vagy ha nagyon messze kéne mennem egyedül). Én ennyit nem tudok adni egy sisakért, úgyhogy asszem egy túltárol r1 lesz a befutó. majd
A Sharp teszt kb nem érdekel. Ha akkorát taknyolsz, akkor nem a bukó véd meg, mert lehet hogy a fejed egyben marad, de a többi sérülésed simán kinyír, pl. egy nyaktörés. Ami nekem fontos, hogy csendes legyen, amennyire csak lehet. Ne essen szét viszonylag hamar és amit tud, azt sokáig tudja. A mostani Lazert azért váltottam le, mert kurva zajos, hullik szét a belseje, legalábbis ami a fülemnél van, összekarcolja a napszemcsit, ami ráadásul elég furán működik mostanában, egyszer leesett az ülésről eltört az alsó összetartó elem a tarkónál.. stb.. Nincs még 2 éves.. Ebből lett elegem. Kb ennyi.
Az árán kívül másik probléma velük, hogy a SHARP teszten sem érnek el fényes eredményeket, ez 3 csillagot kapott.
Nem lesz azzal se gond szerintem..
Sziasztok!
Van olyan webshop (nem feltétlenül magyar), ahonnan az alábbi alkatrészeket típus specifikusan be tudom szerezni (téli nagyráncfelvarrásra számolom a ktg vetést)
Köszi

Progresszív rugó első telókba
Kormány csapágy
Lánc szett Végtelenített
Lengőkar tűgörgő
Karburátor felújító szett 4db
Blokk csavarszett
Első fékbetét szett
Fém fékcső szett (első - hátsó)
Fém kupplungcső
Teleszkóp olaj
DOT4 fékfolyadék
Olaj
Olajszűrő
Légszűrő
Denso X27 4db
Tömítések (hengerfej, szelepdekni, gyújtás és kuplung dekni, kipuff, stb)
Vezérműlánc
Állítható fék és kuplung kar
Mivel nekem sajnos azonnal kellett a váltás akksi, nem tudtam várni még csak fél napot sem, azt vettem ami a helyi boltban volt. Majd megosztom, mennyit bírt ki. Természetesen jo occo kinaji (elég szarnak tűnő) vot cak tizeketo ocazé. Párom sajnos robesz baleset miatt kórházban van, azonnal kellett ez miatt. Úgyhogy ne kövezzetek meg érte, egy Yuasát szívesebben vettem volna. Ha meg bejön, akkor megosztom. Egyelőre úgy tekeri az önindítót mint az állat.
Őszintén, én sem tudtam, hogy van ilyen. De :D
Mindig vonzódtam a triálgépekhez, aztán mikor Kupec komám felhívott, hogy van egy pinceszökevény egy kellemesen alacsony összegért, ugrottam.
Igen Banner!
Erről a típusról eddig nem is hallottam. Nagyon vagány!
banner a márkája nem ?
Akksi témához:
Nagyon mejegyeztem egy akku márkát: Bike Bull
Sógor hozza hozzám rendszeresen, hogy élesszem fel. Eddig 3 télen volt kint a fagyos garázsban töltés nélkül. Számtalan esetben maradt rajta a gyújtás stb. Idén tavassaz 5,2V volt a feszültsége, ki tudja mióta. Minden trükköt be kellett vetnem, hogy elkezdje felvenni a töltést, de végül ismét visszatért a halálból... Minden tapasztalatom szerint ennek az akkunak már minimum 10-szer rottyra kellett volna mennie, ehelyett mindig éltre kelt. Még most is vígan tekeri a robesz önindítóját. Ilyen is van
Yamaha Ty250 R 3BB, azaz JDM versenyváltozat.
Nagyon vicces vele menni, kb 70-75 lehet a vége, és 20 perc alatt kiissza a fél tankot, de az, hogy egy szinte függőleges falat megmásszál vele, az kb annyi hogy kigondolod, 0 sebességgel nekimész, és fent vagy :D Ugyanez fatuskón át, vagy igazából bárhol.
Igazából nem kilométer, hanem kor függő. A gyári akksi elég jó minőségű, ha az normálisan van tartva, hosszabb leállításnál kivesz, időnként kisüt-feltölt, vagy csepptöltőn a holtszezonban, akkor akár tíz évet is kitarthat.
Az enyém 2008.06.
Most fordult át a 70.000en a számláló, de még bírja!
Az enyém is most pusztult el.2007.05.hó.Yuasa Motoralkatrész eu. 23 ezer píz!Benn is van!
Vettem egy ilyet: http://www.euromotor.hu/shop/i...
Ez tényleg kurva csendes. 140-nél a szélzaj = előző buksi 70km/h+füldugó.
Csak hát az ára :(
Mert annyira vigyáztál rá :) Az enyém 3 évesen pusztult el, de nem ő volt a hibás, elfelejtettem télen rádugni az infúziót, karácsonykor ugrott be, de addigra elfáradt a riasztótól :)
Meg szabad kérdezni, hogy mennyibe fáj?
Betyáros! Mi ez a kis bokorugró pontosan? Pont úgy néz ki, mint ami nekem jól jönne a dzsungel pecákhoz... :-)
Részvétem! A gyászévtől azért tekints el nyugodtan!
2008. 07. - 2015. 06. Gyári akkumulátor kilehelte lelkét. Hűséges társam volt 53e km.-en. Béke poraira!
Majd ha megvan az 1km a yamahaval
Igazán nincs mit... (más lesz helyette a jóárasitott motoralkatrész webshopban :-) )
Akkor kezdheted próbálgatni a bandival!
Beszarás milyen szép a táj!