Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jót nem is fogsz olvasni. Kerüld mint a leprát. A 400-ast is.
35khuf? Höhö.. akkor inkább ne jelezzen :)
Hasznald a keresot de osszegzem.
Ne vedd meg.
Üdv!
Bandit 250 ről írnátok véleményeket ?
Igazából a fenntarthatósága érdekelne,szervizelése,alkatrész ellátás mert ezekről nem sok jót olvastam idáig,és gondoltam megkérdezek pár hozzá értőt!Előre is köszönöm.
Csak az egyiket, gyújtásra rakod, kis csavarhúzóval bele nyúlsz valamelyikbe és megfeszíted oldal irányba. Kicsit forgatod Jobra-balra, hogy lásd, mikor van kontakt. Ha működik, olyan erősséggel támaszd ki valamivel, mint amilyen erősséggel feszítetted.
Nekem már vagy 2-éve így van.
Köszi az ötletet! Ezt kipróbálom!
Köszönöm az információt ! Mindkét rézlap mellé? Miután ezt megtetted, azóta hibátlanul működik? Hány kilómétrt mentél azóta?
Köszi! Rendben! Dobj lészi egy telószámot a zsolttoth67kukacgmailpontcomra, hogy holnap pontosítsunk!
Holnap?
Állítólag adtak ki egy újabb fajta szenzort. A réginek,ami az én motoromban is van 37730-18H01 a száma. Az új szenzor pedig 3773018H02. Nem sok különbséget látok, de talán a belsejében történt módosítás.
http://www.cmsnl.com/products/...
nagyon szép a banditod, ilyet keresek én is csak a 650-st.
Szia Ati!
Nem messze lakom tőled, mikor mehetek érte?
Szia! Nekem van egy vadi új 3000ft a tiéd lehet.
Ja, bocs, utólag néztem, hogy 400 Banditod van.
Az utolsó link akkor neked nem jó...
"revolutionmotor.hu"
Revolucionmotor egy csöppöt olcsóbb mint az R.17
Én még a Pirelli Angel ST ajánlanám ebben az árfekvésben.
link
BRIDGESTONE BT023 gumipárosról mi a véleményetek? Gumit kéne cserélnem csak nemtum milyet lenne érdemes venni és természetesen ha tudtok valami jó helyet azt is megkösszönném! Én jelenleg az r17.hu nézelődök!
sportdob 1200 banditra eladó tel 06704275150
Figyejjé már, hogyér adnál nekem 2 db hyperpro központi rugót banditba hátra?
call 0049-157-56820730
a tapasztalat azt mutatja,hogy a kis sor 4 beteges,
K9-es verzió. Ezek szerint nem. Annyira nem zavar, hogy foglalkozzak is vele...
Szerintem fordítva gondolta, nem a szerelők rémálma hisz meg tudnák csinálni csak aki ilyen árkategóriájú motort tud venni annak nem lenne pénze kifizetni na normális javítást így marad a gányolás ami vagy összejön vagy nem.