Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem jó meló.Macerás.
Olyat válassz ahol nem kell emberekkel foglalkozni.
Asszem ha újra kell kezdenem, motorülés átalakító leszek.
A tiéd most ~90k lenne.. Tommotnál 110k körül..
Azt tettem. Most nincs nagyságrendi különbség. Annyi biztosan nincs, hogy kétszer leguruljak érte.
78, de mindkettő zselés. Nagyon megérte rá beruháznom. Én is és az utasaim is szenvedtek a gyárin. Ez a múlté. Hurkatöltő pedig marad. Én is tudom hogy nagy, de szeretem a csendes motort, ráadásul folyamatos munkarendben dolgozom, 7végén, ünnepnapon rendszeresen jövök-megyek éjjel meg hajnalban. Tekintettel kell lennem a szomszédaimra is. De a fő szempont az, hogy én halkan szeretek motorozni.
Olcsóbb volt mint a Tommot. Nem is kevéssel. Amikor csináltattam, a Tommot 100 alatt meg sem állt volna. Amúgy az enyém akkor 78 volt. Hasonlítsd össze a két honlap árait és megtudod mi a jelenlegi helyzet.
Csabu! Nagyon király az ülés,neked mennyibe fájt? Csak az a nagy hurkatöltő ne lenne rajta!
Ahogy nézem az árakat, mostanra már nem olcsóbb, mint a Tommot, de legalább baromira messze van
Technika ördöge, avagy a simogatós buzifon, mellyel utálok netezni
Én sem bántam meg a beruházást náluk. Enyém zselés elöl-hátul.
Nézd át a honlapjukat, sok szép és nagyon kényelmes alkotásuk fent van referencia munkaként. Megtalálod az árakat. Hibátlan, rendkívül becsületes munkát végeznek!
somotokarpit.hu
Mennyit kell legombolni egy ilyen csodáért?
karaj!
Nagyon szép és látszik, hogy minden gond, ami a gyári ülést jellemzi, kiküszöbölték.
A folyamatról nem készült, csak az eredményről:
A Gáborék munkája első osztályú. Én és a párom nagy örömmel használjuk. Képek? ;)
Sziasztok!
Csatlakozom én is csabu987-hez, megcsináltattam a Somotonál az ülés komfortosítást. Én anyagi okokból nem kértem bele zselés betétet, de így is nagyon kényelmes lett az eredetihez képest. Ja, ez nem egy fizetett hirdetés, tényleg jó lett!
GSF 650S Slim Line Limited Edition
Vegyetek rá egy kerek lámpát és kész is a naked gép.
Sógorom egyből beleszeretett a hangjába és elhitte, hogy gyárilag ilyen. Utólag már kiderültek az ara utaló nyomok, hogy feltehetően eldőlt, vagy inkább egy kisebb esés történt a jobb oldalára. Szerencsére a vázon nincs esésnyom, a fényezett felületek nincsenek gittelve, vagy újra fényezve. Egygazdásnak tűnik és minden egyéb tekintetben kiváló állapotú. Mondjuk az én esztétikai érzékembe ez a lódarázs kinézet nem fér bele és addig csesztettem a sógort, hogy már az övébe se.
Hove lett a többi? Ez így qrva tré
Sógorom részére keresek Suzuki GSF 650s (2007) -hez fejidomot.
A fotókon látható - általa nemrégen Gyulán vásárolt - motor maradék fejidoma helyett kellene neki valami normális.
Elérhetőségem az adatlapomon.
Thx!