Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valószínű én is azt teszem bele. Csak jobb egy új tiszta szűrő mint egy elkoszolódott
Nekem is a nagyobbik szűrő van most benne. Gondolom erre cserélték a gyárit. A kicsiről régebben a boltos is mondta, hogy sokat nem ér, és vegyem ezt a nagyobb papíros szűrőt, ha elfér, mert az hatékonyabb.
az egykerék az jó dolog.
Rendeltem Yacugart bánatomban. De köszi!
Nekem most is van benn hasonló szűrő. Nem én raktam bele és a manual is írja, hogy 12e km a csere periódus. A gyárilag van benne én nem venném ki
Nekem ez a fajta szűrő -igaz még egy másik motoron- több gondot okozott, mint amennyit megoldott. Azóta célravezetőbbnek tartom a tankot egyszer kitisztítani, aztán ügyelni az üzemanyag frissen tartására, időnként vagy folyamatosan adalékkal kiegészítve.
Nem.
Lehet a könnyű motor konnyu pilota nem jo paros a powerral kecskemeten tapadt rendesen

Lehet neked azert valt be mert pl a kiralyhago aszfaltjahoz kepest a mecsek egy jegpalya bukovinabol jottunk varad fele, nemtudom milyen hagok vannak arrafele, 10fokban szinte peremig lehetett donte i es meg se moccant a motor. Az a jo érdes aszfalt
másnak is van pówer a horneten de nem panaszkodott .... nekem kifejezetten tetszik most tettem a másodikat hátra előtte püré volt azzal vettem a gépet az is bejött az még puhább volt egy királyhágó után cseresznyenagyságú kövek ragadtak rá az út szélén a múltkor az egyik ismerős a fiával motorzgattak a hornettel mutattam nekik hogy kell egykerékre venni a banditot hátsóra aztán elsőre
A Hyperpro kilőve, már nincs a palettán...
Nekem csak hatul volt fent, utaltam. Csuszott maszott, folyamatosan sodrodott. Nem tetszett. A pure is ugyanilyen volt amikor kozeledett a kopasjelzohoz.
Nem esik?
én azért megnézném azt a hornetet ami eltekeri a pówert tiszta aszfalton üzzemmeleg guminál
Mmmmmmm.
6.ban csak nem fogja eltekerni.
A 23.........szarul.
Ezt az adroidot meg be kene szuntetni, iphone miert tudja hogy melyik gombot akarom nyomni es ez a retek miert nem?
Fektavon majd behozom a hatranyomat na kivancsi leszek a bt023 mennyire fog nekem tapadni lattunk mar vele rt-t aminek leert a szelepfedele, de azert megsem bizok benne. A michelint meg nem mertem megvenni a horneten tapasztalt csudzos maszos sodrodos erzes miatt
Talán ha kicsit több kiló lennél egy falevélnél az segítene az aszfaltba préselődve a tapadáson.
Na engedjuk el ezt a gondolatot hogy a bandit kanyar kijaratanal felemeli az elejet a hirnet eltekerte a power 2ct-t inkabb minthogy felemelje az elejet
ha már választanom kell a nagyobbat tenném ... nekem speciel nincs semmien, a csapon van egy szita a tankban hogy a vizilovak nem gyüjjenek le oszt jó van az, faluhelyt elmegy
Sziasztok!
600-as banditba melyik üzemanyagszűrőt tegyem? Ami most bent van (még nem vettem ki) az pont a kettő méret között van. Helyileg a nagyobb is belefér. Tapasztalatok? Esetleg valami más ötlet?
Olasz gép, mégis mit vársz? :D