Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Münchenbe?
Remélem nem purejet.
Akkor már inkább kigurulok vele hozzád
Csinálj róla pár Röntgen képet, tedd fel, majd átnézem!
Vettem egy Piaggio nrg-t és most keresek egy jó szerelőt, aki átnézné, lehetőleg dél pest környékén. Nincs baja egyébként, csak karbantartási célú átnézésre gondoltam.
Ahh ertem.
amit keresel...:-D jelenleg 114 300 motor van eladó :-)
majd két/három év múlva tervezem BMW dealerként... :-) egy kurva szép 170 nm-es, két szintes konténer épület csak 40-50e eur... Csak egy telket kell találnom...:-D
Az meggondolando.
Angol jarganyok is akadnnak vagy kizarolag japo.?
Sehogy, el sem viszed, mert az nem lesz a tuljadonod. Vagy itt veszel egy hónapig érvényes rendszámot kb. 100 eur. (azt hiszem)
Mia, motordíler is lettél? :)
Nem ismerem a nemet szabalyt de labon haza lehet jonni a kivalasztottal?
Hogy kerul vissza a rendszam?
mér van messze? felülsz egy vonatra, 4 óra múlva megyek érted az állomásra :-)
Kicsit messzi lenne, de ha egy motort elhozom amikor jössz haza, én atveszem :) Meg vam ra egy hónapon k,b,hogy vegyek :)
gyere ki hozzám Regensburgba, oszt körbe nézünk 200 jó állapotú motor között és kiválasztod a neked tetszőt. Ennyi.
Lesz kép, jó fényben, szép bokeh-val, az aranymetszés szabályai szerint:)
Elöbb utóbb csak sikerül feltalálnod a melegvizet?!
Képet majd tegyél fel róla!
Most már úgyis közelebb tartózkodik a kedvenc futárom :)
Ne küldj, komám. Épp egy hátsó tűset csinálok, ezt meg megkapod Te.
Tudod ki hiszi el neked?!
A tü 1,85 mm-es, a furat 1,8x mm-es, szóval ha a Fitting furata, tiszta, és nem torzult, annak húzosan bele kell mennie...
Hétvégén otthon Leszek, küldök egye koplettet tüt fittinggel, talán csavarozni még tudsz, a kibontott cuccot meg visszaküldöd nekem!
Hát komám, eggyel nagyobb tűt küldtél, így ledugóztam, most egy fröcsköl :D De az stabilan. A gyerek berakta ügyesen.
Ha priviben olyan kérdésekre kéne válaszolnod, mint amit nekem feltesz, te is ezzel a jelzövel illetnéd!
Nem béna ..csak nem ért hozzá.... A kis fia javítja a motorokat...ö tehetséges...
..
Ismerem a modelt felületesen...2002 -ben mikor Volt egy ilyen sárgában a motorvásárlási listámon, mikor az 400 yamaha kifeküdt...elöször 7-800 ért majd 1-1.2 m-ért aztán 1.5 m-ért nézegettem motorkat, majd egy 1.9-ért hirdetett GSX 1400 et mentem el megnézni...ez lett az elsö 1400-esem, szerencse hogy tél Volt, mert megtankolni már nem lett volna pénzem...

Akkor még nem ismertem a fórumok elönyét, akik szoltak volna, hogy ne annyiért vegyél motort , vagy többért, mint amennyi pénzed van! Szerencsére egy szörösgumis 838 km-et futott motorra nem kellett sokat költeni!

Hja, Te ne regelj engem sehova, inkább mond , hogy fröcsköl -e már a tü, vagy béna voltál és eltörted, csak nem mered bevallani?!
Megtörtént.
-Srácok kéne cső.
-Milyenre gondolsz.
-Kockacső, amiből a kerítést is szokták csinálni.