Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kell, de ha most kellene egy 600-as, akkor inkább ezt venném meg, mint mondjuk egy fiatalabbat, szintem tökéletes állapotút, de mondjuk 10x ennyi kilométerrel. Szerintem nagyon is számít a km, nem csak az állapot.
azt meg meg kell venni ha kell....
nekem nem számít az ár ...


Van,hogy egy két emberke azt hiszi,fillérekért elviheti azt amiben az óra több km-t mutat..

persze vannak kevesett futottak is én is azt keresem álltalában..

aztán olyan is van,hogy 4000 van benne azt havonta indítgatja a 6 éves olajjal...
Inkább helyette!
A te "segítö ötletednél" már csak az lenne drágább, ha venne a 600 mellé/helyette egy 1200-est...
Bírom amikor ilyen "segítőkészek vagytok"!
Biztos csak PRI van rajta a lyukas membrán miatt...se normál, se tartalék...(lehet "bonyolult" lenne megtákolni).

Gyufa is segít ilyen helyzetekben...
Használd a benzincsapot :)
Hát ha egyezik a tank az 1200-éval akkor tankcsere és műszer konzol csere +műszer felszerelése. De szerintem ez annyira költséges, hogy kétes az értelme.
Sziasztok ! Milyen ötletetek van, 600 bandit üzemanyagszint visszajelzés megoldására ?
Persze, állapotot veszünk, a futott kilométerek száma meg befolyásolja az árat. Mondjuk akinek mindegy az ár, azt megértem...
Most tudok egy 2007-es FZ6-ot valós 4200km-el eladót :-) Ugyan ilyen állapotút kínálnak kevesebbért is, csak 20x ennyi km-el. Neked ezek szerint az kellene, nekem meg inkább ez a keveset futott
Co merot tudsz csatlakoztatni.
A kipufogó leömlőkön, a hengerekhez egész közel van egy-egy csavar aminek látszólag semmi funkciója nincs. Tudja valaki esetleg mi célt szolgálnak?
Azokhoz képest simán, de Téged nehéz pótolni
Aki kontaktom van, a sok link f.sz miatt nem tolja úgy már mint rég, így csak pár 100 Ft-al jobb a Pinknél

Egyelőre mégis Ő a befutó
EZ olcsóbb mint a pink motors.
Most nem azért, de az annyiért is ajándék :) Nézd hozzá a brembót vagy az EBC-t
Sziasztok,

Tud valaki jó áron komplett szett AP-Racing betétet (1 pár 257SR, 2 pár 231 SF)?

Pink-es listaár a mérvadó!

Thx!
:) Köszi zöldi!

Rámértem a gombámra. Előtte körbefújkáltam karbitisztítóval. Csipogott a műszer. Na , akkor vissza a helyére. Most működik rendesen. Remélem csak kontakt baja volt.
Taschner kollega a gyuruk Ura.
Holnap rámérek multival. Lehet , hogy tényleg csak a lámpa lesz.

Más: olvastam valamikor régebben, hogy valaki szert tett jó sok tömítőgyűrűre a karbihoz. Nem találom , hogy ki volt az. Elég a dúsítónál és az alapjárati csavarnál cserélni?
Át, még 2014-ben. Most, akkor megint vihetem első kötelező szervízre ?
átfordult a sólyom?
Óra szerint ...