Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!600-as cbr-el jobban jártál volna!
emléxek én már ..... azt se tudom mit ettem reggel
Kellett vagy 5 perc mire felébredtél.
Másnaposság?
Elkezdodott a felmelegedes...
videjó sok magyarrendszámos motor mászkál már ezen az úton valahogy kiszagolták hova érdemes menni
Majd hétvégén :D
cicca :D
Legalábbis nem volt még rá példa
Azt nem tom. Nálam Béla nem ül föl
Es ha a Béla ül hatra?
Már amikor felül mögém :)
Az enyém meg a farkamat! Bocs :P
En asszonyom sajat terdet fogja
Nekem "asszony" a kipufónál lévő lábtartót nehezményezi ilyen téren. Kapaszkodni meg az oldalkozolba kapaszkodik, jobb, mint a hátsó fogantyú, az nem rezeg.
Az előzményekben leírtam,hogy honnan rendelték a cuccot. De sajnos akitől én vettem, kb. egy éve rendelte és egy év után már nem hinném,hogy van esélyem reklamálni a cégnél. Főleg úgy,hogy a számla nem is az én nevemen van ugye.
Ha vetted a cuccot, és nem loptad, akkor miért erölködsz a csavarok cseréjével te, miért nem az aki árulja? Milyen szedett-vetett cucc már ez?
Szóval, akkor normális jelenség? csak utasom panaszkodott hogy hosszú távon zsibbasztó lehet.
A gyári csavarok egyformák. de azokat nem tudom már visszarakni,a bukógomba miatt. amit viszont a bukógombához adtak,azok nem egyforma minőségűek. az egyik 12.9- es,a másik 8.8-as. azt nem értem,hogy miért így küldték. de ma szereztem 10.9-es csavart. az mégis csak erősebb a 8.8-asnál. bàr nem egyszerű ilyen 20 cm hosszú csavart szerezni
Amúgy nem értem, most a gyári csavarok nem egyformák? Vagy amit a bukógomba szettel kaptál?
Ha a gyári nem egyforma, akkor azt bontóból elöbb kapsz...
èn szoktam ilyen szetteket venni pár €-ért Ha lenyalódik a , elszakad , elmarad csavar, nem kell fél napokat lödörögnöm, hogy hol kapok hozzá kötöelemet normális minöségben...
Szerintem akkor fogd inkabb a kormanyt, az nem is raz, kanyarodni is konnyebb....
Ez valoszinuleg a motor sajat vibracioja, a kormany a kiemelonel altalaban gumiagyban van, azert nem erzed.
Gondolom csak rendelni tudnak. De mindegy. Egyforma legyen mindkettő. Ha a bal oldalon 12.9-es van,akkor a jobbon is az legyen.
Sziasztok. A az utas kapaszkodót fogva erős "rázást" érezni, vagy remegést (hasonló mint, ha egy nagy 1 hengeres kormányát fogná az ember)

Hosszabban fogva simán zsibbad az ember keze, de amugy kormányt fogva nem sokat érzékelek ebből. Valakinek valami tipp? mitől lehet? kerékcentír ráférne? de az nem hiszem, hogy okoz ilyet.
Készülj fel hogy nem lesz! Vagy pár ezer HUF lesz!
Nem fog kiesni a blokk.
A gyári csavarok nyomatékra vannak húzva M10:55Nm a M8 meg 23Nm...és talán még ragasztva is vannak...
A jobb oldali M 10-es csavar ráadásul nem is 12.9-es,mint a másik,hanem 8.8-as,úgyhogy holnap megyek a csavarboltba beszerezni egy 170mm hosszú 12.9-es csavart. csakhogy egyforma legyen mindkét oldalon
Nekem kicsit fura,hogy a blokktartó csavarokat ki kell ehhez szedni és a gombához tartozó csavarokat kell oda berakni. ezek szerint kell egy nyomaték kulcs is a feladathoz?