Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Nekem nem, de látom a cuccról, meg ismerem a gépet...terveztem hozzá már pár cuccot...
Mit jelet,hogy a blokk előtt? A blokk tartó csavar helyére megy a hosszú csavar nem? Az mit jelent,hogy nyomatékra húzom?
Neked is ilyen van?
Azért vásárlóként jó tudni, hogy minden szarhoz járna Magyar nyelvü használati leírás...
A kiveszed a M10-es blokktartókat, meg az M8-as csavarokat a blokktartó háromszögből és rögzíted a alu alaplapot az m8-asokkal, meg berakod mögé a távtartót, a gombán meg az egészen átszúrod az M10-es hosszú csavart a blokk előtt, és meghúzod nyomatékra, amit szintén a gyártónak közölni kéne, ha nem az eredeti 10.9-es anyagminőséggel megegyező M8-as és M10 csavarokat adott hanem csak szarabb 8.8-ast (jó esetben).
Az igaz. Csak sajnos azt nem küldtek hozzá.
Azt mondták a boltban,hogy nincs hozzá. Gondolom csak nem akartak vele foglalkozni
Akkor lehet, de egy beépítési útmutató nagyobb segítség lenne.
A két rövid csavarral pedig a vázhoz kell rögzíteni azt az ovális tartó valamit!
Egy ismerősöm azt mondta,hogy a hosszú csavarok több,mint valószínű a motortartó csavarok helyére mennek. A hosszúságuk pont akkora egyébként
Szia.
Erről van szó:http://www.agomotors.hu/websho...
Sajnos nem igazán áll össze a kép
Az nem annyira valószínű..
Az lehetséges,hogy a motortartó csavarok helyére mennek a bukógombához járó hosszú csavarok?
Köszi.
Ez hasonlít rá,de mégsem olyan.
Engem ez a 41e km mosolyogtatott meg...:-) Amúgy forgalmazták Németországban...
Ahogy írták többen, próbáld meg visszavinni és megcsináltatni. Ezekkel az a gond (ahogy szintén többen írták), hogy már ki van hajtva a belük és a szerelők azért nem akarnak vele rendesen foglalkozni mert ha valóban jól meg akarják csinálni akkor azt a tulaj nem tudja kifizetni mert olyan drága lenne, a mókolás viszont sajnos nem mindig jön be. Egy gyári tömítésgarnitúra a karbihoz (ami alap) több tízezer, a blokkban is lehet gond ami nagyon sokba kerülhet meg ilyenek. Sajnos jó ötlet nincs, ha sikerül akkor eladni és gyűjteni egy jobbra vagy megtanulni szerelni és magadnak megcsinálni, amúgy jó kis gépek voltak ezek a maguk idejében.
Se banditom, se ilyen bukógombám.. de szerintem valahogy így kell ennek is állnia
Sziasztok!
Szeretném meg kérdezni,hogy van e valakinek ilyen bukógombája:
http://www.agomotors.hu/websho...
Valószínű én vagyok balfék hozzá,de valahogy nem áll össze a kép,hogy hogyan és hova kell szerelni.
Ha valakinek van és fel tudna rakni egy képet róla,azt megköszönném!
Kivettük a gyertyákat, a 3-as 4-es már eléggé elvolt kormolódva, a másik kettő még jónak tűnt. Új gyetyákkal sem akarta az igazat, kivettük megint a gyertyákat de úgy tűnt mintha nem jutna el odáig benzin. A karbi leeresztő csapján leengedtünk a benzint, majd ismét próbáltuk indítózni, de nem történt semmi, a karbit néztünk, megint volt benne benzin bár nemsok.
Értékelem is, hogy próbálnak jobb belátásra terelni, de én nem szoktam másokat leoltani, főleg úgy nem, hogy nincs semmi konkrét háttérinfóm az illetőről.

Amennyiben nem jutunk előrébb a dologgal, akkor el lesz adva, így vagy úgy. Viszont magam is szakember vagyok (teljesen más területen) és alaposan is dolgozm így ebben a esetben is szeretnék megpróbálni mindent annak érdekében, hogy a gép működjön. Aztán majd nem fog és így játam...
Itt ezért a 400-as kisbaditért jó le lett köcsögölve a díszes társaság, pedig akkor is segíteni próbáltak a tulajdonosnak, hogy adja el minél hamarabb.
Nem tudok minden nap futót szerezni, hogy rohangáljak a motorral szervizbe. Szeretném rendbetenni a motor, és nem ilyedek meg a távolságoktól. Már hozzászoktam az állandó koslatáshoz, mivel 10 éve ingázok minden héten 300km-t suli ill. munkahely és az otthonom között.
Vidd el hozzá, ő szerintem nagy eséllyel megmókolja neked.
Köszi, Taschner kollégát már kerestem emailben, ő elmondta mit ellenőrizne, ill állítana be. Az itteni márkaszervizben pedig ugyanazokat kértem, hogy csinálják meg amit ő mondott ill. írt. Az máskérdés, hogy az úgy el is végezték-e, nem tudtam ott állni felettük...
Akinek van pénze majomra, legyen pénze banánra is.
50 km távolság neki...akkor 250km az már a világ vége...
Keresd itt taschner fórumtársat, talán tud neked segíteni.