Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

231SF/257ST
8400/7300 Huf
Nekem innen jött AP Racing:
http://www.pinkmotors.hu/ap-ra...
én is örvendezek de jól ment mindenki tetszett a túra !
AP racing utcai fékbetét kéne a K7-es 650S ABS-es Banditomba!
Most hogy Zöldi kiesett a showbusiness-ből KI ad Nekem korrekt ajánlatot?
A buzist!
Melyik spurit? Látom van többféle is belőle.
Ezert mondom, hogy csereld fèl a gyergyakat, lehet vissza kell vagni a pipanal a kabelbol...2-3 pipakat felcserelni...
Meg toljal bele spuri adalekot...
Nem akarom nagyon megbontani, csak amennyire nagyon muszáj. Csak előbb legyen átírva. Az előző tulaj kicsit összeakasztotta a bajszot a NAV-val, picit félek, hogy nem engedik átírni, persze a tulaj letette a nagyesküt, hogy a gép tiszta. Meglátjuk...
Szerintem egy próbát megér a "játék" UH mosó, elvileg kavitáció ott is fellép, így tisztítani is tud, a kérdés hogy mi fér bele, mennyire lepi el a cuccot folyadék.

Szerintem mielőtt elbontod, meg kéne nézni a gyertya színét, meg felcserélgetős stratégiák megcsinálni...lehet szar a gyertya, pipa, kábel...
Mérni egy kompressziót...
Nézni egy úszószintet, lehet túlfolyik...
Akku: Yuasa (olcsóbb: LP)
Betét: AP-Racing (olcsóbb: Róna Kft)
Sziasztok,

Tudnátok ajánlani egy jó típusú akkumulátort egy 2002-es 1200 s-es Banditba, illetve hátsó jó minőségű fékbetétet.

Előre is köszönöm

Üdv
A szakmám miatt nagyon fájt a térdem és hála az égnek anyagilag is úgy alakult, hogy jöhetett a Varadero.
Igen, igen, jól emlékszel, pároddal egyszer meglátogattatok.
Hogy-hogy lecserélted a banditát? Úgy emlékszem eléggé oda voltál érte.
Igen! Szeva Pali. Már én sem Bandita, hanem Varátok, de emléxem jól. Szigethalom?
Örülök, hogy van még aki emlékszik rám, három év kihagyás után.
Tegnaptól van a garázsban egy 98-as 1,2-es bandit, kell vele foglalkozni egy kicsit, melegen a 3. henger kihagy.
A család növekszik, köszi a kérdést. Lányom 13, fiam 10 most. Még mindig kompromisszumot kell kötni a hobbi és a család között, persze a család az első, úgyhogy többnapos túrákról egyenlőre szó sem lehet.

A karbi pucolásra visszatérve, az ékszerekhez használatos ultrahangos tisztító, a hozzá való folyadékkal jó lehet? A sok infótól most csak bizonytalanabb lettem.
Mi van ezzel a fórummal.... Nem tudok egy normális hozzászólást írni.
Nekem 7900-at mondtak...
Hollos ujpest szinten polcon, szinten ennyi
Feri orulok hogy talalkoztunk, faszan motorozol
Nini a Pali!

Valaki a múltkor ezt ajánlotta pl...

Èn volt hogy spec elektronikai iparban használt löttyöt használtam, de kipróbáltam az ultrahangos mosómban a sima mosogatószert is. Zöldi ásztatásra kísérletezett a spurival, jók a tapasztalatok, csak ahhoz nagyon drága...volt aki etanolba rakja a cuccot északára, vagy petróleumba...
Azért lehet látni, hogy réz oxid nem olyan könnyen jön le, és ha végiggörgeted a galéria képeket, akkor láthatod, hogy a kis furatoknál dörzsárat voltam kénytelen használni...persze ez egy igazi állatorvosi ló volt, igen elhanyagolt állapotban, de ahogy mostanság kommentelnek róla, egyre több ilyen eset üti fel a fejét sajnos.
Mid van most? Felcseperedett már a család?
Az ilyen szennyeződést mivel jól lemosni!kimosni a karburátorból?
a fekete az tőbblet üzemanyag... köze sincs a motor kopáshoz..
Én az olajcserekor az új szűrőt is feltöltöm, mielőtt felteszem.
Sziasztok, ha minden jól meg, jövő hétvégére lesz egy 600N a háznál. :) Ehhez érdekelne topcase + doboz és oldaltartó is akár, ha van valakinek elfekvőben esetleg. Vagy ha tudtok olyat aki gyárt, és meg is nézhető legalább képen előre ;) Köszi :)
Mindenképpen alapos munkát szeretnék végezni ha már belekezdtem illetve lassan a végénél járok. Úgy veszem észre csak ott van jelenleg benzin ahol annak kell lennie. Mind1 az úszóházak üresek. Beszélek szerelővel minél előbb a karbisor felújításról és beállításról. Úgy érzem még lesz egy nagyobb kiadás a gépre, de legalább mostmár talán eljutok arra a szintre, hogy csak menni kell majd vele és a kötelező szervízek.